نظر من بعد از حدود یکسال استفاده

با سلام به شما و خدا قوت

حقیقتا اپلیکیشن زبانشناس باعث شد من با دوره‌های آقای ای جی هوگ آشنا بشم و متد آموزشی این استاد عالی باعث شد من بعد از سالها ناکامی در زمینه یادگیری زبان انگلیسی دوباره حرکت کنم و بعد از شش ماه اونقدر لیسنینگ من خوب شد که به راحتی فیلم ها و ویدیو های انگلیسی رو متوجه میشم باید بگم قبلاً ۲۰ درصد متوجه می شدم بعد از شش ماه ۷۰ درصد یا بیشتر از یه فیلم رو متوجه میشم دایره لغاتم عالی شده با کمک لایتنر زبانشناس البته باید اذعان کنم که من اصلا از ترجمه فارسی استفاده نکردم و از لایتنر هم معنای انگلیسی به انگلیسی و دیکشنری کالینز رو استفاده کردم متاسفانه اشتباهات فارسی زیاد داره. و اگر زبان آموزان می‌خوان از دوره های آقای ای جی نهایت استفاده رو ببرن باید دقیقا طبق متدی که خودش توضیح میده در دوره ها پیش برن وگرنه شاید خیلی دیر نتیجه بگیرن مخصوصا استفاده از ترجمه متون کار رو مختل می کنه.

لایتنر خیلی به من کمک کرده و می کنه ولی بخش فارسیش :neutral_face: خیلی جای کار داره. البته به نظرم کاش بین زبان آموزان عزیز فارسی زبان این جا بیوفته که از سطح خودشون دوره ها رو بگیرن و ترجمه فارسی رو کلا بیخیال شن و انگلیسی به انگلیسی معنای لغات رو یاد بگیرن مگر در سطوح خیلی پایه این هم تجربه خودمه هم اساتید خوب و باسواد همیشه این توصیه رو دارند.
به نظرم اگر صلاح میدونید در قالب ویدیو شما هم این توصیه رو به زبان آموزان زبانشناس یادآور بشین.

من از زبانشناس سپاسگزارم چون باعث شد من با ای جی هوگ و پادکست های انگلیسی با حال خوب آشنا بشم.
برای همه زبان آموزان آرزوی موفقیت دارم:wink::pray:t2::bouquet:

17 پسندیده

بسیار عالی دوست خوبم.
به شما تبریک میگم و براتون آرزوی بهترینها میکنم. :pray: :pray: :rose: :hibiscus:

3 پسندیده

ممنونم لطف دارید:pray:t2::bouquet:

3 پسندیده

بی نهایت سپاسگزارم از در اختیار گذاشتن تجربیاتتون. واقعا استفاده کردم و امیدوارم موفق تر از قبل باشید همیشه.

در این مورد کاملا موافقم و تقریبا بالای ۸۰ درصد idiom ها در لایتنر فارسی زبانشناس ایراد داره که باید اصلاح بشه . و منم موافقم که لایتنر زبانشناس بی نهایت به خود من هم کمک کرده است:rose:

3 پسندیده

سلام

اول یک سالگی تون مبارک

و آفرین :clap:t2::clap:t2:

این هم تجربه من

2 پسندیده

ممنون از شما دوست عزیزم :rose::rose::pray:t2::sparkles:

2 پسندیده

ممنون لطف دارید :smile::pray:t2::rose::sparkles:

1 پسندیده

دقیقا
منم از ترجمه استفاده نمیکنم