0 یا 100؟خودمون رو به چالش بکشیم

دو روز پیش که زنجیرم از هم گسست :cry: پیام آقای کشاورز تحت عنوان چالش 100 روزه توجهم رو جلب کرد … 100روز عددیه که نه خیلی دور از ذهن و توانه و نه خیلی کوتاه که دست کم بگیریش
پس اضافه گویی نمی کنم :grin: تا تاریخ 25 اردیبهشت و با هدف 30 دقیقه در روز « که البته می دونم خیلی کمه» این زنجیره رو ادامه می دم و به عنوان مجازات برای روزهایی که به هدفم نرسیدم مبلغی رو کنار میذارم برای کسی که اینجا همراه من بشه و چالش رو انجام بده ( البته ایشون هم باید قول صداقت و بای مای هارت بده :smirk: )

6 پسندیده

بسیار هم عالی، چه تصمیم قشنگی
حتی روزانه ۱۰ دقیقه مطالعه هم در طولانی مدت کمک زیادی توی توسعه فردی میکنه مهم اینه که وقتی به این اعداد عادت کردی ناخودآگاه این عدده مدام بزرگ تر میشه و روزی که نمیدونی چطوری داری مثبت ۶ ساعت زبان میخونی :ok_hand:t2: کیپ گویینگ

3 پسندیده

ممنونم بابت انرژی دادنت:heart_eyes:
حقیقتا با توجه به روزمرگی و کار و درس حتی تصور ۶ ساعت غیر ممکنه برام اما واقعا دوست دارم حداقل نیم ساعت رو مطالعه داشته باشم که در هفته میشه ۳/۵ ساعت ، معادل ۲ جلسه کلاس زبان:)

2 پسندیده

آره دیگه رفیق منم همینو میگم، از قدم‌های کوچیک شروع میشه و ناخودآگاه خودش تبدیل به قدم‌های بزرگتر میشه
مهم اینه که شما این استمرار رو داشته باشی که انشالله هممون داریم :fire:

4 پسندیده

آره آره:heart_eyes::pinched_fingers:t2: اصلا کیف میکنم وقتی میبینم روز ها پشت سر هم دارن کامل میشن:pleading_face: شمام به هدف قشنگت برسییی

2 پسندیده

سلام بسیار عالی
من هم قصد دارم در این جنبش شرکت کنم:fire:
چون از زنجیره های گسسته م رنج میبرم[۱۶ بهمن]

2 پسندیده

خیلی خوب میشه:heart_eyes: پس همینجا زنجیرمون رو ارسال می کنیم دیگه:)

سلام خیلی خوبه دوباره شروع کردید

حالا شرایط شرکت چگونه است ؟ باید چه کنیم چه نکنیم؟

شرط خاصی نداره بجز حفظ زنجیره و استمرار:sweat_smile: و هرشب عکس روزهای زنجیرمون رو زیر همین تاپیک ارسال کنیم تا روز ۱۰۰ ام

1 پسندیده

سوال اصلی اینجاست ، من از 500 روزه هم گذشتم :sweat_smile:عیبی نداره ؟

3 پسندیده

درود

اولین گزارش من در اینجا

همین الانم از لحاظ استمرار و پشتکار خودمو به چالش کشیدم

4 پسندیده

4 پسندیده

شما جهت شو آف بذارید ، ما قول میدیم انگیزه بگیریم:broken_heart::smiling_face_with_tear:

2 پسندیده

روز سوم و چهارم باهم :eyes:

3 پسندیده

یعنی چه ؟

1 پسندیده

Show off
به رخ کشیدن

3 پسندیده

دستت درد نکنه :pray:

2 پسندیده

سلام دوستان شب بخیر :night_with_stars:

3 پسندیده