انگلیسی قدرت یا دوره سنگین تر؟

من داستان کوتاه درس یک انگلیسی قدرت ( تسلط بر عواطف) رو خوندم و ففط یک لغت نااشنا برام داشت. به نظرتون ادامه بدم یا یک دوره سخت تر رو بخونم. پیشنهاد شما چیه؟

1 پسندیده

دوست من جدا از لغت این دوره و داستان های کوتاهش روی یادگیری گرامر تمرکز داره. درواقع هدف اصلی همینه. در کنارش توی هر درس چندتا لغت جدید هم یاد میگیرید.
من پیشنهاد میکنم حتما ادامه بدید.

3 پسندیده

سلام خدمت شما
توی درس اصلی مقدمه ای بر انگلیسی قدرت، خود آقای AJ توضیح میده که داستان های کوتاه بسیار ساده هستند. دلیل این ساده بودن این داستان ها اینه که شما قرار نیست کلمات جدیدی یاد بگیرید، شما قرار هست با این داستان های کوتاه گرامر را به صورت ناخودآگاه یاد بگیرید. قراره در این داستان ها شما سرعت صحبت کردن خودتون افزایش بدید، سریعتر از AJ به سوالات پاسخ بدید.
اگر به قواعد گرامری مسلط هستید، میتونید با نظر کارشناسان محترم زبان شناس و دوستان با تجربه ،دوره دیگه ای انتخاب کنید.

3 پسندیده

سلام وقت بخیر
اگر انگلیسی قدرت خیلی براتون آسونه میتونید یکی از دوره های زیر رو انتخاب کنید :point_down:

دوره های مگا داستان، مکالمات تجاری، انگلیسی واقعی را یاد بگیر، vip، داستان کوتاه

1 پسندیده

آفرین. دقیقا هدف این درس ها همینه

1 پسندیده

خب این گرامر رو داره تو دوره انگلیسی واقعی هم تدریس میکنه درسته؟

1 پسندیده

من دوره انگلیسی واقعی را نخوندم. نمیدونم روند آموزش توی اون دوره به چه روشی انجام میشه.