ارزیابی دوره «دروس پایه‌‌ی انگلیسی بدون‌تلاش»

ارزیابی دوره «دروس پایه‌‌ی انگلیسی بدون‌تلاش»
none 4.753581661891118 349

خیلی عالیه ، دست تهیه کننده ش درد نکنه ، ادم حال میاد با این اموزش

4 پسندیده

بسیار عالی عاشقتونممممممم

2 پسندیده

عالی بود و متنوع برای بار اول خوب بود

1 پسندیده

عااالی و مفید و اگر یکهفته کار بشه محشره

2 پسندیده

عالیه.تکرار وتوضیح مناسب

2 پسندیده

این دوره برای من مفید واقع شد و از دوباره گوش دادنش خسته نمیشوم ضمن اینکه ازروش معنی کردن عبارات وکلمات در قسمت واژه ها خیلی راضی هستم

1 پسندیده

it’s the perfect way to improve english. I stood on worsted method to learn in the past, but with this I try to better

2 پسندیده

متن کوتاه و جالب بود

2 پسندیده

از نظر من این دوره بهترین دوره زبان شناس هستش ، خیلی حال کردم … کار کردن با این دوره فوق العاده هستش

3 پسندیده

برنامه گیج کنندس ادم نمی دونه چجوری باید استفاده کنه و از کجا شروع بذون راهنماس

1 پسندیده

به نظر من یجورایی یایستی کلماتو هم در یه قسمتیش با ادم کار کنید اینکه فقط داستان فایده نداره با جعبه لایتنر میاد هرروزم بزنیمش بلد نیستیم باید کلمات تکرار کنیم همیشه تا یاد بگیریم

1 پسندیده

عالیه این استاد
من ک اصلا خسته نمیشم از این بخش

2 پسندیده

شما هر داستان رو یک بار بخونید ک فایده نداره باید تکرارداشته باشید دراونصورت کلمه هارو ناخوداگاه یادمیگیرید.برای من و خیلی های دیگه جواب داده.البته فراموشی جزئی از یادگیریه چیزی ک یادگرفتین رد اگه فراموشم بکنید جاهای دیگه براتون مرور میشه

2 پسندیده

قسمت داستان کوتاه خیلی طولانیه اگه کمتر باشه هر شب با اشتیاق مرور میکنم اما طولانی رو نمیرسم تموم کنم و بدنبالش حس نارضایتی میاد سراغم

1 پسندیده

خیلی بد بود اه اه اه اه

1 پسندیده

سلام دوست گرامی @mobina4 وقتتون بخیر وشادی :rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::sunflower:
چرا بد بود؟؟ :thinking::thinking::thinking::thinking:دوره ی خوبی شاید سطحش براتون‌پایین :thinking::thinking::thinking:

عالی بود تشکر از زحماتتون

1 پسندیده

خوبه. می پسندم. چون تکرار زیاد میشه و تو ذهن میمونه.

2 پسندیده

عالیه، خیلی روش خوبیه

2 پسندیده

بسیار عالی و کاربردی

2 پسندیده