نحوه‌ی تقویت اسپیکینگ به چه صورت می‌باشد؟

چطورمیتونم اسپکمو قوی کنم جمله بندی کنم

1 پسندیده

سلام دوست عزیز
ضمن لینکهایی که دوستمون براتون گذاشتن، یه توضیحی بدم که تقویت مهارت اسپیکینگ به تمرین نیاز داره. در اینجا چند روش برای تقویت اسپیکینگ شما ارائه می‌شه:

1. تمرین صحبت کردن:

• با خودتون صحبت کنید: در طول روز، در مورد موضوعات مختلف با خودتون انگلیسی صحبت کنید.
  • با یه دوست یا همکار انگلیسی زبان صحبت کنید: اگر کسی رو می‌شناسید که به انگلیسی صحبت می‌کنه، با اون قرار ملاقات بگذارید و با هم انگلیسی صحبت کنید.
  • تو گروه‌های مکالمه انگلیسی شرکت کنید: تو این گروه‌ها می‌تونید با افراد دیگه انگلیسی صحبت کنید و از اون‌ها یاد بگیرید.
  • از برنامه‌های آنلاین برای صحبت با افراد انگلیسی زبان استفاده کنید: برنامه‌های آنلاین زیادی وجود دارند که می‌توانید از طریق اون‌ها با افراد انگلیسی زبان در سراسر جهان صحبت کنید.

2. به منابع انگلیسی گوش بدید:

• به پادکست‌ها، فیلم‌ها و سریال‌های انگلیسی گوش دهید: این کار به شما کمک می‌کنه تا با تلفظ و لحن صحیح انگلیسی آشنا بشید.
  • به آهنگ‌های انگلیسی گوش بدید: گوش دادن به آهنگ‌های انگلیسی می‌تونه به شما تو یادگیری اصطلاحات و عبارات جدید کمک کنه.

3. منابع انگلیسی بخونید:

• کتاب‌ها، مقالات و اخبار انگلیسی بخونید: این کار به شما کمک می‌کنه تا دایره لغات خودتون رو افزایش بدید و با نحوه‌ی جمله‌بندی صحیح تو انگلیسی آشنا بشید.
  • از دیکشنری و گرامر انگلیسی استفاده کنید: برای یادگیری معنی کلمات جدید و نحوه‌ی استفاده‌ی صحیح از اون‌ها از دیکشنری و گرامر انگلیسی استفاده کنید.

4. از ابزارهای آنلاین یادگیری زبان استفاده کنید:

• از وب‌سایت‌ها و برنامه‌های آنلاین یادگیری زبان استفاده کنید: این ابزارها می‌تونن به شما تو یادگیری گرامر، دایره لغات و تلفظ انگلیسی کمک کنن.
2 پسندیده

چطور تو گروه شروع به صحبت انگلیسی کنم؟

کدام گروه؟اگه گروهی میشناسید حالا تلگرام یا هرچی لطفا بهم معرفی کنید

داخل تالار تاپیک بزنید، دوستانی که گروه تلگرامی داشته باشن لینک گروه تلگرامی رو براتون میفرستن.

1 پسندیده

Thanks

1 پسندیده