🎂🎂🎂 تولد مبارک F.doosti 🎂🎂🎂

بله اصلا کنار منار نمیاییم کنارش میزنیم :joy::joy: الانم بهتر از قبل نیس والا یه معلمایی داریم

از این رفیقام که کسی باهام کنار نمیادو همه ازش بدشون میاد :joy: مریم خیلی خوبه
قربانت :heart::four_leaf_clover::heart:

من دوسال پیشو کار ندارم ما با آینده و حال کار میکنم :joy::joy: همکاریم

4 پسندیده

@mitra9 پشت پرده سرکار خانم میترا جون :joy::joy::heart_eyes:

1 پسندیده

سلام عزیزم شبت بخیروشادی :tulip::blossom::sunflower::sunflower::rose::cherry_blossom::cherry_blossom:با تعطیلات مدرسه چکارا میکنی؟؟؟ :joy::joy::joy::joy::joy::joy:چه شده؟؟ :thinking::thinking::thinking::thinking:پشت پرده چه دستهای در کار بوده؟؟؟ :thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::wink::wink::wink::wink::wink::joy::joy::joy::joy::tulip::blossom::blossom::hibiscus::hibiscus::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::rose::hibiscus::sunflower::bouquet::bouquet:

1 پسندیده

هیچی کاری نمیشه کرد جز درس خوندن
دستهای پشت پرده همان دستان و انگشتان مهربان شماست ک لایک میکنه :grin: و صحبت نمیکنه

1 پسندیده

دیر زمانیست که ریه هام یه اپسیلن اکسیژن میخاد.

2 پسندیده

عزیزدلم فردا هم به تعطیلی :wink::wink::wink::joy::joy::joy::joy:میگم قربونت بشم شما امسال اصلا درس خوندی والا ما جز تعطیلی چیزی ندیدمااااااا :joy::joy::joy::joy::joy::joy::wink::wink::wink::wink::wink:
فدای مهر و‌محبتت خانم خوشگله :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose:تاشما و دیگر دوستان خوش صدای تالار هستیند ما فقط باید شنونده باشیم دورت بگردم :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::kiss::kiss::kiss::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

1 پسندیده

خیلی عمیق بود خیلی
دیگه را در رو نداره مستجاب میشه :joy::joy:

یه بنز ناقابله دیگه :expressionless::expressionless:

واااای
پروین خانم به نیت من یباره دیگه بشورینش بزارینش کنار
اگه شد فیزیکی برخورد کنین با اینا :joy::expressionless:

فداامدا :heart:

الانم همونه

3 پسندیده

سلام به بانو فاطمه عزیز :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
آجی من نمیدونم چرا تبریک تولدت رو امسال تو تالار ندیدم :neutral_face::see_no_evil::see_no_evil: اما عوضش اومدم که بگم تولدت هر چند که گذشت اما برای :gift::gift::gift: دادن هیچوقت دیر نیست :kissing_heart::heart_eyes::rose::rose::rose:

این طراحی هر چند غیر حرفه ای رو از ما پذیرا باش، شما خیلی قشنگتر عزیزم اما سعی کردم مثل خودت بشه :kissing_heart::heart_eyes:

انشالله که بهترین اتفاقات زندگیت رو در کنار ما جشن بگیری

8 پسندیده

به به ماشالا حنانه خانوم مهربون :rose: :rose: :rose:

3 پسندیده

خیلی خوب طراحی کردید @afarkhani

غیر حرفه ایی تون اینه؟؟؟
آفرین :wink::wink:
کاش منم یک روز بتونم صورت خوشگله :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: @maryam
بکشم ولی بعید میدونم نقاشیم افتضاحه

3 پسندیده

ممنون دادا :rose::rose::rose:
شما همیشه به من لطف داشتین :rose::rose:

3 پسندیده

قربونت بشم، چشات خوب میبینه :kissing_heart::kissing_heart:، غصه خوردی خودم یادت میدم ولی باید مجازی باشه :wink::wink::wink:

2 پسندیده

باشه باشه کلاسای وی آی پی یه جا نگه داره

2 پسندیده

image

3 پسندیده

چیشده؟؟؟ حسود خان!!! مریمو ببین خودت عاشقش میشی انقدر خوشگله بعد درک میکردی من چی میگم :blush: از قدیم گفتن از حسادت گل ها خار میشوند

3 پسندیده

ما تو گیلان به این کار میگیم خاش والیسی :grin:

2 پسندیده

یعنی چی؟؟؟

2 پسندیده

پاچه خوار ؟؟؟
حرفی نمیزنم

2 پسندیده

image

:grinning: :grinning:

2 پسندیده

حالا هرچی میخای بگو من اینطورم دیگ چیزی ک وجود داشته باشه رو هر دقیقه میگم حالا تو میخای پای هرچی بذار از نظره تو پاچه خواریه ولی از نظره من چیزی ک حقیقیه

3 پسندیده