چالش بهمن ماه اپلیکیشن زبان آموز

:star_struck: اینجوری دوباره زبانو ول نمیکنی

:blue_heart:یکی از ویژگی های خفن اپلیکیشن زبان آموز اینه که همیشه چالش های جدید براتون داره که میتونید با استفاده از اونا ب یادگیری پایبند تر باشید.

حالا امروز میخوایم بریم سراغ چالش کاراکتر فاطمه که میخواد یک ماه بصورت روزانه پنجاه امتیاز واسش جمع کنید نا بتونه ادم برفیشو بسازه.خب نظرت چیه کمکش میکنی؟

:thinking:تا به حال زبان آموز رو نصب کردین؟ نظرتون درباره‌ش چیه؟

اگه هنوز نصبش نکردین کافیه که توی استورهای اندروید “زبان آموز” رو جستجو کنین یا از طریق لینک زیر دانلود کنید:

ویدئو

لینک ویدئو در تلگرام

لینک ویدئو در اینستاگرام

3 پسندیده

ممنونم‌از چالش. راستش این چالش برای من چندان هیجان انگیز نبود. چون در عرض سه روز تمام شد. و نه تنها امتیاز خاصی نداشت. الماس خاصی هم نداشت .
یعنی به اندازه ای که هیجان داشتم براش که ببینم اگه چالش تمام بشه چه اتفاقی می افتد .‌چندان بخش پاداش محور مغز من‌رو فعال نکرد:grin::grin::grin:
فکر میکنم اگر چالش ها بیشتر باشد . رقابت ها بییشتر باشد
‌امتیازها صعودی تر باشد از این حالت یکنواخت خارج میشود.

راستش اپلیکیشن زبان اموز کمی برای من در این تجربه چند روزه بی هیجان است. و به دلیل عدم نشان‌دادن افراد دیگر و افراد محدود که همان افراد هم‌به دلیل هیجان کم اپلیکیشن به دلیل کم بودن چالش ها زیاد انلاین نمیشوند چندان نمیتوان دوستان‌را به لیست اضافه کرد.

و حس رقابت بسیار پایینی دارد . مخصوصا چالش بهمن که واقعا فکر نمیکردم در انتهای آن هیچ چیز هیجان انگیزی وجود نداشته باشد و مثلا من باید صبر کنم تا دوباره یک چالش در اسفند شروع شود.

ولی به هر حال سپاسگزارم

4 پسندیده

سلام بانو

الان صفحه‌ی زبان آموزتون رو دیدم،معلومه توی همین چند روز حسابی براش وقت گذاشتید:sparkles:
امتیازتون برای این مدت کوتاه خیلی خوبه :clap:t2::100:

از اونجایی که می‌دونید برنامه تازه ساخت هست و الان حسابی دارن روش کار میکنن تا به مرور بسی شلوغ‌تر و بهتر بشه ^-^

راستی شما اشتراک تهیه کردید؟

2 پسندیده

چقدر خوبه هستی دوستممم.‌ داشت میخورد تو ذوقم.‌دلایلت خیلی منطقی و درست بود. پس خوشحالم که جز اولین نفرهایی هستم که با این اپلیکیشن میام بالا:heart_eyes:
از این نظر خیلی خوشحال شدم.
بله عریزم . امتحانی یکماه اشتراک گرفته بودم.
الان که اینجوری گفتی انگیزم بیشتر شد:grin::grin:

دیگه مراقب خودت باش! چون امتیازم رو بهت میرسونم:wink::wink::wink::wink::heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

خجالتم میدید که:face_with_hand_over_mouth::heart:

تازه اون اولا خیلی باگ و مشکل بیشتر بود ولی اکثرشون رو رفع کردن و منابع هم بیشتر شد
مطمعنم به مرور مثل همین زبانشناس فوق‌العاده میشه و کلی چالش و آزمون جدید و تنرین مکالمه میزارن ^-^

زبان خوندن با شما باعث خوشحالیه بانو
یه گیفت کوچولو توی زبان‌آموز براتون فرستادم تا چند دقیقه ای با انرژی بیشتر بخونید:yellow_heart::rainbow:

2 پسندیده

وای …الان دیدم‌اولین هدیه رو بهم دادی:heart_eyes:
دوست قشنگم…

چقدر ساده با این مهربانی برام شروع یک هیجان شدی…
مرسی به خاطر بودنت:heart_eyes::heart_eyes:

2 پسندیده

خواهش میکنم:face_with_hand_over_mouth::heart:
دوست دارم از خوندن با اون برنامه حسابی لذت ببرید، چون خیلی ذوقش رو داشتید
دیدن چهل‌تا شدن یه امتیاز بیست‌تایی هم که بسی کیف میده:grin:

2 پسندیده

خیلییی:joy::joy::heart_eyes::heart_eyes:
حق با شماست، من‌یکم‌این دوران بیماری کمی حساس و کم صبرم کرده. و چقدر خوبه بودن دوستانی چون تو که ادم رو به دوران خوب برمیگردونن.‌

الان کلا دیدم به اپلیکیشن زبان‌اموز متفاوت شد. امیدوارم من هم مثل تو ، زنجیره پیوند باشم:heart_eyes:

راستی از خوبی هاشم‌بگم:

چون تلفظ ها با صداهای اشنا و غیر هوش مصنوعی است خیلی دلنشینه.
و از همه مهمتر بخش داستان ها رو دوست دارم. بامزه هستند.
بخش درس ها رو هم شیوه اش رو که بعد هر چند جمله سوال میپرسه خیلی دوست دارم .

اصلا یه کاری کزدی دیدم عوض شدا:joy::joy::joy::joy:

1 پسندیده

درک میکنم و حق دارید
بالاخره آدمیزاده… ناراحتی صبرش رو مختل میکنه
ولی با انرژی و اراده‌ای که شما دارید شکی نیست که ازش رد می‌شید و پشت سر می‌زاریدش:yellow_heart:

دقیقا
و اینکه صوت‌ها از لهجه‌ها‌ی مختلف هستن هم خیلی خوبه
شنیدار رو حسابی قوی میکنه

کلا چیزای بلا استفاده یاد نمیده.مکالمه‌ی محاوره و پر‌کاربرد خیلی داره، کلی مطلب دسته‌بندی شده با یه عالمه نکته‌ی ریز و درشت
حتی وقتی جواب درست بدیم هم موقع تایید یکی دوتا نکته‌ی اضافی پایین جواب نشون میده
برای کسایی که دوست ندارن بشینن با کتاب گرامر بخونن واقعا عالیه
امیدوارم به زودی آزمون‌های اسپیکینگ هم بیشتر بشن که دیگه عالی میشه

1 پسندیده

پس بترکونیمش:grin::grin::grin::raised_back_of_hand::raised_back_of_hand::raised_back_of_hand::raised_back_of_hand::raised_back_of_hand::heart_eyes::heart_eyes:

1 پسندیده