فشرده سازی 10روزه

سلام امیدوارم حال دل همگی عالی باشه
چند روز پیش داشتم یه ویدئو از دارن هاردی “Darren Hardy” میدیدم که میگفت آدما کارایی که دوست دارن رو انجام نمیدن بلکه کارایی که باید انجام بدن رو انجام میدن
مثلا میگفت اگه شما واسه خوندن یه کتاب 1 سال زمان تعیین کنید واقعا یکسال طول میکشه اما اگه یک هفته زمان بگذارید حتی زودتر تمومش میکنید، درحالی که خیلیا فکر میکنن استرس بده اما دروااقع استرس دوست شماس. اون حس ضرورتی که میگه باید کار هارو با فشار بیشتری انجام بدی مثل لیزر که تموم قدرتش روی یه نقطه متمرکزه رو اونو میشکافه.

چالش:

میخوام یه چالش هفتگی فشرده بذاریم واسه امتیاز های شناخت زبانشناسمون (درواقع همون دقیقه هایی که گوش میدیم)

من خودم هدفم اینه که 10600 رو بکنم 13000 تا جمعه هفته آینده که میشه 18 آگوست.
با این حساب من باید 2400 امتیاز توی 10 روز جمع کنم که میشه روزانه 240 تا یعنی 4 ساعت در روز.
میتونید یه پاداش هم تعیین کنید. بنده به شخصه میرم کلوپ و واسه نیم ساعت از بازی مورد علاقم لذت میبرم.

از شما هم دعوت میکنم یه 10 روز با طعم پیشرفت (حتما لازم نیست یهو بپرید 5 یا 6 ساعت در روز، فقط کافیه یه هدف واسه امتیازتون بزارید مثلا 1000 تا، اونوقت میتونید روزانه اگه یکساعت گوش میدید اونو یه یکساعت و 40 دقیقه فشرده کنید) رو داشته باشید.

11 پسندیده

حاجی چجوری اینقدر امتیاز جمع کردی ؟؟؟

روزانه حداقل دو ساعت گوش میدم
اما خب گاهی اوقات زنجیره رو یادم میره میشکنه

آفرین :clap:t2::clap:t2:

2 پسندیده

همونطور که قول داده بودم
امروز حتی زمان مطالعم به 5 ساعت و نیم هم رسید
امیدوارم حرفی که بالا زدم رو ثابت کرده باشم
سعی کنید همیشه لیزر باشید نه لامپ.
فشرده سازی 10 روزه ام شد 8 روز گایز.
فردا که پاداشمو انجام بدم میام واسه یه فشرده سازی قوی دیگه.
البته هیچکی این پست رو نمیخونه اما حداقل دلم به یچی خوشه

18 پسندیده

دمت گرم
منم این چالشو انجام میدم

3 پسندیده

تا ۱۰ روز دیگه (۲۶ اگوست ) امتیاز شناختم رو به ۱۳۵۰۰ میرسونم
میشه روزی ۲۴۰ دقیقه

6 پسندیده

خوشم اومد :ok_hand::ok_hand:
الان یکم برنامم فشرده است، ده روز دیگه که کارای فعلیم تموم بشه انجام میدم منم:thinking:

4 پسندیده

چ ایده قشنگی منم دوست دارم شرکت کنم فقط چ طور دقیقه رو محاسبه میکنید ک چند امتیازه؟؟

3 پسندیده

اگه اینکارو انجام بدی که واقعا میترکونی (یادت نره یه پاداش واسه خودت بزاری من چون خودم عاشق بازی ام فردا میرم یکساعت توی کلوپ شهرمون شما خودت ببین سرگرمیت چیه، میتونی اونو پاداش بذاری و شک نکن خیلی خیلی تاثیر داره و همچنین مجازات هم لازمه)

2 پسندیده

چقدرم عالی.
ببینید امتیاز شما همون دقیقه مطالعتون هست
ابتدا یه عکس از مجمع امتیازاتتون رو ارسال کنید
و با توجه به اون میتونید برای 10 روز آینده یه عدد ایده آل رو هدف بگیرید. برای مثل اگر الان 1000 امتیاز شناخت دارید یعنی تا الان حداقل 16 ساعت به زبان انگلیسی گوش کردید و هدف شما ممکنه تا 10 رو آینده 1700 امتیاز باشه یعنی 700 امتیاز یا همون 700 دقیقه. که با توجه به 10 روز میشه روزانه 70 امتیاز (70 دقیقه)
اگه گیج شدید تا ساده تر بگم.

1 پسندیده

این جمع امتیازمه
الان یعنی چند ساعت خوندم؟
و اگر بخوام ب ۲۳برسونم باید روزی چقدر بخونم؟

1 پسندیده

شما تا به امروز بالای 360 ساعت با زبان انگلیسی گیس و گیس کشی کردی. (فرمولش خیلی سادس، امتیازتون رو تقسیم بر 60 کنید تا ساعتش به دست بیاد) اگه بخوای به 23 هزار برسونی باید 1200 امتیاز جمع کنید، با توجه به اینکه هر یک امتیاز مساویه با یک دقیقه پس خودتون بهم بگید باید روزانه چند ساعت بخونید

1 پسندیده

روزی دو ساعت
آخه میدونی چرا گیج شدم چون مرور لایتنر هم امتیاز میده

1 پسندیده

آره میدونم اون بدبختیه.
اما لایتنر رو آخر شب مرور کن تا قاطی نشه و همچنین مغز انسان تمام اطلاعاتی رو که قبل از خواب دریافت میکنه رو هنگام خواب تحلیل میکنه. پس میتونی قبل اینکه بخوابی مرورشون کنی.

3 پسندیده

خب منم توی این چالش شرکت میکنم
امتیازمه رو به ۲۳هزار میرسونم
جایزمم ی رستوران خودمو دعوت میکنم :sweat_smile:

3 پسندیده

امتیازی که همین الان داری، هدف من واسه روز تولدمه:joy:
اما رستوران پاداش خوبیه و اینکه یه مجازات هم بزارید و واقعا بهش پایبند باشید.
در آخر هم بگم که یادتون نره همه این اهداف باید بصورت کتبی باشن. به قول جمله معروف : کمرنگ ترین جوهر ها از قویترین حافظه ها ماندگارتر اند.
شبتون به شادی.

3 پسندیده

باشه حتما دمتون گرم

2 پسندیده

جایزه یک قسمت از سریالی که دوست دارم رو میبینم
و برای تنبیه ایده ای ندارم

2 پسندیده

من همین الان 1 ساعت داشتم God of war بازی میکردم و چون بازی داستانیه و خیلی طولانی اون پارت رو سیو کردم. الانم زدم بیرونداز کلوپ. نیم ساعت دیگه منم میام فشرده سازی جدیدمو میزنم تا با هم بریم.

2 پسندیده