چطوری از عصر دایناسورا به عصر زبانشناس رسیدم؟

امروز اومدیم تا قصه آقایوسفو واست تعریف کنیم. یوسف یکی از فعال‌ترین اعضای تالار زبانشناسه و بین اعضای تالار حسابی طرفدار داره. اینجا ماجرای یوسف در دوران پارینه‌سنگی و حمله‌ ویروس غارونا رو می‌شنوی.:wink: اگه از این پست استقبال کنی، به‌زودی ادامه‌شم واست تعریف می‌کنیم…

:coffee:سلام دوست من! امیدوارم حالت رو به راه باشه.

:large_blue_diamond: برامون بنویس توی دوران حمله غارونا یا همون کرونا، چطوری زبان می‌خوندی؟

:large_blue_diamond: یادت نره جواب سوالی رو که آخر ویدئو پرسیدیم برامون کامنت کنی!

ویدئو

لینک دانلود ویدئو

لینک ویدئو در تلگرام

لینک ویدئو در اینستاگرام

26 پسندیده

کامبیز الان از خودت تعریف کردی؟:grin::grin::grin::grin:
من از طریق یکی از دوستام اشنا شدم و ی مدت ولش کردم ولی الان دیگه ولش نکردم
فک کنم ول کنم خراب شده
یکی از افرادی ک همیشه ازش انرژی میگیرم واسه زبان و کلا زندگی خودتون هستین
مرسسسی :rose::rose::rose::lotus::lotus::lotus::hibiscus::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

7 پسندیده

وای چقدر این تاپیک خوبی بود!!
این آقا یوسف آیا همین آقا یوسف خودمونه؟ @yousof1111

من اولین بار مهر سال ۱۴۰۱ یکی از دوستام که خودش کلاس های زبان میرفت بهم گفت تو که اهل کلاس رفتن نیستی و شدیدا هم به زبان احتیاج داری بیا این اپلیکیشن رو نصب کن و خودآموز بخون ( جالبه که خودش اصلا از زبانشناس استفاده نمی کرد)
اولین عامل جذب من به اپلیکیشن کلیپ های آقای کامبیز بود که از سمت اپلیکیشن در ابتدای عضویت مرتبا ارسال میشد و بی نهایت انگیزشی و به موقع بود !
و بعد از اون بود که به واسطه صبور بودن ادمین ها و دوستان در پاسخگویی به ساده ترین سوال هام من‌زبانشناس رو از سطح A1 شروع کردم:blush:

و الان شده رفیق هر روزم و هیچوقت در طول زندگیم اینقدر برای یادگیری زبان انگیزه نگرفته بودم .

14 پسندیده

وقتی گفت مادربزرگم فهمیدم که داستان خودم داره تعریف میشه … واقعا عالی بود دستتون درد نکنه :pray::slightly_smiling_face:

13 پسندیده

خب این دیگه قطعا خودمم :sweat_smile:

8 پسندیده

دستتون درد نکنه که بهم گفتید

5 پسندیده

باعث افتخار بود :blush::rose:

2 پسندیده

خیلی جالب بود :clap:t3::rofl:
چرا یوسف و فامیلاش پارینه سنگیه لباس هاشون بعد غامبیز خیلی شیک و مجلسی تازه عینک آفتابی هم میزنه :joy:
@yousof1111
@YoKambiz

6 پسندیده

اصلاً اینا باهات دشمنی دارن یوسف :rofl::rofl:

5 پسندیده

آقا اگه قول میدید فیلم منم درست کنید بگم چطوری با زبانشناس آشنا شدم :grin::grin:
@YoKambiz

3 پسندیده

دقیقا همین کارو کرد :joy::clap:t3:

2 پسندیده

زنجیره ات شد یه ساله پیام بده بهشون

3 پسندیده

چطور ؟

1 پسندیده

عه باید یکساله بشی :thinking:

2 پسندیده

شوخی میکنم

1 پسندیده

I know :blush:

آری

به گمانم قسمت دوم بعد زبانشناس باشه

1 پسندیده

نکته کنکوری بود بیگ لایک :grin::grin::grin::grin::grin:

2 پسندیده

من با قرچ تو قینترنت با قبانشناس قاشنا شدم.

3 پسندیده