اختلال در لایتنر

آیا برای دوستان دیگر هم در بخش لایتنر با خطا در برقراری ارتباط مواجه میشوند ؟

3 پسندیده

با سلام، من امتحان کردم اوکی بود نمیدونم

1 پسندیده

بله گاهی اینطور میشه و لغت بدون معناست!

3 پسندیده

سلام وقت بخیر
من چک کردم درست بود بنظرم یکبار دیکشنری رو حذف و دوباره دانلود کنید.

2 پسندیده

برای منم خیلی وقتا اینطوری میشه

چطوری باید حذف کنم؟ مگه دیکشنری داخل خود زبانشناس نیس؟

1 پسندیده

حتما ورژن جدید اپ رو داشته باشید و برای حذف دیکشنری روی لغت کلیک کنید و صفحه باز شده رو بسمت بالا بکشید و نوار دیکشنری رو بسمت راست بکشید تا آیکن چرخ دنده ظاهر بشه و روش بزنید کنار هر دیکشنری دانلود یا حذف داره.

2 پسندیده

4 پسندیده

@farnamjbb
@sepide-str
ممنون زحمت کشیدید

3 پسندیده

چجوری حذف کنیم؟؟
یه مشکل دیگه هم اینکه منم نمیتونم از داخل متن کپی کنم تا با نقل قول کردن، سوالم و بپرسم!!

1 پسندیده

حالا بعدش چجوری دوباره دان کنیم؟؟

1 پسندیده

مهسا جان بالاتر توضیح دادم. و همچنین دوست خوبمون @farnamjbb زحمت کشیدن با ویدیو توضیح دادن.

و برای نقل و قول در تالار،کلمه یا جمله موردنظر رو انتخاب کنید گزینه نقل و قول میاد روش بزنید.

2 پسندیده

دوباره همون مسیر رو برید و بعد گزینه دانلود رو بزنید.

2 پسندیده

ممنون سپیده جون.
منظورم نقل قول در تالار نبود.
نقل قول در دروس، مطالب داخل دروس select نمیشن!

2 پسندیده

:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

2 پسندیده

اها اون که فعلا در نسخه فعلی این قابلیت رو نداره اما انشالا در آپدیت های بعدی برطرف میشه.

2 پسندیده

انشاله :pray:

2 پسندیده

بی نهایت سپاسگزارم دوستان عزیزم
@sepide-str
@farnamjbb

خدایی منم فقط نشستم آپدیت جدید بیاد! اصلا دلم نمیاد کتاب اموزشی جدیدی رو از روی آپ شروع کنم چون تمام سوالاتم رو باید در اپلیکیشن با کپی جملات مطرح کنم. همش کارم شده هی ورژن قبلی نصب میکنم و جملات رو به لایتنر اضافه میکنم و توضیحات‌رو در یادداشت اضافه میگنم. دوباره ورژن جدید نصب میکنم تا بتونم با تنظیم زمانی لایتنرش کلمات رو مرور کنم!
کلا برنامه هام بهم ریخت. واقعا امیدوارم زودتر این موضوع در آپدیت جدید حل بشه

@mahsa19811

3 پسندیده