بمب انگیزه 😍

سلام دوستان
اومدم کمی باهاتون حرف بزنم… شاید ما هم بتونیم زندگی کسی رو نجات بدیم
شاید بتونیم بهش انگیزه بدیم:heart_eyes:
تو زندگیم بار ها و بار ها شکست خوردم، گاهی به قدری محکم زمین خوردم که اصلا فکر نمی کردم بتونم بلد شم… اما خدا تو اینجور مواقع برام افرادی رو فرستاد که به من امید دادن… که به من گفتن تو میتونی پاشو! با حرف هاشون ، با انرژی هاشون به من امید دادن… مثل دو تا از استاد های زندگیم که هر چی دارم مدیونشون هستم…
بیاید به هم کمک کنیم بیاید به هم انگیزه بدیم
بیاید به هم انگیزه بدیم که واسه اهدافمون بجنگیم…
یادتون باشه تلاش هیچ وقت بی نتیجه نیست…

بیاید اینجا به هم انرژی بدیم، جملات مثبت، آهنگ های انگیزشی و خلاصه هر چیزی که فکر میکنید به دیگران کمک میکنه که انگیزه بگیرن، که ادامه بدن بزارید:heart_eyes::heart::pray:

شاید کسی که الان ناامیده، کسی که الان دلسرد شده و فکر میکنه به اهدافش نمیرسه با دیدن اینا دوباره بلند شه و ادامه بده:muscle:
بیاید به هم کمک کنیم !

7 پسندیده

You’re the painter of your life. Don’t give the paint brush to anyone else.

تو نقاش زندگی خودتی. قلمو رو به هیچکس دیگه‌ای نده.

3 پسندیده

“Everybody wants to be famous, but nobody wants to do the work. I live by that. You grind hard so you can play hard. At the end of the day, you put all the work in, and eventually it’ll pay off. It could be in a year, it could be in 30 years. Eventually, your hard work will pay off.” — Kevin Hart

همه دلشان می خواهد مشهور شوند ولی هیچکس نمی خواهد کار کند. من با این واقعیت زندگی کردم که هر چه سختکوش تر باشید بیشتر موفق می شوید. در طول روز تلاش کنید تا در پایان نتیجه اش را ببینید. ممکن است ظرف یک سال تلاشتان به ثمر بنشیند یا 30 سال طول بکشد؛ اما در هر حال سخت کوشی و تلاش شما نتیجه خواهد داد

3 پسندیده

Many of life’s failures are people who did not realize how close they were to success when they gave up.”

خیلی از شکست های زندگی نصیب کسانی می شود که وقتی تسلیم شدند نمی دانستند چقدر به موفقیت نزدیکند

3 پسندیده

“Life is like a coin. You can spend it any way you wish, but you only spend it once.”

زندگی شبیه یک سکه است. تو می توانی به هر شکلی که دلت می خواهد آن را خرج کنی اما فقط یکبار می توانی این کار را بکنی .

3 پسندیده

“You can’t put a limit on anything. The more you dream, the farther you get.”

برای هیچ چیز نمی توانید محدودیت قائل شوید. هر چه بیشتر رویا در سر داشته باشید، به جلوتر پیش می روید

3 پسندیده

Sometimes it is the smallest decisions that can change your life forever .

گاهی کوچکترین تصمیمات شماست که می توانند زندگی شما را به کلی تغییر دهند .

3 پسندیده

5 پسندیده

IMG-20210327-WA0002

3 پسندیده

به نظر من چیزی که ادمو از حال بد به حال خوب برمیگردونه :آگاهی داشتن و تغییر نگرش ، و عوض کردن زاویه ی دید هست
مثال معروفی در این زمینه داریم اگر عدد 6 رو با گچ روی زمین بکشم شما میتونی اون سمت بایستی و اون رو 9 ببینی.
میخوام اینو بگم
اول از همه ببینید آیا به چیزی معتقد هستید؟
به نیرویی فراتر از خودتون که مواظبتونه؟ یا نه ؟
(به دور از مسائل مذهبی و کلیشه ای)
اگر بدونید نیرویی هست که خیر مطلقه
این جوری به قضایا نگاه میکنید:
مثلا : منِ سارا الان یه کارمندم و در مبدا کنونی هستم
و توی دلم اهداف و خواسته های بزرگی دارم که اونها مثلا مقصد من هستن.
خب برای رسیدن به خواسته هام بااااااااید تغییراتی در هویتم بوجود بیاد.
اگر نیاد من همچنان سارای مبدا میمونم و نمیتونم به اون سارایی تبدیل بشم که توی مقصده.
پس اگر در مسیر طی کردنِ مبدا به مقصد به حال بد و (اون مانعی) که باعث حال بدم شده اینجوری نگاه کنم که:
اومده تا منو تغییر بده و تبدیل کنه به اون سارایی که در مقصد هست؛ دیگه ناامید نمیشم. با این تغییر نگاه میفهمم که این اتفاق که منجر به حال بد من شده؛ درخودش موهبت و نعمتی برام داره که منو به خواسته ام نزدیک تر میکنه. یه گیفته از طرف جهان یا خدا یا … حالا هرچی که بهش اعتقاد داری. طبیعت کهکشان کائنات و…
( مثلا در اثر برخورد با یه مشکل و حل یا پذیرش اون: انگار صبور تر میشم، یا آرامتر میشم یا هر تغییری که بر اثر مواجهه با مشکلات و ترس ها و مسایل بوجود میاد منو تبدیل میکنه به اون شخصیتی که قراره تو مقصد باشه)

2 پسندیده

چه اسم قشنگی. بمب انگیزه
جاده ی امن آرامش را چرا انفجار؟
جاده ای پر برف و با صدای خش خش همچون برگ پاییزی زیر پا
راستی هیچ فکر کرده ای صدایشان صدایمان می زند هر دو مثل هم
برگ برگ درختان و برف برف آسمان
شاهد لحظه های شاد برفی ام هست این آسمان
و شاهد برگ برگ دفتر خاطراتم هست
لحظه های خش خش برگهای آمده بر زمين
انگیزه ام قشنگ تر شده با صدای باران بر برگ دلم و دفترم خیس از نم نم باران پاییز

1 پسندیده