یادگیری زبان انگلیسی به صورت موضوع محور: 1. Introduction

سلام بچه‌ها،
من دارم زبان انگلیسی رو به صورت موضوع محور می‌خونم. به این صورت که با نرم‌افزار “Tell me more” یه درس با موضوع مشخص رو شروع به یادگیری می‌کنم و بعد ته و توی اون موضوع رو در میارم. تو زبان‌شناس در موردش جستجو می‌کنم، جمله‌ها و کلمات مربوط به اون موضوع خاص رو فلش‌کارت می‌کنم، تو یوتیوب فیلم می‌بینم، تو گوگل سرچ می‌کنم و متن‌های مختلفی در موردش می‌خونم. آخر کار یه متن در مورد اون موضوع خودم می‌نویسم و سعی می‌کنم همون متن رو تکرار و در موردش صحبت کنم.
اولین تاپیک “Introduction” یا “معرفی” هست. من متن خودم رو اینجا می‌ذارم. اگه دوست داشتید شما هم اینجا متن خودتون رو با این موضوع به اشتراک بذارید.
من فکر می‌کنم یادگیری به صورت موضوع محور و عمیق شدن تو یه موضوع خاص می‌تونه روش مناسبی برای یادگیری باشه. خوشحال می‌شم نظرتون رو بگید. :seedling:

1- Introduction
Hey friends!
I’m Sadegh, a 36-year-old Iranian. I have a bachelor’s degree in chemical engineering, but now I’m a freelance gardener. I have moderate experience in various fields, like music composition and singing, pharmacy work, and cafe management.
In addition planting and growing fruits and vegetables, I enjoy reading, playing the piano and singing, cooking Italian style, and walking.
Currently, I’m blending all my past experiences into a lifestyle that I prefer not to label it, as it is unique to me and I recognize that everything can change over time.
Actually, among plants and books and surrounded by nature, I find myself pondering the meaning and philosophy of life.

5 پسندیده

سلام ممنون از معرفی نرم افزار ولی نمیدونم چرا نمیتونم ثبت نام کنم

1 پسندیده

از سایت‌های دانلود مثل soft98 می‌تونید نرم‌افزار رو برای ویندوز دانلود کنید. روش نصب رو هم توضیح داده.

1 پسندیده