اگر جای درست مون رو پیدا کنیم ,شکوفا میشیم !🌺

ده دقیقه به شروع فوتبال مدرسه مونده بود، پسر بچه‌ها داشتن توی زمین بازی گرم می‌کردند صدای تشویق تماشاچیان واضح ترین صدایی بود که به گوشم می‌رسید توی همین حین یه دختر بچه دیدم که با لباس صورتی چین‌دار وارد زمین بازی شد ، شروع کرد به رقصیدن !
واضح ترین سوال این بود که « اینجا ،توی زمین فوتبال داره چکار می‌کنه !» نگاه به اطراف کردم گفتم شاید کسی هم متوجه اون شده باشه ولی کسی متوجه نشده بود ! پسر بچه‌هایی که داشتن گرم می‌کردند و بقیه آدم‌هایی که توی اون سالن و زمین فوتبال بودن توجهشون روی اون پسر بچه‌ها بود که می‌خواستند تا چند دقیقه دیگه بازی فوتبال رو شروع کنند!.
با خودم گفتم اگه این دختر بچه جای دیگه‌ای رو انتخاب می‌کرد ! می‌تونست تشویق بشه !می‌تونست استعداد خودش رو نشون بده ! اون ( دختر )مسئله
نبود !
با خودم فکر کردم این وضعیت خیلی شبیه ما آدماست ، اینجور که گاهی مشکل از ما نیست ، فقط اگه جای درست رو پیدا کنیم شکوفا می‌شیم :hibiscus:.

9 پسندیده

به امید اینکه تو بهترین مسیر قرار بگیریم…

نمی دونم چرا ناخودآگاه یاد دکتر مجتبی شکوری افتادم که می گفتن تو دانشگاه شریف آلیس بودم در سرزمین عجایب:)

2 پسندیده

سلام و درود بر شما
بنظرم هیچ وقت مشکل از ما نیست، چه بَسا حتی خوانواده و محل تولد و زبون و جنسیت و… هیچ کدوم دست ما نبوده…
پس در این صورت از ابتدا وجود داشتن در جای درست یا غلط به صورت جبر بوده…

ولی در ادامه که چشم باز میکنیم، از اونجا باید ببینیم مشکل کجاست و اگه میشه یک سِری عقل هارو بشوریم و شکوفا بشیم:star:

3 پسندیده

پروردگارا! به من آرامشی عطا فرما تا بپذيرم آنچه را كه نمي توانم تغيير دهم و شهامتی،تا تغيير دهم آنچه را که مي توانم و بينشی تا تفاوت اين دو را بدانم؛ مرا فهم ده، تا متوقع نباشم دنيا و مردم آن مطابق ميل من رفتار كنند؛

پیرو فرمایش شما اینم برام خیلی جالب بود:seedling:

بازهم ریپلای نخورده :person_facepalming:

3 پسندیده

سلام:innocent:
به به
چه دعای زیبایی، دقیقا همینه، واقعیت همینه.:ok_hand::ok_hand::ok_hand:

بله بعضی مواقع نمیخوره، ولی تا جایی که واسه من اینجوری شده مهم نبست چون بازم پیامِ شما واسه طرف میره و میفهمه…

بنظرم همیشه یه جای پیام رو نقل قول بزنید، اینطوری دیگه حتما میشه.

ممنون از نظرتون موفق باشید:v:

2 پسندیده

ببینید قضیه این ریپلای اینه که اگه شما بخواید جواب مخاطب مورد نظرتون رو بدید و بین پیام شما و اون شخص هیچکسی کامنت نذاشته باشه و هیچ فاصله ای نیوفتاده باشه،علامت ریپلایم نمیوفته اما اگه بین پیام اون شخص و پیام شما حتی یه دونه کامنت هم باشه علامت ریپلای میوفته و مشخصه جواب کی رو دادین

امیداورم متوجه شده باشید:grin:

5 پسندیده