همه چی ممکنه، فقط شورشو در بیار

من شنیدم که دوره انگلیسی بدون تلاش اولین دوره ای جی هوگه. ولی خودم امتحانش نکردم. بنظرم بدون هیچ تردید و دودلی برید سراغ انگلیسی قدرت که بهترین دوره ای جی هوگه.

2 پسندیده

آقا مصطفی نظرتون در مورد دوره vlp اش چیه؟

1 پسندیده

می تونید به من معرفی کنید کانال های یوتیوبی که میرفتید گوشی میکردید

بسیار عالی. من فکر می کردم با توجه به تعداد زیاد کتابهایی که شما خوندید تعداد ساعاتتون خیلی بیشتر باشه(تقریبا الان 2.5 برابر زمانیه که من تو 6 ماه گذاشتم). ولی ظاهرا سرعتتون تو خوندن کتاب خیلی زیاده. یه جورایی امیدوار شدم با این آمار که شاید یه روز منم بتونم. شایدم بیرون زبانشناس کتابا رو مطالعه کردید.

1 پسندیده

آقا شما که مثل بلبل داری حرف میزنی و ویس میزاری تازه دنبال دوره ای جی هستی؟ برام سوال شد.

خیلی دوره خوبیه و مثل انگلیسی قدرت مطالب آموزنده ای برای زندگی داره. اگه برگردم به عقب بیشتر روی این دوره وقت میذارم. ولی متاسفانه عجله من باعث شد که روی فشرده شنوی زیاد سرمایه گذاری نکنم و الان پشیمونم.

این دوره برای مکالمه و لغات سطح بالا خیلی مناسبه. البته درسهای زیادی داره که نمیشه همه اونها رو گوش داد. من چند سال پیش تاپیکی زدم درباره بهترین دروس vip ای جی هوگ، چون میخواستم فقط چند درس از این دوره رو بخونم. آقا کامبیز لطف کردن و دروس مورد علاقه خودشونو از این دوره پیشنهاد کردن. لینکش رو برای دوستان قرار میدم:

3 پسندیده

حتما میتونید. در بیرون زبانشناس بیشتر با فیلم و یوتیوب کار میکردم.
یه پسرخاله دارم که هر روز چندساعت با یوتیوب زبان یاد میگرفت و سطحش هم الان خیلی خوبه. من با زبانشناس بیشتر گسترده خوانی میکردم.

2 پسندیده

ممنون آقا مصطفی، لطف کردید :rose:

1 پسندیده

من اونطور که خوندم، قسمت اول چه سوالی بود، چه خبری؛ قسمت دوم باید حتما خبری باشه

1 پسندیده

Capture

1 پسندیده

ایولا.
آره این نکته رو اتفاقا ای‌جی هوگ هم یه‌بار گفتش توی پادکستش.
این لذت بردن خیلی مهمه…

2 پسندیده

خخخ نه بابا فکر نمیکنم مثل بلبل حرف میزنم :slight_smile:
نمیدونم والا.

1 پسندیده

چرا عالی هستی. چیکار کردی که می تونی به این خوبی صحبت کنی؟

بله درسته،دقت نکردم انگار:+1::+1::face_with_hand_over_mouth:

1 پسندیده

واقعن اراده و همت شما قابل تحسین . فقط یه سوال .ایا رشته تحصیلی تون در دانشگاه هم زبان انگلیسی بوده ؟؟

1 پسندیده

والا چی بگم.
نمیدونم والا :slight_smile:

ممنون از لطف شما. :rose: :hibiscus:
خیر، رشته دانشگاهی من زبان انگلیسی نبوده.

1 پسندیده

آقا مصطفی راهکاری دارید که، چجوری با ای جی کنار بیام ؟:sweat_smile: متاسفانه برام تکرار خیلی عذاب آوره

1 پسندیده

آقا مصطفی میشه لطف کنید در مورد فشرده خوانی یه توضیح مختصری بدین. من تازه زبان خواندن رو شروع کردم( اگه دقیق بگم سی روزه:sweat_smile:) و فعلا با داستان ها ی بچگانه و انگلیسی بدون تلاش دارم میرم جلو.
تو پیام های شما متوجه تاکید ویژه ی شما بر گستره خوانی و فشرده خوانی شدم.

2 پسندیده

بله این مشکلیه که همه ما داریم و به همین دلیله که از فشرده شنوی زود دست میکشیم. (مثل خود من)

بنظرم سعی کنید در هفته ای که یک اپیزود رو گوش میدید نوآوری ایجاد کنید. مثلا روز اول و دوم با فضای کلی اپیزود آشنا و مأنوس بشید، در روز سوم و چهارم بر لغات و گرامر اپیزود تمرکز کنید و در روزهای بعد سعی کنید بر اپیزود تسلط پیدا کنید، مثلا سعی کنید تکنیک سایه رو اجرا کنید و همزمان با ای جی هوگ جملات رو ادا کنید. با این تنوع فکر کنم خستگی و ملال کمتری به وجود میاد.

یک نکته هم بگم که شاید دروس ای جی هوگ از سطح فعلی شما پایینتره و به همین دلیل احساس پیشرفت نکردن میکنید. اگه اینطوره شما میتونید دوره های با سطح بالاتر مثل پادکست ها یا دوره مگا داستان رو کار کنید.

6 پسندیده