چگونه آمار یادگیری افراد در اپلیکیشن زبان‌آموز مخفی است؟

چرا برخی از پروفایل ها امار یادگیریشون مشخصه ولی برخی دیگر مشخص نیست؟

سلام الیناز جان. کسانی که توی هفته‌ی اخیر، مطالعه ای نداشتن، نمودار مقایسه آماری هم براشون نشون داده نمیشه.

2 پسندیده

خیلی ممنونم‌دوست جانم از پاسخگوییتون :heart_eyes::heart_eyes::rose::rose:چه گزینه هوشمندانه و خوبی !!! خیلی خوبه !!!

1 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم :heart_eyes::rose:

1 پسندیده

ببخشید .‌فقط یک پیشنهاد.‌ایا امکانش نیست گزینه ای اضافه بشه که بعد از پایان‌هر درس میزان دقت اون درس در کنار درس در اپلیکیشن زبان اموز نمایش داده بشه تا بشه درس هایی که دقت ۱۰۰ نداشتن رو دوباره مرور کرد.

مثل همین زبان شناس که میشه متوجه صد چند درصد یک دوره در سطح ما است

2 پسندیده

دقیقاااا به نظر منم چنین چیزی خیلی واجبه، حتی اگه بشه یه گزینه هم بزارید که هر درسی رو دیدیم بلد نیستیم ذخیره کنیم تا بعدا دوباره مرورش کنیم یه چیزی مثل لاینتر درسی…:thinking:

1 پسندیده

دقیقا ! مخصوصا که من در ساده ترین درس ها بیشترین اشتباهاتم بر روی نگارش برخی واژه ها بود!
که واقعا دوست دارم اون تمرین ها مدام هی برام تکرار بشه.
و یک چیز خیلی خیلی خیلی خوبی که داره . دروس امریکن انگلیس فایل هست. من چون فایل های ویدیویی این درس هارو قبلا دیدم. الان وقتی به شکل سوال مطرح میشه اصلا یک شکل جذابی داره !!!
چون وقتی از روی کتاب مجبوری به سوال جواب بدی خیلی کسل کننده بود.
ولی این حالت اموزشی و مرور واقعا برای من یکی خیلی خیلی دوست داشتنیه .
.

1 پسندیده

کاملا موافقم، ایشالا که دوره هاش زودتر کامل میشه و اون موقع با امتیاز هام به هیشکی امون نمیدم:laughing::laughing:

1 پسندیده

اصلا اونایی که از زبانشناس وارد زبان اموز میشن یه سر و گردن بالاترن:grin::grin: منم واقعا خوشحالم‌که دوره ها داره با پیشرفت ما پیش میره و تکمیل میشه. در زمان خیلی خوبی این اپلیکیشن به وجود اومد. من واقعا ناراحت بودم که نمیتونم از دولینگو استفاده کنم .‌ کاملا داره منطبق با اون پیش میره ولی براساس منابع اموزشی و این عالیه

2 پسندیده