چالش تست زنی

سوال ۱۲۲:

تلفظ archive ( بایگانی ) چگونه است؟

• آرشیو
  • آرچیو
  • آرکایو
  • آرکیو
0 رأی دهنده
3 پسندیده

فکر کردم فارسی اشو میگید :rofl:، در ضمن ممنون الینا ی عزیز از توضیحات کامل ات :pray::smiling_face_with_three_hearts:

1 پسندیده

خواستم فارسیشو بگم ، گفتم ماشاالله شما حرفه ای هستید اصلشو بزارم:grin::grin::grin:فارسیشم درحد دست و پا شکسته خودم ساده کردم گفتم:grin::grin::grin:شرمنده:see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

سوال ۱۲۳:

My lips are sealed.

• دهنم سرویس شد
  • لبام خشک شده
  • سردمه
  • دهنم قرصه
0 رأی دهنده
4 پسندیده

اشتباه متوجه شدی گلم اینو فکر کردم تلفظ فارسی اشو باید بگیم :joy:، اون نکته گرامری که توضیح اش کامل بود :pray:

1 پسندیده

اخ ببخشید:joy::joy::joy:الان متوجه شدم:grin::grin::grin:

1 پسندیده

جای عرفانه خالی واسه کلمات مشابه

2 پسندیده

واقعاااا

2 پسندیده

سوال ۱۲۴:
( ۳ ثانیه)

Come clean !!

• خرابکاریتو درست کن
  • خجالت بکش
  • راه بیفت
  • راستشو بگو
0 رأی دهنده
3 پسندیده

ممنون عزیزم ، من همیشه از توضیحات شما استفاده میکنم
بله an informal way is step in
مثلا don’t step in

1 پسندیده

این اخریارو همه رو حدسی زدم… هیچکدوم بلد نبودم:smiling_face_with_tear:

اتفاقا منم بلد نبودم .‌شما که پرسیدین باعث شد برم بگردم و یاد بگیرم. پس من ممنونم:heart_eyes:

منم خیلی ها رو مخصوصا idiom هارو شانسی میزنم و بعد تو لایتنر وارد میکنم . ولی کالوکیشن ها هر کدوم رو بلد نبودید حتما بپرسید .‌بعضی کالوکیشن ها قوانین داره که با دانستن اونها راحت تر به یاد میمونن.

1 پسندیده

سوال ۱۲۵:

مخفف چه کلمه ای است ؟ W.C ( توالت )

• warm closet
  • Water close
  • Warm close
  • Water closet
0 رأی دهنده

در آن دورانی که به توالت های عمومی در شرق اطمینان کمتری وجود داشت ، خانم انگلیسی در تدارک سفری به هندوستان بود . مهمانخانۀ کوچکی را از طریق اینترنت پیدا کرد که متعلق به مدیر یک مدرسۀ محلی بود.
چون نگران بود که آیا در مهمانخانه توالت وجود دارد یا خیر ؟ در نامه یی به مدیر مدرسه سؤال کرد که آیا در مهمانخانۀ مورد نظر WC وجود دارد یا خیر ؟

مدیر مدرسه تسلط کاملی به زبان انگلیسی نداشت ، و تصور کرد که خانم مزبور طالب Wayside Chapel است . (کلیسایی کوچک در کنار جاده)

مدیر مدرسه در جواب خانم نامه یی نوشت :

« خانم عزیز ! در کمال مسرت به اطلاع شما می رسانم که در 9 مایلی مهمانخانه یک WC وجود دارد و اطراف آنرا چشم ‌انداز زیبایی فرا گرفته است . این WC گنجایش 229 نفر را دارد و روز های یکشنبه و پنجشنبه باز است.

اما ، در این WC فضای ایستاده هم زیاد وجود دارد . این وضعیت مطلوبی نیست ، بخصوص اگر عادت داشته باشید مرتباً به آنجا بروید .
شاید برای شما جالب باشد که بدانید دختر من در WC ازدواج کرد و در آنجا بود که با شوهرش ملاقات کرد . واقعۀ بسیار عالی و جالبی بود . در هر محل نشستن ، ده نفر نشسته بودند .
. از هر زاویه میتوان عکس گرفت .
البته مسرور خواهید شد که بدانید بسیاری از مردم ناهار شان را با خود شان میآورند و تمام روز را آنجا میگذرانند که برایشان بسیار دلپذیر است .

جدیدترین چیزی که افزوده شده ناقوسی است که هر وقت کسی وارد میشود زنگ میزند .

چشم به راهم که شما را تا آنجا همراهی کنم و شما را در جایی قرار دهم که همه بتوانند شما را ببینند .
بااحترامات فراوان ، مدیر مدرسه »

خانم مزبور وقتی نامه را خواند هیچوقت به هندوستان نرفت .:neutral_face::neutral_face:

6 پسندیده

سوال ۱۲۶:

تلفظ volume چگونه است؟

• وَلیوم
  • وُلُوم
  • والیوم
0 رأی دهنده
4 پسندیده

سوال ۱۲۷:

فکر

درس داد

از راست به چپ

• Thought - Taught
  • Taught- Thought
  • Though - Taught
  • Thought - Tough
0 رأی دهنده

نکته: دوستان توجه کنند که تمامی کلمات به لحاظ املایی درست و دارای معنی میباشند. ‌
دو کلمه دیگر به معنای: اگرچه و محکم است.

4 پسندیده

سوال ۱۲۸:

this is the girl … parents are getting divorced.

• Who
  • whose
  • Whom
0 رأی دهنده

هر گزینه ای که آیکون من( عکس پروفایل من جز پاسخ دهنده ها بود) پاسخ صحیح است:blush:

نکته:
در صورتی که نیازمند پاسخ برای علت گزینه صحیح هستید حتما بپرسید.حتی اگه تعداد زیادی از تست ها مورد سوال شما هستند:blush::rose:

3 پسندیده

چه جالب:joy:

1 پسندیده

سوال ۱۲۹:

( یک ثانیه)

خوب بخوابی!

• Sleep night
  • Sleep tight
  • Sleep sight
  • Sleep right
0 رأی دهنده

روش جدید:

از آنجایی که تعداد دوستانی که به صورت شانسی دارن تست ها رو انتخاب میکنند؛ افزایش یافته است ( و این ممکنه نتیجه عکس در یادگیری بدهد)
تصمیم گرفتم راهنمایی لیسنینگ را به برخی تست ها اضافه کنم:wink:

5 پسندیده

سوال ۱۳۰:

( 2 ثانیه)

Look, we all screw…, okey?

ببین! همه ما گند میزنیم، باشه؟

• To
  • Off
  • Of
  • Up
0 رأی دهنده
4 پسندیده