دوره های پیشنهادی

سلام دوستان
ممنون میشم اگه یه دوره ای پیشنهاد بدین بیشتر به صورت داستان باشه که در کنار دوره انگلیسی قدرت گوش بدم، سطحم هم متوسط رو به بالا هست.
اگه سطح کلماتش هم چالش برانگیز باشه برام بهتره، کلماتی که کاربردی ترن:pray:

@sepide-str

سلام
دوره ۴۰۰۰ کلمه رو امتحان کنید
دایره واژگان تون رو بهتر میکنه

2 پسندیده

سلام
اگه بخوام فقط کلمه یاد بگیرم، فراموش میکنم، در ضمن کلمه در قالب متن باشه تاثیرش و یادگیریش خیلی بیشتر و بهتره، دوست دارم در قالب داستان باشه

1 پسندیده

چرا زیبوک رو شروع نمی‌کنید؟

1 پسندیده

سلام، خب همین ۴۰۰۰ هر درسش دو بخش داره اول کلمات رو با مثال توضیح میده بعد هم در قالب داستان همونارو استفاده میکنه.

منم همین روش رو دارم، کلا تمرکز نمیکنم رو چیزی، فقط گوش میدم تا به مرور بره توی ذهنم.

ولی اهمیتِ بسیار زیادِ لایتنر رو هم در نظر بگیرید.

موفق باشید، بدرود:v:

1 پسندیده

مگا داستان ها
داستان های واقعی

1 پسندیده

اتفاقا امروز تازه با زیبوک آشنا شدم، ولی میخوام از بین همین داستان ها، بهترین انتخابی که میشه داشت طبق تجربه دوستان یکی رو انتخاب کنم، سطح متوسط رو به بالا

آره دوره ۴۰۰۰ تا رو هم پیدا کردم یه درسشو خوندم امروز، نمیدونستم در قالب داستان هم داره، واقعا خیلی نرم افزار خوبیه، خیلی ذوق کردم:heart_eyes:

1 پسندیده

سلام یکی از مهمترین چیزهایی که باید بهش توجه کنید، سطح دانش و فهم خودتون از موضوعیه که میخواین یاد بگیرید.
اگه منبعی خیلی سخت و پیچیده باشه، ممکنه از یادگیری دلسرد بشید و انگیزه خودتون رو از دست بدید.

از طرف دیگه، اگه منبعی خیلی ساده و آسون باشه، ممکنه مطالب رو به اندازه کافی عمیق یاد نگیرید.

بهترین منبع برای شما، منبعیه که نه خیلی سخت و نه خیلی آسون باشه، بلکه یه کمی شما رو به چالش بکشه و بهتون انگیزه بده تا بیشتر تلاش کنید. به طور کلی، بهتره که بتونید 85 تا 90 درصد مطالب منبع رو متوجه بشید.

چند تا منابع داستانی معرفی میکنم میتونید اینا رو هم بررسی کنید

2 پسندیده

دستتون درد نکنه
واقعا خیلی نرم افزار خوبیه
تمام اون چیزایی که من تو یوتیوب میدیدم، خواننده های مورد علاقم، پادکست هایی که قبلا گوش میدادم، اینجا همشو به صورت یکجا داره، هنوز زیرنویسم داره، لایتنر و امکانات دیگه مثل همین تالار و …
خیلی توپه واقعا:fire::heart_eyes:

1 پسندیده

خواهش میکنم. :pray::rose:
خوشحالم که براتون مفید واقع شده و اگر به راهنمایی نیاز داشتید ما و دوستان زبانشناس در کنارتون هستیم

1 پسندیده