معرفی اپ عالی برای مدیتیشن و ذهن آگاهی (که برای خودم باز نمیشه!)

سلام به دوستان.

در این تاپیک میخوام اپلیکیشن Plum Village: Mindfulness App رو معرفی کنم که نمره ۴.۹ رو در گوگل پلی داره. این اپ ساخته گروه بودایی Plum Village هست و برای دستیابی به آرامش ذهن بسیار سودمنده. دوستان احتمالا با شخصیت برجسته و سرشناس تیک نات هان در این گروه آشنا هستن. متأسفانه به دلایل نامعلوم این اپ عالی برای من باز نمیشه، ولی اینجا لینکش رو به اشتراک میذارم و امیدوارم که برای دوستان قابل استفاده باشه:

لینک مرتبط: مدیتیشن های انگلیسی

7 پسندیده

سلام آقامصطفی
امیدوارم حالتون عالی باشه،خیلی ممنونم ازمعرفی این آپ کاربردی ومفید.راستش چندروزپیش ازChatGPT خواستم چندتااپ مفید واسه مدیتیشن معرفی کنه،هیچکدوم همه امکاناتشون رایگان نبودن وهرسه رو حذفشون کردم،تااینکه اتفاقی این تاپیک شمارودیدم.باVpn خیلی راحت نصب شد وحتی اجباری به sign up هم نیست.بازم ممنونم:tulip::tulip::pray::rose:
دوست دارم اشاره کنم که علاقه ی جدی ام به مدیتیشن موقع خوندن کتاب being You بیشتروبیشتر شد ومنتظر یه فرصت فراغتی میگشتم تا بیشتردرباره ی اپهای مدیتیشن سرچ کنم.
درمورد آقای تیک نات هان هم اولین‌بار توانگلیسی قدرت ای جی اسمشونوشنیدم وبعدا دوباره کاملا اتفاقی یوتیوپ ویدئو هاشونو مدت طولانی پیگیری وتماشا میکردم…
کلیپهای موسيقی اش عالیه…الان دارم موسیقی بچه ها رو گوش میکنم.
شما باvpn نصب کردید وبازنشد؟امیدوارم هرچه زودتربازبشه براتون

5 پسندیده

سلام صبا خانم بزرگوار.
خوشحالم که این اپ براتون مفید واقع شده. چقدر خوب که برای شما باز کرده. من با vpn نصب کردم ولی وقتی میخوام واردش بشم میگه مشکلی پیش اومده. احتمالا مشکل از دستگاه منه.

4 پسندیده

این کتابو دیدم تو اپ هست. خوندنش رو پس پیشنهاد می کنید؟

3 پسندیده

ممنونم از لطف وبزرگواری همیشگیتون.
امیدوارم هرمشکلی هست هرچه زودتربرطرف بشه،حذف ودوباره نصبش کنیدشاید بازبشه.
وااای آقامصطفی این آپ فوق‌العاده است،همینطور موارد جدیدی ازش کشف میکنم،بعضی قسمتهاش به چهارزبان ازجمله فرانسوی وایتالیایی هست ودیگه اینکه plum village تو کشور فرانسه هست و هرکه دوست داشته باشه میتونه بازدید واونجازندگی کنه،این اطلاعاتو ازگوگل گرفتم.
واقعا متشکرم ازمعرفیش :tulip::pray::rose::pray:

Screenshot_20231207_150708_Google

بله،بازبانشناس خوندمش،نمیدونم چرایادم رفت بیام توتاپیک زیبوک درباره اش توضیح بدم،من دوسش داشتم وارتباط خوبی باهاش گرفتم،دوبار پشت سرهم باعلاقه خوندمش.امیدوارم شما هم ازخوندنش لذت ببرید.:rose::tulip:
Screenshot_20231207_151549

4 پسندیده

متاسفانه برای من هم باز نشد آقا مصطفی، ولی کانال اشون تو یوتیوب رو دنبال میکنم :rose:

3 پسندیده

ممنونم از شما بابت معرفی این کتاب. :hibiscus: :rose:

3 پسندیده

چقدر حیف که اپی به این خوبی چنین مشکلی داره.

2 پسندیده

سلام آقامصطفی
امیدوارم حالتون خوب باشه. اومدم یباردیگه ازتون واسه معرفی این آپ فوق‌العاده تشکرکنم،ودیگه اینکه بدون فیلترشکن هیچجوره برام کارنمی کنه،گفتم شما هم فقط بافیلترشکن بازکنید،شاید براتون باز بشه،حل شد این مشکل؟
یه چندقسمت ویسشو دانلود کردم،دیگه فقط متنشو بهم نشون میده،ونمیدونم ویسها کجا رفتند،توقسمت دانلود شده ها گوشیم هم ندارمشون.ونمیدونم مشکل واقعا ازکجاست.ولی این زیاد مهم نیست،اصل خود آپه که خیلی بهش نیاز داشتم.بازم ممنونم :rose::pray::rose:

3 پسندیده

سلام صبا خانم.
بره من اصلا وارد اپ نمیشه از همون اول.
خواهش میکنم. خیلی خوشحالم که از این اپ راضی هستید. :pray: :hibiscus: :rose:

3 پسندیده

درودبرشما
یعنی علت از چی میتونه باشه؟:thinking:کاش راه حلی پیداکنید،چون واقعا مطالبش فوق‌العاده باارزش وکاربردین.
ممنونم ازلطفتون ،زنده وسلامت باشید:pray::pray::rose::rose:

2 پسندیده

مطالبش رو باید دانلود کرد یا بصورت آنلاین هم قابل استفاده ست؟

2 پسندیده

اگه دانلود کنیم آفلاین ميشه استفاده کرد،ولی قسمتهایی اشوکه چک کردم تاحالا،بافیلترشکن آنلاین دردسترسه

2 پسندیده

اینم شانس ماست دیگه. این از مشکل این اپ عالی، اونم از مشکل بارگذاری کتابهای درخواستی زیبوک…

2 پسندیده

سلام…این اپ رو میتونید از بازار هم دانلود کنید

2 پسندیده