دومین ویس بعد از دو سال! :)))

Screenshot_20231205-212958_Samsung Internet

امروز یکی از بچه‌ها پیشنهاد داد بعد از دوسال از اولین ویس تاکسیک نظرم جالب اومد شما فکر می‌کنین من بعد از دو سال پیشرفت کردم یا چی اون هم در یک ویس کاملاً بداهه :joy: و خب خودتون نقدش کنید بازم مثل همیشه ممنونم از نظرتتتون دوستای خوبم:slightly_smiling_face::heart:
@aFsaneh_boroumand
@sepide-str
@del

14 پسندیده

According to your level, you’re talking fairly well.
Not just because u can speak but the way u put your ideas across is much more important. By the way, you’re good at it.
Of course, the road of fluency is a bit of a hectic but yet, so enjoyable. Perhaps that’s why I’m into learning languages that much.
Anyways…
Keep it up.

2 پسندیده

Thank you for your opinion, thank you again for your suggestions

1 پسندیده

بسیار خوب ، کاش ما هم بعد از دو سال به این توانایی برسیم. میشه بگید اولین ویستون بعد از چند ماه استفاده از زبانشناس یا سایر منابع بود؟ و تو این دو سه سال متوسط چند ساعت در روز تمرین و مطالعه داشتید که این سطح از مهارت رو کسب کردید؟

حتما پیشرفت میکنید اگر استفاده کنین ،من در ویس اول از روی متن خونده بودم دو سال پیش و خب حدودا فک کنم یکی دو هفته بعد از نصب زبانشناس بود چون خیلی هیجان و علاقه داشتم به این اپ همون موقع شروع کردم
اما خیلی کم حتی با روزی ده دقیقه شروع کردم
بعضی روز ها به دوساعت رسید اما چون کنکور داشتم بیشتر روزی نیم ساعت وقت میزاشتم
الان دنبال فرصتم بتونم روزی دو ساعت بخونم یا گوش بدم چون به این باور رسیدم هرچقدر بیشتر زمان بزاری نتیجش دوبرابره
همین دیگه:))

2 پسندیده

1 پسندیده

سلام عزیزم خیلی بهت تبریک میگم تفاوت و پیشرفتت کاملا مشهوده:heart::muscle:

اول از همه اینکه جرات این رو پیدا کردی که بداهه حرف بزنی و هرچیز که به ذهنت میاد رو بیان کنی خودش یعنی یه پیشرفت بزرگ.

و موارد دیگه‌ای که میشه از پیشرفتت مثال زد ایناس: قدرت بیان، تلفظ بهتر لغات، لهجه بهتر و تسلط و سرعت کلامیه بهتر

موفق باشی عزیزم و ایشالا همیشه پیشرفتت رو ببینیم و خوشحالتر بشیم:heart_eyes::heart:

5 پسندیده

این شمایین که نور راه ما شدین
خیلی ممنونم:slightly_smiling_face::heart:

2 پسندیده

وقت بخیر دوستان عزیز
ممنون میشم اگر پیامی در راستای تاپیک مربوطه دارین بگذارین و از بی‌احترامی و ارسال پیام‌های منفی به افراد تالار با هر لحن و جمله‌ای جدا خودداری کنین چون برای حفظ نظم تالار مجبور به حذف پیام‌هاتون میشم و از این بابت شرمنده‌تون میشم:smiling_face::rose:

6 پسندیده

کسی چیزی گفت مگه خانوم برومند؟

1 پسندیده

اره عزیزم منتها خیلی مرتبط به سوال شما در تاپیک نبوده:heart::rose:

صدای زیبایی دارید
روان، قشنگ و خوش‌انرژی حرف میزنید:pinched_fingers:t2::sparkles:
سطح پیشرفتتون عالیه و قطعا عالی‌تر هم خواهید شد

1 پسندیده

خیر به یکی از دوستان بی احترامی کرده بودند که باهاشون برخورد شد

2 پسندیده

خیلی متشکرم دوستم:two_hearts:

1 پسندیده