نمرات تافل آقای گلمیرزایی و تحلیل آن

سلام

دوستان عزیز چند روز پیش دوست خوبم آقای گلمیرزایی امتحان تافل داد :grinning: امروز نتایجش اومد خیلی فاجعه بود :scream:

نه شوخی کردم بد نبود :blush:

ریدینگ ۲۸ :blush:
لیسنینگ ۲۹ :open_mouth:
مکالمه ۲۳ :neutral_face:
رایتینگ ۲۱ :scream:
جمعا ۱۰۱ که سه رقمیه عدد خوبیه :wink:

فکر میکنم فقط با استفاده از نرم افزار زبانشناس و خوندن چنتا TPO این نمرات به دست اومده که بدک نیست.

از موقعی که تصمیم برای تافل گرفتن این میزان مطالعه داشتن:

زنجیره ۸۰ روز

میانگین خالص شنیدن دروس: یک ساعت و ۲۰ دقیقه

و تعداد لغتی که در زبانشناس بلد بودن: نزدیک ۲۵۰۰

البته احتمالا این عدد به واقعیت نزدیک نباشه چون بیشتر به درسها گوش دادن

بنابراین نتیجه میگیریم نرم افزار زبانشناس تاثیر خوبی روی ریدینگ و لیسنینگ (درک مطلب) داشته. همچنین برای مکالمه هم متوسط عمل شده. اما برای رایتینگ تا حدی مناسب نبوده. که این نشون میده بایستی دوره های رایتینگ هم به نرم افزار اضافه کنیم.

90 پسندیده

به به عجب تاپیکی
ایشالاه موفق باشن.
راستش من با اینکه به این مدرک نیاز دارم ولی فعلا اصلا دنبالش نرفتم
ولی برام جذاب بود که تقریبا با 80 روز این عملکرد رو داشتن.
نمره عالی واسه تافل چنده ؟

شدیدا توصیه میشه
من یکی به شخصه تلفظ خیلی کلماتو بلدم ولی اگه بخام بنویسم تقریبا تو افق محو میشم :joy:

18 پسندیده

101 شدن؟ وای تبریک این خوب نیست، فوق العاده است

13 پسندیده

بالاترین نمره ۱۲۰ هست (هر کدوم ۳۰) و معمولا دانشگاه های خارجی نمره بالاتر از ۸۰ میخوان.

26 پسندیده

جدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
اوفففففففففففف
:scream::scream::scream::scream:
پس عملکرد 80روزه اقای گلمیرزایی معرکه بود
اقا اعتماد بنفس دادین منم یبار امتحان کنم این ازمونو :crazy_face:

16 پسندیده

ولی من فکر می‌کنم، ایشون زبانشون از قبل هم خوب بوده وگر نه با ۸۰ روز نمیشه انتظار این نمره فوق العاده را داشت

27 پسندیده

@hnaseri
میگم استاد
حالا تو این 80روز رو کدوم مجموعه از زبانشناس زوم بودن ؟
اگه البته صلاح می دونید بفرمایید :blush:

بله خب ایشونم که جزو اساتیدن
قطعا پایهه قوی دارن ماشالاه

14 پسندیده

من اگر سال دیگه همین موقع بعد از رسیدن به زنجیره ۴۰۰ روز بتونم همچنین نمره‌ای بگیرم، به همه شماها شام میدم :grinning::grinning:

24 پسندیده

اقا قووووووووول؟؟؟؟؟؟
والا یه بنده خدایی حالا اشاره مستقیم نکنم ----------------------» @Farzadalishah
میخواست شام بده. از اون روز ناپدید شدن والا :joy::joy::smirk::joy::joy:

14 پسندیده

قول شرف میدم، قسم می‌خورم، نخ سبیل گرو میذارم، هرچی طلب کنین

همه را دعوت می‌کنم به شهرم بافق که هم بیاین کویرنوردی هم شام، البته هدیه تولد پسرم را هم بیارید با خودتون :wink::wink:

14 پسندیده

عههههههههههههههه.
بسلامتی
منم اصالتا برای خود شهر یزد هستم ولی خب کلا تهران به دنیا اومدیم و بزرگ شدیم ولی سالی یبار رو یزد میایم :heart_eyes::stuck_out_tongue_winking_eye:

شما شام بده ما با تریلی 18 چرخ هدایا رو تقدیم میکنیم :crazy_face:

11 پسندیده

آقای گلمیرزایی باید سور بدن

7 پسندیده

فکر کنم همین انگلیسی قدرت . درسته علی @golmirzaei

قطعا همینطوره قبلا هم مطالعه بوده. اما به صورت فان. اما این ۸۰ روز مطالعه به صورت متمرکز برای نمره تافل بوده.

14 پسندیده

قرار نبود اسمم هم باشه :pensive::pensive:

بله دلیلش هم ۲ تا چیز بود. ۱- حداقل ۷ روز طول میکشه یه بخش AJ رو گوش بدی و این معنیش این میشه که حداکثر ۲۰ تا کلمه در هفته که خیلی رشد کمیه ۲- حدود ۳ هفته آخر که Goosebumps رو شروع کردم هیچ لغتی رو دست نزدم چون میخواستم استراتژی شخصیم رو برای خوندنش توسعه بدم

البته یه برنامه هم برای این دارم که تخمین بهتری بتونیم بزنیم :star_struck::star_struck: البته محرمانه است

@a.bayani و @ehsan957 ممنونم

من انگلیسی قدرت و داستان‌های واقعی رو میخونم. وسطش داستان‌های واقعی تموم شد و goosebumps رو شروع کردم. البته داستان‌های واقعی فقط داستانش رو میخونم :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

من در حد مدرسه و دانشگاه بلدم. تقریبا در ۱۲ سال اخیر تو هیچ کلاس زبانی شرکت نکردم. البته استفاده از زبانشناس ام مربوط به فقط این ۸۰ روز نیست

29 پسندیده

تبریک اقای @golmirzaei انشاءالله ک به درجات بالاتر برسین :clap::clap::clap::clap::clap:
واقعا خیلی بی نظییییره با ۸۰ رو مطالعه این حجم از نمرات واقعا عالی بودین ما به شما افتخار میکنیم :clap::clap::clap::clap::clap::blush::blush:
@ehsan957
همونجور ک نسیم جان فرموندن @a.bayani بعضیا قول شام دادن در رفتن ولی شما بمونین پای حرفتون کادو گل پسرتونم به روی چشم :blush::blush::heart_eyes:

14 پسندیده

آقا باز هم تبریک، برید برای خودتون اسپند دود کنین تا چشمتون نزدم :wink:

برای ما هم دعا کنین که سال دیگه بتونم نمره ای نزدیک به شما بیاریم

12 پسندیده

اخی :face_with_raised_eyebrow::grin: ناراحت نشید اتفاقا چون اسم شما بود جذب شدیم بیایم

شاید باورتون نشه ولی این بخش از کلامتونو نفهمیدم :see_no_evil:

اقا را نداره مام راه بدین ؟ :face_with_monocle::joy:

ممنونم چه عالی. خیلی انرژی گرفتم از این تاپیک مرحبا :clap::clap::blush:

اقا شکسته نفسی نکنید
شما عالی هستین
ولی خب مهم نیست چقدر بلدین مهم اینه استعداد یادگیریتون در حد اعلاست :clap::clap::clap::clap::grin:
موفق باشین

12 پسندیده

ممنون از همتون :kissing_heart::kissing_heart:

نمیدونم بقیه چطوری‌اند ولی من به شخصه وقتی یه کار رو انجام میدم به مرور یه چیز‌هایی به نظرم میرسه برای بهبود اون کار. مثلا همین مطالعه توی زبانشناس، یکی از ایده‌هایی که الان تو برنامه هست نشون دادن لغات لایتنر آماده مطالعه توی درس هست که به ذهنم رسید. و اون چیزی که گفتم در مورد نحوه خوندنم بود. مثلا AJ میگه از دیکشنری برای مطالعه داستان‌ها استفاده نکنید (برداشت من این بود) ولی خوب بعد از اینکه شروع کردم به خوندم دیدم نمیشه :joy::joy:. برای همین گفتم حالا خوندن رو ادامه بدم ببینم چی میشه. اگه تکرار لغات زیاد باشه به مرور میره تو ذهن آدم و شاید اصلا نیاز به استفاده از لایتنر هم نباشه ولی اگه لغات تکرار نشن باید از لایتنر استفاده کنم و همچنین درس‌ها رو تو دفعات بیشتری گوش بدم.

به موقعه اش برای توسعه‌اش به کمکتون نیاز دارم :heart_eyes::heart_eyes:

20 پسندیده

کاملا درسته
پس چه عالی
منتظر ایده های نابتون هستیم
تا الانم از همه ایده هاتون راضی بودیم :rose::rose:

حتما حتما در خدمتیم :hibiscus::hibiscus::star_struck:

9 پسندیده

بسیار خوب.
انشالله همواره موفق باشید.
منم تشویق شدم برم ازمون بدم.
جدا یعنی به جز زبانشناس و ازمون های opt چیز دیگه ای کار نکردین؟
پس احتمالا از قبل خیلی قوی بودین.

9 پسندیده