عادت سازی زبان

سلام بانو
بسیار بسیار عالی
موفق باشید

1 پسندیده

hey my partner… دالی :grimacing:
you said some homework yesterday​:face_with_diagonal_mouth: you know, I didn’t get it… :sob:عرررر
But it doesnt matter… :stuck_out_tongue_closed_eyes: now I wanna do it in the best way i can… :sunglasses: yeeeep :woozy_face:

Let’s get started… :grimacing:
First of all, I think one of the best ways to learn words is to use a picture dictionary.:ok_hand:
Now read my essay with all your heart… :upside_down_face:
But I will not write anything about these photos… :grimacing::stuck_out_tongue::sweat_smile:
So for now we just have to look at the pictures and then we can talk about it together…
Do you agree with me? :thinking:

JuST LoOk

2 پسندیده

آآفرین دخترگل ، شما فوق العاده ای :heart_eyes:

1 پسندیده

افراد توی زندگی بعد از شناخت انتخابین نه قبلش!
و همیشه زمانی یه آدم شناخته میشه که دیر شده…

3 پسندیده

من خودمو انسان زیاد موفقی نمیدونم شما به من لطف دارین :heart::heart_eyes:
آخه هیچی به اندازه کتاب نمیتونه منو خوشحال کنه من عاشقه کتابم رفیقام اینو میدونن دیگه برام می‌خرن واسه هدیه:smile:
واسه هدیه بیشتر نگاه میکنن ببینن چی دوست داری اونو برات میگیرن رفیقای خیلی خوبی داری که واسه خوشحالیت چیزی میگیرن که عاشقشی:heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

بله کاملا با حرفتون موافقم:ok_hand:

1 پسندیده

همه پزشکا موفقن:joy:

اتفاقا منم خیلی کتاب دوست دارم
ولی بیشتر اوقات من به دوستام کتاب میدم تا اونا به من:woman_shrugging:t2:

اووووو نه بابا کاش اینطور بود:joy:یه داستان طولانیه…
من همچین رفیقایی ندارم

2 پسندیده

راستش درست انتخاب کردن دوست خیلی مهمه ولی اگه متوجه شدیم اونجوری که ما فکر می‌کردیم نبوده و برای دوستی با ما مناسب نیست باید بتونیم ازش فاصله بگیریم و شجاعت ترک اون آدم رو داشته باشیم که بنظرم باز برمیگرده سر مسئله نه گفتن که بسیار مهمه تو مسئول زندگیت هستی و اغلب آدمای اطرافتو خودت باید انتخاب کنی نمیگم همش چون خب فامیل یا آشنا هامون هستن بازم بنظرم میشه یه خورده با اونا هم فاصلمونو حفظ کنیم

2 پسندیده

اگه هیچوقت آدم درست و مناسب سمتتون نیاد جی؟
منظورم اینه سر راهتون قرار نگیره

2 پسندیده

من خب بیشتر اوقات تنهام یعنی اونقدرم با رفیقام گرم و پایه نیستم تو سال کنکور من حتی در حد یه ساعتم پیششون نبودم دلیلشم این بود من تو سال کنکور خیلی حساس بودم و اونها اصلا قبولم نداشتن که بتونم پزشکی بیارم حالا زیاد جالب نیست بگم ولی خب من بهترین رفیقم بهم گفت که تجربی که قبول نمیشیم بیا کنکور هنر بدیم و من گفتم میخوام پزشکی بخونم بهم نیشخند زد گفت برو بابا تو و پزشکی و اصلا ازش انتظار نداشتم خیلی بهم برخورد و من از اون روز حتی در حد پیامم باهاش گپ نزدم گاهی واقعا شاید کسی نباشه ولی تو رو نمیدونم ولی من تنهایی رو به بودن با اونا ترجیح میدم

3 پسندیده

شرایطمون تقریبا شبیه همه بااین تفاوت که حداقل رفیقای شما رو بازی میکنن
آدمای دور و ور من همه آب زیرکاهن سر همینه که گفتم وقتی خودشون رو نشون میدن که دیر شده و ضربشونو زدن…
و منم‌تنهایی رو ترجیح دادم

2 پسندیده

خیلی خوبه که تنهایی رو به بودن با همچین آدمایی ترجیح میدین
اما بنظرم اینکه فکر کنید فقط اطراف شما همچین آدمایی وجود دارن خیلی موضوع رو واستون سخت میکنه به این فکر کنید که همه جا همه جور آدمی وجود داره کسی نیست که بگه آدمی اطراف من وجود نداره کسی رو قضاوت کنه همه جا هست ازین ها متاسفانه و شما تمرکزتون رو بزارین رو چیزهایی که میتونید تغییرش بدین روی خودتون کار کنید تا شما بتونید دوست منحصر فردی بشین و تاثیرات مثبت رو آدما بزارین انتظارتو نو از بقیه کمتر کنید ولی همیشه آدمای خوبی هستن که در راهمون قرار میگیرن

2 پسندیده

مرسی از تصویر هایی که فرستادی امروز کاملتر میخونمشون :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

1 پسندیده

تصویری هم باحاله ازین به بعد تصویرشم همراه با کلمات می‌فرستیم :wink:

1 پسندیده

من از خودم نمیگم
از تجربیاتم میگم
تجربه ای که داشتم این بود که همیشه رفیقام برای همه بهترین دوست بودن الا من. خوبیاشون برا بقیه بوده همیشه از بدبختیاشون میش من گفتن و منم دم نزدم و یکبار نگفتم چرا…
توقعات همه از منه همیشه همه
رفتاراشون با بقیه یطور دیگس ولی از من توقع دیگه ای دارن و منو جدا میدونن
نمیدونم واقعا این خوبه یا بد
ولی واقعا گاهی فشار زیادی رو روی خودم حس میکردم
از جانب تمام ادمایی که باهاشون ارتباط دارم…

ترجیح میدم ادامه ندم
ولی خواستم بگم سایز و شکل کفش همه آدما شبیه هم نیست پس با یه زاویه دید همه رو نه بسنجید و نه قضاوت کنید لااقل تا وقتی با کفش کسی راه نرفتید و جاش نبودید.
اگر همیشه قرار بود انتخاب های افراد صحیح باشه انقدر تغییر رشته تحصیلی و شغل و… نداشتیم.

@amin8566 بخشی از پیامم مخاطب شمایید.

3 پسندیده

منم با همه حرفات موافقم :v:t3:نمیشه راجب زندگی و شرایط بقیه قضاوت کرد.
حرفی که من به تو زدم مخاطب اصلیش خودم بودم :sweat_smile: یعنی وقتی از شخصیت کسی خوشمون اومد منتظر اتفاق خاصی نباشیم که با ما دوست بشه بلکه خودمون انتخابگر باشیم. در مورد روابط ادما دو نوع هستن کسایی که به روابط عمیق و یا کوتاه سطحی علاقه دارن. پس زمانی دوستی خوب شکل میگیره که هر دو نفر از یه نوع مدل باشن.

در مورد این نکته هم به دید مثبت نگاه کن چون تو رو سنگ صبور و مشاور میبینن اینم بخاطر شخصیت پخته و بالغت هست. تو ادم ارزشمندی هستی که دیگران ازت همدردی و همدلی میخوان. قدر خودتو بیشتر بدون :wink:

3 پسندیده