روش مطالعه و یادگیری با دوره‌ی انگلیسی قدرت به چه صورت می‌باشد؟

درود وقت خوش، من تازه شروع کردم با زبان شناس کار کنم طبق توصیه ی کامبیز با انگلیسی قدرت شروع کردم . دو تا سوال دارم توصیه ای که در انگلیسی قدرت شده برای مطالعه با این مضمون که هفت روز به درس گوش بدید آیا مربوط به هر سه قسمت دست شامل اصلی لغت و داستانه یا اینکه فقط داستان؟ بعد اینکه آیا همین متد رو باید پیش بگیرم برای تمامی دروس یا اینکه فقط یک روش هست که در این درس تاکید شده و بعدها که این دوره تموم شد و دوره های بعدی رو بخوام بردارم شیوه متفاوته؟

@sepide-str

این تاپیک مربوط به درس «درس واژگان» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «انگلیسی قدرت»، بخش «مقدمه ای بر دوره‌ی انگلیسی قدرت»

سلام در مورد انگلیسی قدرت حداقل زمان گوش دادن به هر درس باید یک هفته یا بیشتر باشه
کمتر فایده ای نداره پس 7 روز یا بیشتر

4 تا فایل صوتی وجود داره که ارزششون به این شکل دسته بندی میشه:

مینی استوری و دیدگاه مهم ترین درسهای انگلیسی قدرت هستند بعدش درس اصلی و بعدش واژگان پس باید در اون بیشتر از همه به مینی استوری و دیدگاه گوش بدید.

شیوه خوندن درس ها با توجه به نوع اون ها متفاوت هست مثلا توی گسترده خوانی نیازی نیست به این شیوه عمل کنیم چون هدفش افزایش دایره واژگان و کاربرد اون ها توی جملات مختلف هست ولی دوره های ای جی با فشرده خوانی و تکرار به موفقیت بیشتر در ۴ مهارت زبان می رسیم

اطلاعات بیشتر توی لینک های زیر اومده

1 پسندیده