راه حل مناسب برای تقویت Grammar و speaking چی هستش؟؟

با سلام خدمت دوستان عزیز…
من یه سوال دارم ک شده خوره جونم…
من ی ماهه کلاس خصوصی شرکت کردم
کتاب. Opd.
Skills words
Tactics for listening basic
خوندم
Tactics بدون حضور مربی خودم درعرض ی هفته تمومش کردم
ولی تا ب الان فقط دایره واژگانم بهتر شده
گرامر و مکالمه خیلی ضعیفم
میفهمم طرف چی میگه ولی نمیدونم چجوری جوابش بدم…
احساس میکنم نحوه مطالعم درست نیس
لطفا راهنماییم کنید کدوم دوره از دروس شروع کنم واس گرامر و مکالمم خوب باشه… مربی هم گفتن سطح من b1هستش… ممنون از لطف شما و این برنامه ی فوق‌العاده :blossom::blossom::blossom::blossom:

سلام انگلیسی قدرت رو بخونید و در کنار داستان های سطح بندی هم به صورت گسترده خوانی پیش برید. انگلیسی قدرت از تکنیک پرسش و پاسخ تهیه شده و شما برای هر سوالش پاز میکنید و جواب میدید این دوره برای مکالمه، تلفظ، گرامر بهتون کمک میکنه.

نحوه مطالعه انگلیسی قدرت لینک زیر رو مطالعه کنید

مقاله در مورد گسترده هم مطالعه کنید :point_down:

https://zabanshenas.com/گسترده-خوانی/

1 پسندیده

خیلی ممنون :blossom:

1 پسندیده

کسی هست ک در مدت ی ماه از b1 رفته b2?
چ مدت با مطالعه قسمت قدرت میتونم سطحم ارتقا بدم

1 پسندیده

چرا برام باز نشد…

در یک ماه نمیشه یه لول رو ارتقا داد مگر اینکه روزی بالای ۸ ساعت وقت بذاره که باز هم امکانش نیست.
برای انگلیسی قدرت حداقلش شش ماه زمان لازمه که تمومش کنید شاید بیشتر هم زمان بگیره مثلا یکسال.

چی باز نشد؟ کامل و واضح توضیح بدید

حل شد… ممنون

1 پسندیده

ینی برای ارتقای هر لول ی سال زمان میبره؟ :flushed::face_with_head_bandage:

سلام ، بله ، من یک سال و یک ماه از صفر رسیدم به B1 ، یادگیری کامل انگلیسی یا هر زبان دیگر ، زمان زیادی میخواد

1 پسندیده

خب من لولم a2بود کلاس شرکت کردم عرض ی ماه لول b1رسیدم… منتهی مکالمم ضعیفه خیلی سخت میبینم برسم b2​:face_with_head_bandage:

1 پسندیده

تو سایت هاروارد یه بخشی مربوط به مقاله‌ها داره یه جا نوشته بود برای یادگیری زبان از صفر و رسیدن به سطح بالاتر از متوسط به 600تا 800ساعت در معرض زبان بودن و مطالعه کردن لازمه که بهتر این میزان بین ۶ تا ۸ ماه به طول بیانجامه

1 پسندیده

سلام فعلا برلی شروع سعی کنید از جملات ساده و گرامر‌های ساده مثل حال ساده و گذشته ساده و حالات استمراری این دو رو داخل مکالمتون استفاده کنید حالا چطوری:
از تاپیک‌های خیلی پیش پا افتاده شروع کنید مثل صحبت راجع به فامیل و دوست و ظاهر افراد و روتین روزانتون و …
داخل همون کتاب اکسفورد عبارات و لغت‌های پرکاربردی وجود داره که میتونید باهاشون جمله بسازید‌. برای اینکه اعتماد بنفستون توی مکالمه افزایش پیدا کنه باید مثل یک معلم از خودتون سوال بپرسید و صدای خودتونو ضبط کنید و بعد بهش گوش بدید به مرور متوجه ایرادات خودتون میشید. توی ضبط کردن صداتون وسواس به خرج ندید فقط سعی کنید حرف بزنید با هرچی که بلدید و تلاش کنید تایم صحبتاتون رو هر دفعه بیشتر کنید‌. اصلا مهم نیست چیزی که میگید حقیقت داره یا نه، میتونید پاسخ‌های کاملا فانتزی و تخیلی بدید، نترسید و هر روز صحبت کنید اولش با خودتون بعدش میتونید تو جمع هم حرف بزنید.موفق و مصمم باشید.

1 پسندیده