کمک! کسی تجربه زبان آلمانی داره؟

سلام رفقا امیدوارم حالتون خوب باشه
اگر خلاصه بخوام بگم زبان آلمانیو برای مهاجرت میخوام یاد بگیرم و وقت انچنانی هم ندارم(حدود یکی دو سال یا کمتر)
از طرفی دانشگاه هم فرصتی برای کلاس خصوصی رفتن نمیزاره
گفتم شاید یکی از شما عزیزان بستر مناسبی مثل همین اپ فوق العاده زبانشناس برای زبان آلمانی سراغ داشته باشید و درکل سوالم اینه از کجا شروع کنم؟
در ضمن سطحم صفر مطلقه حتی الفباشم بلد نیستم
منتظر تجربه های باارزشتون هستم:heart:

2 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
این لینکو مطالعه کنید، نکات مفیدی براتون داره.
برای شروع استفاده از اپلیکیشن Doulingo انتخاب خوبی می‌تونه باشه.
موفق باشید

3 پسندیده

سلام خیلیییی ممنون واقعا نکات خوبی گفته شده بود مرسیییی

2 پسندیده

خواهش میکنم.خوشحالم که براتون مفید بوده.
خود آقامصطفی پرسشتونو ببینند،حتما بیشتر راهنمایی اتون میکنند.
فقط یه نکته،نگران نباشید،امیدوارانه سفریادگیریتونو شروع کنید،کم کم متوجه خیلی ازمسایل دیگه ای میشید که مسیر رو براتون هموارتر میکنه.

2 پسندیده

سلام خدمت شما.
همونطور که صبا خانم گفتن برای شروع، اپ دولینگو بهترین گزینه ست. در لینک زیر هم بیشتر درباره تجربه ام صحبت کردم. امیدوارم به کارتون بیاد:

2 پسندیده

دولینگو نصب کن
اشتراکشم ماهی صدتومن بیشتر نیست

1 پسندیده

سلام
من همه حرفا و توصیه هاتون خوندم خیلی عالی بود یه طرح کلی عالی درباره مسیر یادگیری بود
واقعا اراده ای که دارین تحسین برانگیزه
من دیروز بعد از خوندن تجربتون با دولینگو شروع کردم همه چی عالیه فقط تنها مشکل تلفظه! اصلا نمیدونم درست تلفظ میکنم یا نه(موقع تمرین کردن انگار کره ای دارم حرف میزنم:joy:)

1 پسندیده

اره دولینگو خیلی خوبه ولی داداش اشتراکش ماهی 13 دلاره!

قطعا با وجود افرادی مثل شما مسیر هموارتر میشه
ممنون از راهنمایی های ارزشمندتون:tulip:

1 پسندیده

از مایکت و سایت فارسی روید،دولینگو رو میشه دانلود کرد،رایگان،نسخه ایکه قلب نیازداره واسه تمرین.

خواهش میکنم.خوشحال میشم کمکی ازدستم بربیاد.

1 پسندیده

خواهش میکنم.
نگران تلفظ نباشید. به مرور زمان و با پشتکار و استمرار، خود بخود بهتر میشه. فعلا تمرکزتون رو بر آشنایی با ساختار این زبان بذارید.
امیدوارم در فرایند یادگیری این زبان زیبا موفق باشید. :pray: :rose: :hibiscus:

2 پسندیده

سلام
بله نسخه عادیش الان دارم پیش میبرم و اصلا تا الان که یک هفته شده من نفهمیدم اشتراک این اپ بجز قلب نامحدود چه فایده ای داره

1 پسندیده

شبتون بخیر
نسخه هایی که قلب نامحدود ندارن،شما با هراشتباهی مجبوریدبرگردید تمرینات اضافی انجام بدید تا بتونید درس یا دوره اتونو تموم کنید،گاهی ممکنه چندان خوشایند نباشه،واسه یه اشتباه جزیی شما مثلا از ۱۰ تادرس نهمی را بخاطر یه حرف اضافه اشتباه کنید ودوباره باید برگردید ازاول…این سلیقه ایه،بنظرم همون نسخه ی قلبی هم یجور تمرین و یادگرفتنه…میتونیدهم تو همون نسخه گزینه ی قلب نامحدود رو عوض کنید

1 پسندیده

ممنون که انقدر واضح و خوب توضیح دادین:tulip:
تشکر، شب شماهم بخیر

1 پسندیده

یه نکته ای یادم اومد اینجا اضافه کنم که هر چند روز یاممکنه یکی دوهفته یبار،خود اپلیکیشن پادکستهایی را دنباله دار بهتون پیشنهاد میکنه،اگه سعی کنید هر پادکستی رو بلافاصله یا حداقل بعد ازیکی دوروز گوش کنید،خیلی میتونه توپیشرفت تلفظ تون وآشنا شدن با کلمات وجملات جدید کمک کننده باشه.
من متأسفانه این کارونکردم وخیلی پشیمونم.
نکته ی دیگه اینکه همزمان با دولینگو،ویدئو های دروس آلمانی یوتیوپ که هم سطح خودتون هستند( حتما آقامصطفی پیشنهاد کردن تو اون تاپیک)،ببینید. اینم کاری بود که من دیر متوجه شدم،بنظرم اگه همزمان بادولینگو از یکی دوتامنبع دیگه که بصورت مکالمه ای دروسشونو ارائه میدن پیش برید،خیلی موثرتره تا صرفا با دولینگو.

اون علامت زنگه،گوشه سمت راست پایین خبرای جدیدو اعلام میکنه که شامل پادکستهای جدید هم میشه،یا راهنمایی درباره زبان جدیدی که داریم یاد میگیریم.هروقت پیام جدیدباشه،یه نقطه قرمز کنارش هست.خوبه که همیشه خبرا رو هم چک کنیم.

ببخشید طولانی شد
فکرکردم این تجربه ها میتونه به پیشرفتتون کمک کنه،حداقل امیدوارم که اینطور باشه
خواهش میکنم.موفق باشید
شب شماهم بخیر:rose:

1 پسندیده

سلام
خیلی ممنون که زمان گذاشتید انقدر خوب راهنمایی کردید اتفاقا هرچقدر طولانی تر مفیدتر
فعلا که پادکستی نیومده ولی حتما اگر اومد استفاده میکنم:tulip:
تا الان فقط بخش لیگ چندتا چالش اومده که خیلی کمک میکنه برای مرور چیزایی که خوندم
شماهم همین زبانو میخونید؟!

1 پسندیده

سلام
خواهش میکنم :rose:
امیدوارم که واقعا براتون مفید باشه، خیلی ام عالی.
من شرایط شما رو خوب درک میکنم که بخاطر مهاجرت دارید این زبانو یادمی گیرید،اما اگه ازین زاویه ام بهش نگاه نکنید،یادگیری یه زبان جدید یه دنیای جدیده…

درسته،این لیگ‌ها هم یجور تمرین واسه یادگیری بهتروبیشترمون هستن.
نه من فرانسوی وعربی میخونم.خیلی دولینگو رو دوست دارم،خصوصا داستانهای کوتاه طنزش که تو هردرسی یکی یا دوتا ازشون هستند.صدای شخصیت‌ها دلنشین و خیلی متناسب با نقششونه و همینم یه عامل دیگه واسه علاقه ام باین اپلیکیشنه.
من اون جغد رو عاشقشم :heart_eyes:وقتی ازش نقل قول میشه یا درباره اش صحبتی میشه،خیلی دوست دارم درسهای بیشتری بخونم،گاهیم که هشدار میده،عصبانیش نکن،درس امروزت روهرچه زودتر بخون،یجور حمایت ودلگرمیه برام که اونها به پیشرفتمون اهمیت میدهند،چرا من خودم اینکارو نکنم:blush:

حالتشو ببینید چطوری نشسته ولپ تاپشو رو پاهاش گذاشته…خیلی نازه:blush:
من نمیدونم انتخاب جغد،اسمش ونقشش بعنوان یه حامی همیشگی واسه زبان آموزا ایده ی کی بوده،ولی هرکی هست،کارش واقعا درسته:blush:
امیدوارم از مسیر یادگیریتون هرچه بیشترلذت ببرید.

1 پسندیده