اونایی که زبان آموز دارن بیان لطفا✨️

سلام به همه:dizzy::four_leaf_clover::dizzy:

دوس دارم بدونم شما جچوری ازین برنامه استفاده میکنین
مثلا هر فصلش رو که شامل چند درس میشه توی چه مدت زمانی میگذرونین؟؟؟
میخوام هر تجربه ای که دارین به اشتراک بزارین

5 پسندیده

سلام راستش من برنامه مشخصی ندارم :face_holding_back_tears::face_holding_back_tears:اگر حوصله و زمان داشته باشم انگلیسی کامل رو پیش می برم و اگر خسته باشم و زمان کافی نداشته باشم انگلیسی ساده یا انگلیسی با زبان آموز
از اول هم شروع کردم چون یه قسمت هایی از انگلیسی کامل حتی مبتدیش برام تازگی داشت

7 پسندیده

درود ، منم همین دیشب با اپلیکیشن زبان آموز آشنا شدم و خیلی ام تعجب کردم که این چند ماهه ازش بی خبر بودم و سراغ دولینگو رفته بودم ! الان برام خیلی جالبه که تفاوتاشو با دولینگو بدونم چیه و اینکه کلا خیلی دوست دارم یه نقشه راه داشته باشم ، البته در کنار اینکه خودمم دوست دارم توش بچرخم و اکتشافش کنم

بهرحال خودمم اگرچه تازه کارم ولی اگر به نتیجه مفیدی رسیدم میام به اشتراک میذارم و خوشحال میشم که تجربه خود شما روهم بدونم

3 پسندیده

سلام وقت بخیر
هر کدوم مزیت های خودشون رو دارند و از اونجا که زبان آموز به صورت پرسش و پاسخ هست یادگیری بهتر و عمیق تر صورت می گیره و چالش های روزانه و دوستانه و لیگ ها انگیزه بخشه

ولی از طرفی تنوع منابع زبانشناس بیشتره و زیبوک و زوم جذابیت خاص خودشو داره تالارش هم که مزیت فوق العاده ایه
بنظرم مکمل خوبی می تونند برای هم باشند

4 پسندیده

سلام عزیزم منم دارم با زبان اموز میخونم اگه اوکی بودی میتونیم پارتنر مکالمه بشیم من سطح A2 هستم

3 پسندیده

سلام اپلیکیشن خوبی من گرامر باهاش مرور میکنم و کلمات جدیدی یاد میگیرم و تابه حال چالش خرداد تمام کردم هدف این که چالش تیر تمام کنم
من اشتراک نخردیدم . نمیدونم فرق داشتن اشتراک با نداشتنش چیه .
@melodie1

1 پسندیده

من تقریبا یه ماهی نصبش کردم و ازش خوشم اومد که مثل کتابهای اموزشی طبقه بندی شده است و ااشتراک نخریدم تا ببینم میتونم برسم حل کنم ولی متاسفانه یا خوشبختانه وقت زبان شناسم رو گرفته ولی از یه جنبه هایی خوبه که دروس رو کوتاه و مختصر میگه ولی تو برنامه زبان شناس احساس میکنم حداقل برای من اینجور باید تایم بیشتر و همت بیشتری میخواد و زبان اموز برای وقتهای کوتاه که خیلی اوقات پرتند، عالیه و حس خوب میگیری.ولی هیچ برنامه مشخصی ندارم و من هم مایلم بدونم چطور بهتر استفاده بشه.

2 پسندیده

سلام بچها هرکی نیاز به پارتنر داشت من هستم

2 پسندیده

سلام عزیزم:sparkles:
ممنون من پارتنر نیاز ندارم:heart::sparkles::four_leaf_clover:

1 پسندیده

سلام
خب اشتراک داشتن باعث میشه بتونی به تمامی قسمت های زبان آموز دسترسی داشته باشی و همه قسمتا برات بازه اما اگه نداشته باشی فقط یه سری بخش های محدودی برات بازه
واقعا خیلی آپ خفنیه من تا 13 ماه دیگه اشتراک دارم بازم میخوام بگیرم و بیشترش کنم

مرسی از پاسخگوییت عزیزم:heart::pray:t2:موفق باشی :pleading_face::smiling_face_with_three_hearts:

سلام ساغر عزیز فعلا فرصت ندارم برای تمرین با پارتنر و…
اگه روزی تصمیم گرفتم خوشحال میشم که با هم زبان بخونیم :heavy_heart_exclamation:

مرسی قشنگم بابت پاسخگوییت:heart::heart::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

1 پسندیده

قربانت عزیزم :sparkling_heart:

سلام عزیزم اگه اوکی هستی پارتنر زبان بشیم من تقریبا سطحم b1

ایدی تلگرام تونو بدید باهم استارت بزنیم یه دوره از درس های زبانشناس باهم شروع کنیم بخونیم

سلام پارتنر زبان میشید؟