ارزیابی دوره «دروس پایه‌‌ی انگلیسی بدون‌تلاش»

ارزیابی دوره «دروس پایه‌‌ی انگلیسی بدون‌تلاش»
none 4.749271137026239 343

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از دوره «دروس پایه‌‌ی انگلیسی بدون‌تلاش» نرم افزار زبانشناس است.
توضیح مختصری از این دوره:
روش انگلیسی بدون تلاش برگرفته شده از بهترین تحقیقات در جهان از کارشناسان زبده همچون دکتر استفن کرشن، دکتر جیمز آشر، دکتر برندا مورفی، دیوید لانگ و بلین ری است. تحقیقات نشان داده که دانش آموزان با این سیستم مکالمه گر های بهتری به نسبت دانش آموزانی بودند که با کتاب های درسی، گرامری و خودآموز کار کرده اند. در تمام کشور ها، در هر شرایطی، دانش آموزانی که با روش انگلیسی بدون تلاش زبان یاد می گیرند همیشه بهتر از دانش آموزانی هستند که از روش های سنتی استفاده می کنند.
تهیه کننده: Effortless English
سطح: 2

12 پسندیده

خیلییی خوبهههه…خیلی ممنون…خسته نباشید

3 پسندیده

سلام لطفا دروس این بخش را زیاد کنید خیلی مفید بود

4 پسندیده

چرا بقیه صفحاتش ترجمه نداره پس!؟

4 پسندیده

دروس پایه انگلیسی بدون تلاش یکی از بهترین بخش های این اپليکيشن محسوب میشه . خیلی ممنون .

5 پسندیده

خیلی ممنونن بابت ساخت این برنامه واقعا بکارم میاد مخصوصا بخش english effortless که واقعا خوشم اومد مرسی

3 پسندیده

صدا نداره چرااااااااااا

3 پسندیده

سلام
دروس اصلی دوره انگلیسی بدون تلاش تعدادشون تقریبا 37 تا هست ولی تو اپلیکیشن فقط 8 تا درس موجوده،در ضمن دروس دوره اصلی در 4 سطح طبقه بندی شدند ولی تو اپلیکیشن اصلا سطح بندی وجود نداره بنظرتون برای رفع این خلا چه کارهایی باید انجام بدیم که درپایان این دوره به سطح لازم برسیم؟

22 پسندیده

نرم افزاری کارامد و مفید

2 پسندیده

برنامه بسیار عالی و انگیزشی

2 پسندیده

متشکرم از تلاش شما. موفق باشید

2 پسندیده

سلام. ممنون از این همه نظم و انگیزه و خلوص.
یه سوالی برام پیش اومده که این دوره چطور باید تمرین بشه؟ مثلا من چهار بخش از هر داستان رو به ترتیب گوش کردم اما نمیدونم برایِ تمرینِ بیشتر باید به چه نحو انجامش بدم. مثلا تکنیک هایِ سایه رو برای هر بخش جداگانه اعمال کنم یا هربار چهاربخش رو گوش بدم و همزمان تکنیک رو براشون اجرا کنم؟

6 پسندیده

بهترین برنامه ای هست که تا الان کار کردم، حتی تاثیرش اونقدر بیشتر از کتاب های انگلیسی هست که اونها رو کنار گذاشتم
ولی یه سری نکات تو کتاب ها گفته میشه که تو این برنامه نیست اما این مورد نمیتونه از ارزش این برنامه کم کنه

4 پسندیده

عالی حرف ندارید برنامه جالب و جامع

2 پسندیده

عالی است مخصوصا تکرار کردنش خوب تو ذهن میمونه

2 پسندیده

بسیار خوب و مفید است

2 پسندیده

برای شروع یادگیری عالی است

3 پسندیده

عالیه ولی جای کار زیاد داره تا بشه بهترین نرم افزار اموزش زبان

4 پسندیده

روش آموزش بسیار عالی است

2 پسندیده

این آموزش به نظر من کاملا کاربردی و کامل برای یادگیری زبان هست.

2 پسندیده