ارزیابی دوره «دروس پایه‌‌ی انگلیسی بدون‌تلاش»

ارزیابی دوره «دروس پایه‌‌ی انگلیسی بدون‌تلاش»
none 4.751445086705202 346

سلام تازه میخوام دوره های a.j hoge رو بخونم اگه خانمی واقعا مصمم هست واسه یادگیری زبان میتونیم با همدیگر تمرین داشته باشیم وبرامه ریزی کنیم پیام بزاره .من سطحم متوسط هست پایینتر نباشه

1 پسندیده

two of my best friend uses this course and thay got good score in ielts exam,

سلام رها جان من هم سطحم متوسطه میتونیم باهم تمرین کنیم

a2 b1 کسی برای تمرین هست

سلام وقت بخیر . من سطح زبانم مبتدی A1 هست ، چجوری باید از اچلیکیشن استفاده کنم؟ چون الان داستان ها و فیلم هاش نگاه اجمالی انداختم ، سطحشون متوسط رو به بالاست. سطح مبتدی نداره!

سلام دوست خوبم برای شروع یادگیری کار با اپلیکیشن زبانشناس و همینطور انتخاب منابع پیشنهاد میکنم ویدئو و مقاله ای که در لینک زیر تهیه کردیم با دقت ببینید. در این لینک تمام توضیحات لازم گفته شده اگر باز هم سوالی بود در خدمتتون هستیم🌹

عالی

میشه بگید کدام لینک .لینک وجود نداره .

کدوم لینک منظورتونه؟

عالی

1 پسندیده

عاليه

1 پسندیده

خیلی عالیه این بخش :+1:

1 پسندیده

من بهد از سی سال فهمیدم:joy:

1 پسندیده

سلام من تازه با زبانشناس اشنا شدم و در حد دبیرستان و نه بیشتر زبان نخوندم ولی نود درصد انگلیسی بدون تلاش و متوجه میشم به نظرم برای شروع گزینه ی خیلی خوبی هست و کمی هم فان به نظر میاد من کلی کلمه جدید از همین داستانها یاد گرفتم که فکر نکنم حالا حالاها یادم بره چون در غالب داستان حفظ شدم نه به تنهایی

انشالله این برنامه مثل برنامه اهلا نباشد که رفیق نیمه را6 بود وخود به خود ما فالوور شدیم واین برنامه به دلیل تازه اومدن بنده حقیر حق تعاله وهمه ما در واقع مورد پسند و یادگیری فول قرار بگیرد

سلام : بنده حقیر تازه اومدم در زبانشناسی واین برنامه خوب انشالله که مورد پسند همیه ما در واقع قرار بگیرد :relaxed:

کیفیت صدا خیلی افتضاح هست

به نظرم برای این سطح عالیه حتی برا b1 هم خوبه

توی سایت زبان شناس توی توضیحات این دوره اومده ک این همون new mrthod of learning هست ولی فقط دوتا درس اولش با اون دوره یکیه بقیش معلوم نیست از کجا اومده میشه توضیح بدین لطفا

درس های انگلیسی بدون تلاش همون درسهای new method هست که در اپ قرارش دادیم. منظورتون کدوم درسهاست که فرق داره؟