استارت زبان با زبانشناس و موفقیتتون

وقتی برای اولین بار تصمیم گرفتید زبان رو شروع کنید و اومدید داخل زبانشناس چه حسی داشتید؟ من چون تازه اومدم داخل زبانشناس فک میکنم نمیتونم موفق بشم و از درس خوندن خسته بشم و یا راهی که دارم میرم اشتباهه.
آیا شمام مثل من فک میکردید؟
الان چند وقته اومدید زبانشناس و سطحتون کجاست؟
از تلاش های خودتون راضی هستید؟
لطفا از تجربیاتتون برام بگید خیلی به کمکتون نیاز دارم.ممنون.

4 پسندیده

سلام… خوش اومدین:) :seedling:
زبانشناس که قطعا یه محیط فوق‌العاده ست و یه تیم پر انرژی و حرفه‌ای منابع بین‌المللی رو کنار جمع کردن
و البته بگذریم از اعضای پرتلاشی که اینجا هستن…

ولی یه سوال… اگه کسی بهتون بگه نتیجه نمی گیرید
شما بی خیال یادگیری می شید؟

2 پسندیده

البته که نه من خودم به شخصه خیلی به زبان انگلیسی علاقه دارم و برای هر کلمه ای که یاد میگیرم خیلی خوشحال میشم و فکر میکنم دارم پیشرفت میکنم. فقط میخوام بدونم که شما هم وقتی خوندن زبان رو شروع کردید فک میکردید که بی نتیجه باشه یا ممکنه موفق نشین؟

2 پسندیده

بله طبیعتاً برای شروع هر کاری این افکار بهمون حمله ور میشن…

اما به پیشنهاد خود اساتید یه مدت تست کنید:seedling:

2 پسندیده

سلام
اگه میترسی که نکنه زبان شناس به دردت نخوره و تاثیری تو زبانت نداشته باشه و از این جور فکرا…
باید بگم که اینا فقط یه سری بهونه اس که ذهنت دوست داره بیاره که شروع نکنی، وگرنه زبانشناس واقعا انتخاب خوبی برای سلف استادیه و خیلیا ازش نتیجه گرفتن. پس نگران راهی که انتخاب کردی نباش. راهت قطعا درسته.
زبانشناس مثل یه دریاس که هرکی به اندازه اراده اش ازش بهره میبره. حالا همه چی به خودت بستگی داره که با این دریا چکار میکنی.:index_pointing_at_the_viewer:
موفق باشی دوست من🩶

2 پسندیده

بله حتما:cherry_blossom:

2 پسندیده

سلام …دوست عزیز اولش سخته پس سعی کن از دروس ساده شروع کنی و اولش بصورت طوطی وار برو جلو تا لغات رو به مرور یادبگیری و دایره یادگیریی کلماتت بالا برن … پس ارام ارام برو جلو و ذهن خودتو خسته نکن که دل زده بشی

آره میدونم کار ذهن اینه که فکرای بدو به ما تلقین کنه ولی بازم بعضی وقتا اجازه میدم این افکار کنترلم کنن اما من هیچوقت زبان و زبانشناس رو ول نمیکنم.همچنین شمام موفق باشید.:white_heart:

2 پسندیده

بعضی وقتا میخوام ره چند ساله رو یه روزه برم و اونروز خیلی خسته و از زبان خوندن سرد میشم.ممنون که راهنماییم کردین:slightly_smiling_face::rose:

بنظرمن اگه دوس داری پیشرفت کنی فک نکن فقط ادامه بده و اگه هم درکنارزبان شناس میتونی کلاس زبان بری خیلی خوبه بالاخره الفبای زبان رو باید بصورت اساسی شروع کنی من خودم فقط روی زبان شناس و ترانه های ساده انگلیسی زوم کردم چون وقت کلاس رفتن رو ندارم

سعی کن باکسی که زبان بلد هستش مکالمه کنی ولو اینکه دست پاشکسته و یا اشتباه باشه بالاخره به مرور زمان اشتباهات درست و جسارت بیشتری پیداخواهی کرد

انشاالله اگه بشه تابستون میرم کلاس ولی فعلا نمیشه چون درسا زیاده نمیرسم ولی سعی میکنم هر روز کمش ۲ ساعت برای زبان وقت بزارم

سعی میکنم یه پارتنر دختر پیدا کنم چون حضوری کسیو ندارم که زبان بلد باشه:joy::smiling_face_with_tear:

دختر من همسن شماست و زبان‌شناس داره اگر دوست داشتین با هم کار کنید البته هنوز بش نگفتم :sweat_smile:
خواستید شمارش رو میدم باش صحبت کنید

خیلی ممنون حتما ، خوشحال میشم:white_heart:

سلام

اول خوش اومدی

دوم هدفت از یادگیری زبان چیه ؟

اگه هدفی داری باهاش بجنگ
تلاش کن که به هدفت برسی

@noushin8

همین نوشین خانم خودمون ۱۴۳۰ روز تقریباً فقط با زبانشناسه!

و موفقیت… به موفق نشدن فک نکن

به این فک کن که اگه بهت میگن تو نمیتونی

ثابت کن که حرفشون اشتباهه و ثابت کن که میتونی موفق بشی

حالا بریم سراغ سوالاتی که مطرح کردید :

حس خوب

حالا راهی که شما میرید چطوریه؟

خیر

یک سال و ۱۰ ماه و ۸ روز

ازصفر به B1. رسیدم

اوایل خیلی الان ۵۰ ۵۰

والا …

1 پسندیده

هدف که یه هدف خاصی ندارم با علاقه شخصی دارم زبان میخونم چون واقعا زبان انگلیسی‌و بیشتر از زبانهای دیگه دوست دارم.

تابستون به صورت فشرده زبانو شروع میکنم( البته اگه زیر حجم سنگین این درسا جان نبازم:joy::smiling_face_with_tear: ) الان حجم درسا واقعا زیاده و با این همه خرخونیم نمیشه راحت ۲۰ شد حالا اگه کنارش بخوام کلی برای زبان وقت بزارم عقب میمونم.
به نظرتون چه دوره‌ای برای من مناسبه که خیلی سخت نباشه و در کنار درسا بتونم بخونمش (روم به دیوار سطحم . صفرررر:joy::expressionless:) البته یه ۲۰ لغت دیگه میرسم یک . من کلی لغت بلدم اما چون طرز کار درست با لایتنرو بلد نیستم خیلی از لغاتو هنوز ننداختم داخلش.
به امید موفقیت و فراتر از اون:upside_down_face::seedling:

1 پسندیده

من وقتی کلاس هفتم بودم ۳۰۰ لغت لایتنر مرور میکردم یک. جا

حالا من نمی‌دونم درس های شما چی هستن
ولی منو یاد رشته تجربی و ریاضی میندازه میگید حجمش سنگینه

من خودم شخصا شبا زبانشناس میخونم

و اون موقع حجم لاینترم سنگین بود ، الان تقریبا ۹۰۰ تا لغت آموخته شده دارم

دوره برای افرادی که سطحشون A0 هست ، از نظر خودم برا مکالمه اینا ، اسم دورش یادم رفت :smiling_face_with_tear::sweat_smile: ، بیارید داخل جستجو زبانشناس میاره برا مکالمه ، درضمن سطح بندی داره

کاری نداره ، آسونه

( البته من نسخه جدید زبانشناس رو ندارم بنابراین با لایتنر جدید زیاد آشنا نیستم )

رسیدم سطح ۱:joy:

2 پسندیده