راهنمای استفاده از ویژگی جدید لایتنر

با سلام و احترام
ضمن تشکر از متولیان گرامی اپلیکیشن زبانشناس
دوستان کسی میتواند آموزش ی در مورد زمانبندی مرور کلمات با توجه به افزوده شدن این ویژگی به آپ در اینجا ارایه بده؟
عرف زمانبندی چقدر است و کار باهاش چطور است؟

@sepide-str

2 پسندیده

سلام
منظورتون srs هست یا اینکه تعیین میکنیم چند روز بعد لغت بهم نشون داده بشه؟

1 پسندیده

به صورت کلی شما میتونید به زمانبندی کاری نداشته باشید و اجازه بدین که فرمول زبانشناس که بر پایه الگوریتم sm2 هست خودش کارشو انجام بده. اما به دلیل درخواست کاربرها برای آزادی عمل بیشتر این گزینه ها رو برای زمان مرور بعدی اضافه کردیم:

اولی نصف پیشنهاد الگوریتم هست.
دومی همون پیشنهاد الگوریتم هست که جلوش عبارت “پیشنهادی” نوشته شده. یعنی فرقی بین زدن گزینه میدانم و این گزینه وجود نداره.
سومی دوبرابر و چهارمی هم سه برابر پیشنهاد الگوریتم هست.
پنجمی هم برای این هست که دیگه نشان نده.

توجه بفرمایید که اگر هر کدام از زمانهای پیشنهادی فوق بیشتر از ۱۵۰ روز باشه دیگه نشون داده نمیشه.

بنابراین اگر شما فکر میکنین که کلمه یا کلماتی خیلی بیشتر احتیاج به مرور داره میتونین از گزینه ی اول استفاده کنین که زمان مرورشو کمتر کنه

اگر هم فکر میکنین کلماتی کمتر احتیاج به مرور داره از گزینه های سوم و چهارم استفاده کنین.

5 پسندیده

با سلام این ویژگی کجای لایتنر هست من پیدا نمی کنم آقای ناصری

توی نسخه اندروید جدید یه علامت فلش کنار گزینه ی میدانم هست.

2 پسندیده

وای ! باید آپدیت میکردم اصلا خبر نداشتم الان برای من درست شد ممنون

2 پسندیده

سلام آقای ناصری ، خسته نباشید
آپدیت جدید ، چه ویژگی هایی اضافه شده ؟ یعنی چی اضافه شده چی حذف شده ؟

ممنون میشم بگید

1 پسندیده

تا جایی که من متوجه شدم: فول اسکرین، مدیریت مرور لغات توسط مخاطب‌، استریم دانلود اضافه شده.
و چیزی حذف نشده فقط آیکن های پلیر و تنظیمات مربوط در درس به قسمت سه نقطه اضافه شده.

3 پسندیده

آها ممنون

خسته نباشید :rose:

1 پسندیده

جناب ناصری امکان داره این الگوریتم رو توضیح بدید یا اینکه اگر مطابق با فرمول خاص و عرف ی هست لینکی از داکیومنت ش بدید. در حقیقت چیزی که میخواستم بدونم اینه که سرنوشت کلمات در گذر از مراحل مختلف لایتنر به چه صورت است و در چه بارهغ زمانی تکرار میشه و نهایتا در چه صورتی وارد باکس کاملا آموخته شده می‌ره
ممنونم

1 پسندیده

اینجور بگم شاید بهتر باشه بعد از ثبت کلمه در لایتنر فرداش باید مطالعه بشه بعد دو روز می‌ره مرحله دوم بعد یک هفته مرحله سوم بعد یک ماه کاملا آموخته شده میشه ؟

1 پسندیده

توضیحات الگوریتم لایتنر میتونید در لینک زیر مطالعه کنید.

اگر از روش خودکار لغات رو مرور کنید حدودا بعد از چهار ماه وارد آموخته شده میشه.
بقیه سوالاتتون در لینک بالا هست

2 پسندیده

سپیده جان استریم دانلود چی هست
و ی پیشنهادم داشتم اینکه تو گزینه تکرار گزینه سه بار تکرار هم بذارید برای خود من خیلی لازمه اگر امکانش باشه ممنون میشم
تشکر از زحماتتون

عزیزم استریم یعنی انلاین یا زنده
فایلی یا فیلمی رو به صورت آنلاین مشاهده و گوش میدید اگر در همون لحظه کامل نگاه کرده باشید برای بار دوم میتونید به صورت آفلاین استفاده کنید.

منظورتون تکرار جملات؟