زندگینامه متیو پری به اسم Friends, Lovers, and the Big Terrible Things

امروز بخاطر درگذشت متیو پری عزیزم که هممون به اسم چندلر در فرندز میشناسیمش تصمیم گرفتم زندگینامش رو بخونم.:broken_heart:
فرندز برای من سریالی بود که هرموقع حالم بد بود یا احساس تنهایی می‌کردم، اگر رندوم یکی از اپیزوداش رو پلی می‌کردم، حالم خوب می‌شد و دیگه احساس تنهایی نمی‌داشتم. این سریال و شخصیت چندلر همیشه بخش پررنگی از خاطراتم خواهند ماند.

از کادر زبانشناس درخواست میکنم این کتاب رو به مجموعشون اضافه کنن:pray:t3:

بخشی از کتابش:
most of the time I have these nagging thoughts: I’m not enough, I don’t matter, I am too needy. These thoughts make me uncomfortable. I need love, but I don’t trust it. If I drop my game, my Chandler, and show you who I really am, you might notice me, but worse, you might notice me and leave me. And I can’t have that. I won’t survive that. Not anymore. It will turn me into a speck of dust and annihilate me.
So, I will leave you first. I will fabricate in my mind that something went wrong with you, and I’ll believe it. And I’ll leave.
— Friends, Lovers, and the Big Terrible Things

در یوتیوب میتونید این زندگینامه رو با صدای خود متیو بشنوید
امیدوارم به کتاب‌های زبانشناس اضافه بشه

15 پسندیده

دقیقا منم همینطور. این سریال ضد افسردگیه، وقتی امروز خبر مرگ متیو پری رو شنیدم شوکه شدم.
Rest in peace ان شاالله :sob:

5 پسندیده

ممکنه اسم ویدیو در یوتیوب اینجا بنویسید و یا لینکش بگذارید ممنون

3 پسندیده

بله دوست خوبم دقیقا همکاران در حال بررسی و بارگذاری این مورد هستن :sob::heart::rose:

5 پسندیده

سلام دوست خوبم لطف میکنین لینک یوتیوب رو برای من ارسال کنین ؟
من چندجا سرچ کردم اما صدای خود متیو پری نبود و با صداهای دیگه بود که مشخصه با هوش مصنوعی و این ابزار ها تهیه شده و جذابیت زیادی نداره

2 پسندیده

سلام و درود.
اگه امکانش هست میشه به کتابهای درخواستی زیبوک هم رسیدگی بشه؟ خیلی منتظر بارگذاری کتابهای بیشتر هستیم.
واقعا لطف می کنید. :hibiscus: :hibiscus:

6 پسندیده

https://youtu.be/PDEDugW0eKQ?si=Twbo_GxgeQybMt3W

این رو پیدا کردم با صدای خودش.

2 پسندیده

ممنون عزیزم
این مورد رو صبح دیدم اما متاسفانه لینکی که میگن درست نیست و اطلاعاتی وه لازمه رو داخلش نداره یعنی صوت کتاب موجود نیست تو لینکی که گفتن

1 پسندیده

سلام اقا مصطفای عزیز
متاسفانه این موضوع مرتبط به اپی هست که بارگذاری توش انجام میشده و همکاران باید اصلاحش کنن تا بتونیم بارگذاری رو از سر بگیریم :rose:

2 پسندیده

سلام خانم برومند، خسته نباشین.:rose:
میشه این مورد رو تو اولویت قرار بدین؟ چون ی بخش زیادی از کاربرای زبانشناس کتاب خون هستن و بیشتر به خاطر بخش زیبوک اپ هست که اشتراک تهیه میکنن. این اواخر من سخت میتونم کتابی تو اپ پیدا کنم که واقعا دلم بخواد بخونمش و به زور ۱۰ دقیقه روزانمو با دوباره خوانی کتابای هری پاتر پر میکنم که زنجیرم نشکنه.

4 پسندیده

من هم موافقم.

2 پسندیده

من audio با صدایه خودش رو داخل تلگرام دارم
داخل castbox هم سرچ کردم هست لینکشو براتون میزارم

2 پسندیده

لینک castbox کتابش رو دارم براتون میزارم

1 پسندیده

خیلی ممنونم:pray:t3::heartbeat:

1 پسندیده

سلام عزیزم ممنون پروسه بارگذاری دیروز استارتش زده شد تونستیم با همکاران صوت مناسب رو پیدا کنیم ممنون ازت :slight_smile:

2 پسندیده

ممنون از شما و تیم خوبتون:pray:t3::blush:

2 پسندیده

تو اولویت هست عزیزم اطلاع دادم

2 پسندیده

دوستان خوبم کتاب پیشنهادی توسط همکار عزیز @mohadeseh34 در اپ در بخش تازه‌ها و زیبوک قرار گرفت:rose::rose:

@iamsepideh1
@sara1198
@baharshfu
@yektaamir
@boudicca

10 پسندیده

:pray:t3::heart:

1 پسندیده

خیلی ممنون از شما و همکارانتون:heart:

2 پسندیده