تفاوت would و will چیست؟

i would a teacher in

i will hard working

معنی would و will در این دو جمله چیه؟

فعل هستند یا اسم؟

چه زمانی از would و چه زمانی از will استفاده میکنیم؟

این تاپیک مربوط به «ثبت نام کلاس» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره « مکالمات کاربردی انگلیسی»، فصل «دوران مدرسه»

کاربرد های would خیلی زیاد و به مرور باید یاد بگیرید خودش به تنهایی معنی نداره و فعل will برای آینده است هر موقع بخوایید تو زمان آینده جمله بسازید از will استفاده میکنیم

سلام دوست عزیز
جملاتی که شما نوشتید جملات صحیحی نیستن، چون فعل ندارن، کلمات would و will افعال کمکی هستن و نمی‌تونن به تنهایی تو جمله استفاده بشن.
مثلاً می‌تونیم بگیم
I would be a teacher
یا I will be hard working.
اگه جملاتمون این‌ها باشند، تفاوت اصلی بین would و will در این است که would برای اشاره به آینده‌ای غیرواقعی یا فرضی استفاده می‌شود، در حالی که will برای اشاره به آینده‌ای واقعی یا قطعی استفاده می‌شود.

در جمله “I would be a teacher in the future,” would نشان می‌دهد که این یک آرزو یا رویا است. گوینده می‌گوید که اگر شرایط خاصی فراهم می‌شد، معلم می‌شد.

در جمله “I will be hard working,” will نشان می‌دهد که این یک تصمیم واقعی است. گوینده می‌گوید که قصد دارد در آینده سخت‌کوش باشد.
کاربردهای will به صورت زیر هستش.
will یکی از افعال کمکی زبان انگلیسی است که کاربردهای مختلفی دارد. مهم‌ترین کاربرد will بیان آینده است. در این کاربرد، will به همراه مصدر فعل اصلی می‌آید. به عنوان مثال:

• I will go to the movies tomorrow. (من فردا به سینما می‌روم.)

• She will cook dinner tonight. (او امشب شام می‌پزد)

• برای بیان آینده‌ای غیرقطعی یا احتمالی:

• I will probably go to the movies tomorrow. (من احتمالاً فردا به سینما می‌روم.)
  • برای بیان پیشنهاد یا دعوت:

• Will you come to my party on Saturday?
      (آیا روز شنبه به مهمانی من می‌آیی؟)
  • برای بیان درخواست:

• Will you please pass me the salt?
      (لطفاً نمک را بهم بده)
  • برای بیان شرط:

• If you come with me, I will buy you ice cream.
      (اگر با من بیایی، به تو بستنی می‌خرم.)

و کاربردهای would کاربردهای رو هم داخل لینک زیر می‌تونید ببینید.