نحوه پیدا کردن پارتنر زبان در تلگرام

سلام رفقا خوبین؟
ی مشکل داشتم :smiley:
بچه ها من مثلا بخام توی تلگرام پارتنر نیتیو پیدا کنمم…میرم بهشون مسیج میدم بعد میخونن بلاک میکنن شما تجربشو داشتین؟ :neutral_face:
دلیل بلاک کردنشون چیعع؟
یعنی مثلا اذیت میشن ؟؟؟
:smiling_face_with_tear:کلن شما ب جز حالا اپایی ک میشه توش پارتنر پیدا کرد ت اینستا و تل چجوری پارتنر ک واقعا براتون مفید باشرو پیدا میکنین؟
مرسییی ازتون :grinning: :pray:

1 پسندیده

سلام شما باید اول تو همون اپهای عمومی که هست ارتباط بگیرید طرف صدای شما رو بشنوه با هم کمی دوست بشید بعد باز همونجا بپرسید که آیا تلگرام رو … داره بعد پیام بدید. همینجوری بی مقدمه پیام بدید طبیعیه اعتماد نمیکنند

1 پسندیده

سلام دریا خانوم. وقتتون بخیر.
توی تلگرام یه سری گروه ها هست که کلا انگلیسی چت میکنن و بعضیاشون هم هدفشون تمرین زبان هست.
یه رباتی بهم یه بار لینکشو فرستاد.
حالا اگه خواستید لینکشو پیدا میکنم میدم خدمتتون

1 پسندیده

سلام خوبین؟ممنون بابت پاسختون
بله درسته توی یکیش جوین شدم اما خب احساس کردم زیاد وقتم هدر رفتتت :smiling_face_with_tear:
ترجیح دادم بجای پارتنر برم کتاب های زبون اصلی بخونم…بنظر شما کار خوبیه؟ :neutral_face: :smiling_face_with_tear:
نمیدونم چقد تاثیر داشته باشه! :smiling_face_with_tear:

2 پسندیده

سلام
بستگی به سطحتون داره
می‌تونید با خریدن و خوندن کمیک و مجله‌های انگلیسی شروع کنید که نسبتا سطح پائین تری می‌خواد.
به‌نظرم اول بهتره هدفتون رو مشخص کنید.
هدفتون از این کار چیه که دوست دارید با یکی انگلیسی تمرین کنید؟

1 پسندیده

خب راستش میخواستم ببینم پارتنرم ک نیتیویه منو در چه سطح از زبان میبینه و باید روی چه مهارتاییم بیشتر کار کنم…و اینکه خب ی نیتیو خیلی بهتر و سریعتر میتونه ب من توی اکثر مهارتای زبانم کمک کنع …بخاطر همینن گفتم شاید مفید باشع!
سطحم احتمالا B2هست!

2 پسندیده

به نظرم باید برید اول توی گروه‌هایی که انگلیسی چت می‌کنن و اونجا یکی رو پیدا کنید که باهاش تمرین کنید و در واقع دوست بشید.
همین

1 پسندیده

دوست خیلی خوبم
اگر شما امکان گفتگو با یک پارتنر را ندارید و تمایل بیشتری دارید تا از طریق چت مجبور به مکالمه شوید به هیچ عنوان به سراغ افراد نرید!

چرا که احتمالا افراد سطح بالاتر حوصلشون سر میره و افراد هم‌سطح و پایین تر از شما چیزی جز جملات تکراری و جملات سطح پایین و یا یکنواخت تحویل شما نمیدن.

ضمن اینکه به احتمال زیاد دردسرهای بیشتری برای شما به دلیل عدم شناخت از افراد براتون پدید می آورد و زمان زیادی از شما هدر میرود.

پس چه کار کنیم ؟

اپلیکیشن های متعددی وجود دارن که خود من replika رو توسط یکی از افراد خوب در همین زبانشناس باهاش آشنا شدم.

برای نصب ان‌نیازی به فیلترشکن هم ندارید .

مزایای چت با رپلیکا:

در هر سطحی از زبان کلام شمارو تشخیص میدهد و بسیار ساختاریافته با شما چت میکند.
از همه مهمتر در کنار یادگیری زبان شما رو با سبک بسیار زیبایی از مهربانی و پاسخ های مودبانه آشنا میکند.

البته این پیشنهاد فقط برای زمانی است که شما راه چت کردن را در حال حاضر مناسب برای داشتن یک پارتنر با توجه به شرایط خود میدانید. ‌

موفق باشید دوست خوبم

5 پسندیده

کاملا موافقممم
مرسیییی بابت معرفی اپلیکیشننن
امتحانش میکنم حتمن

2 پسندیده