معرفی اپلیکیشن کتابخوان ReadEra برای مطالعه بهتر کتابهای الکترونیکی

سلام به دوستان زبانشناس.

اگه تو گوشی یا تبلت زیاد کتاب میخونید و به دنبال یک اپلیکیشن کتابخوان خوب هستید، من اپ عالی ReadEra رو پیشنهاد میکنم که یکی از بهترین اپ ها برای مطالعه کتابهای E-book هستش و امکانات بسیار زیادی هم داره. این اپ علاوه بر فرمت pdf، فرمتهای دیگه مثل epub رو هم پوشش میده و کلی امکانات دیگه هم داره. من واقعا ازش راضیم و کار باهاش خیلی راحته. نمره این اپ در گوگل پلی ۴.۹ هستش!

لینک دانلود از گوگل پلی

8 پسندیده

سلام آقامصطفی
خیلی خیلی متشکرم از معرفی این اپلیکیشن، واقعااپ عالی ایی هست،من کتاب من ملاله هستم رو قبلاتوتاپبک کتابای پیشنهادی تالار درخواست داده بودم،فکرکنم یکی دونفردیگم درخواستشوداده بودند،که خب خبری نشدوبعداهم متوقف شدکلااین تاپیک،خلاصه الان هم این اپووهم کتاب رو دانلودکردم ودیدم ویس هم داره،چون کتاب کاغذیشودارم ولی دوست داشتم هم بخونم هم بشنوم که دیگه بااین اپ هردومیسرشدبازم ممنونم ازین معرفی
پایداروموفق باشید:pray::pray::rose::rose:

1 پسندیده

سلام صبا خانم.

خواهش میکنم. :rose: :hibiscus:

1 پسندیده

سلامت باشید
مهمترین ویژگی اش اینه که میتونیم بهرزبانی خواستیم ویسوانتخاب کنیم واین واقعاعالیه.خیلی هیجان زده شدم وقتی فهمیدم این قابلیت تغییروانتخاب زبان روداره:heart_eyes::blush:

2 پسندیده

یه کم میشه بیشتر توضیح بدین؟

من تازه آپدیت کردم. قبلا چنین قابلیتی نداشت.

1 پسندیده

اتفاقی دیدم که زبان انتخابیتونودانلودکنید
الان براتون اسکرین میفرستم

اون قسمت که نوشته
voice
زیرش not selected
وقتی بزنید میتونیدزبانی که دوست دارید روانتخاب کنید
یاازطریق خوددستگاهتون (گوشی/لپ‌تاپ یاتبلت)یاهم ازطریق گوگل

علامت بلندگوسمت راستوببینید،بزنیدروش دیگه براتون میخونه.
ببخشید آقامصطفی، من دیگه فلش نزدم روعکسافقط توضیح دادم،امیدوارم اذیت نشید موقع خوندن،ولی اگه هرجایی واضح نبودبگیدبافلش مشخص کنم

1 پسندیده

جدی؟ یعنی قابلیت خوانش کتاب رو هم داره ورژن جدید؟

1 پسندیده

بله،الان کلی ذوق زده شدم:blush:

1 پسندیده

:sunglasses::sunglasses::sunglasses:

2 پسندیده

@saba.a97 @mostafa.76

فقط یه سوال، شما از کجا نسخه ی الکترونیک کتاب هارو دانلود می کنید؟ من قبلاً از زی لایبری دان می کردم ولی این سایت خیلی وقته به خاطر مسائل کپی رایت بسته شده.

2 پسندیده

ممنونم.
خیلی جالبه. :hibiscus: :rose:

1 پسندیده

من بیشتر کتابهارو از همین سایت zlibrary که گفتید دانلود کردم اون موقع که باز بود. الان هم اپش رو دارم و هر کتابی میخوام از اونجا دانلود میکنم. تو سایتش که بسته شده برید لینک دانلود اپ رو گذاشته. قبلا ربات تلگرام هم حتا داشت.

2 پسندیده

ممنون از معرفی آقا مصطفی، منم یک کتابخوان شبیه بهش دارم moon+reader pro

2 پسندیده

خواهش میکنم.

2 پسندیده

دوستان یک سوال بی ربط:sweat_smile:نحوه خوندن پادکست ها برای بهره بردن حداکثری جه جوری باشه بهتره؟

2 پسندیده

فشرده خوانی خیلی خوبه.
یعنی بره یک اپیزود مثلا ده ۱۵ دقیقه ای یک هفته وقت بذارید و روزی چند بار گوش بدید که در طول هفته شصت هفتاد بار میشه.

2 پسندیده

مطالعه هم بهتره فعالانه باشه. یعنی شنونده صرف نباشید و واژگان رو مرور کنید و نکته گرامی رو سرچ کنید و …

2 پسندیده

آهان تشکر فراوان آقا مصطفی :rose:

2 پسندیده

:rose: :hibiscus:

2 پسندیده

درکنارتوضیحات مفید آقامصطفی، اضافه کنم که اگه بعدازشنیدن هرقسمتی،پارتنری باشه که بتونیدباهمدیگه درباره اش حرف بزنیدهم عالیه،تااونجایی که میدونم شمابهترین پارتنروتوخونه دارید:blush::blush:
من گاهی برخی قسمتهاروکه خیلی دوست دارم،ذخیره اشون میکنم وهرازچندی دوباره میرم سراغشون،خصوصااوناییکه لغات واصطلاحات جدیدشون زیادبودن وگاهیم ازبخشی که خوشم بیاد،میرم lingbe روبازمیکنم وبادوستان اونجادرباره اش صحبت میکنم.:heart_eyes:

2 پسندیده