انتشار آزمایشی نسخه ۸.۱۰ نرم افزار زبانشناس

سلام. همیشه وقتی یک کلمه را به لایتنر اضافه میکردم زرد میشد. در آپدیت جدید یا آبی میمونه یا اگر بیرنگ بوده آبی میشه. قضیه چیه؟

3 پسندیده

لطف میکنین این مورد رو با فیلم برای همکاران پشتیبانی ارسال کنین تا دقیق تر بررسی کنن. چون نباید به این شکل باشه

1 پسندیده

سلام. آپدیت دیروز را الان نصب کردم حل شده. ممنون

2 پسندیده

سلام

در نسخه جدید این مشکل حل شد

البته فعلا در استور ها نیست و میتونین مستقیم دانلود کنین:

https://storage.zabanshenas.com/build/android/zapp_en.apk

4 پسندیده

سلام
ممنون آقای ناصری عزیز :pray: یک دنیا سپاس :pray:

2 پسندیده

آقا اپلیکیشن چرا خراب شد امشب بعد از آپدیت؟
سلام
نسخه ۸.۱۱.۱ رو نصب کردم
به این امید که لایتنر خفن شه
موقع مرور اومدم لغت رو باز کردم دیدم قسنت دیکشنری لغت رو نمیاره ‌ برای چند لغت تست کردم هیج کدوم از دیکشنری ها کار نمیکنه .
:frowning: تو روخدا درستش کنید زود
خیلی گیریم

3 پسندیده

لطف میکنین از مشکلتون برامون فیلم بگیرین تا دقیق تر بررسی کنیم

1 پسندیده

سلام و درود
باگ در قسمت لایتنر خیلی زیاد شده
در واقع من تا حالا تو لایتنر به باگ و اختلالی بر نخورده بودم اما خب حالا حسابی کارم مختل شده.

عکس رو ملاحظه کنید:
برای معنی هر لغتی، معنای لغت engage که برای من اولین لغت لایتنرم بوده رو نشون میده (توی عکس، لغت strongly رو توی معانی اولیه که یه گزینه فارسی و یه گزینه انگلیسی داره درست نشون میده اما وقتی صفحه رو میکشم بالا که معنای کلمه رو تو دیکشنری های مختلف نشون بده، ترجمه لغت دیگه ای رو برام باز میکنه.

2 پسندیده

اینم یه اختلال دیگه تو قسمت لایتنر

گزینه های می‌دانستم و نمیدانستم از کادر پایین گوشی میزنه بیرون

3 پسندیده

سلام وقت بخیر
لطفاً این لینک رو دانلود و نصب کنید ببینید درست میشه یا خیر اگر نشد مجدد اطلاع بدید

3 پسندیده

سلام و درود
لینکی که فرستادید رو نصب کردم
اولش درست شده بود
بعد که از آیکون مثال استفاده کردم مثل قبل شد (گزینه های می‌دانستم و نمیدانستم نصفه و نیمه از کادر خارج شده بودند)
الان کاملا از کادر خارج شده…

2 پسندیده

الان به واحد مربوطه ارجاع دادم تا بررسی و رفع کنن
مرسی که گزارش دادین :rose:

5 پسندیده

سلام. ممنونم از پیشنهادتون

این مساله به شیوه های مختلف پیش اومده
روشای مختلفی رو امتحان کردم
در نهایت وقتی به لایتنر اضافه ش می کنم

موقع مرور کلمات، اون کلمه هیچ وویس ی نداره

2 پسندیده

سلام ودرود و تشکر از برنامه عالیتون
لطفا حالتی که زیر کلمه خط کشیده میشد رو برگردونید آپدیت که کردم این option از بین رفته

2 پسندیده

سلام دوست خوبم این قابلیت حذف نشده از منوی برنامه وارد تنظیمات بشید و از قسمت پخش کننده دروس گزینه شیوه نمایش کلمات رو زیر خط طوسی انتخاب کنید.

3 پسندیده

سلام
لطفا لینک آخرین نسخه رو بفرستید

1 پسندیده

سلام آقا امیر
بفرمایید

1 پسندیده

سلام. وقت تون بخیر

ممنونم از آپدیت جدید اپلیکیشن
بخصوص که گزینه ارسال ایمیل رو اختیاری کردید

در مورد کلمات و لایتنر، چه تفاوتی هست بین مرور بدون اضافه کردن به لایتنر و مرور در لایتنر؟

و ممنون میشم اگه بخش جست و جوی اپلیکیشن رو بگونه ای ارتقا بدید که بشه با جست و جوی نام فارسی یا انگلیسی نویسنده، به کتابای دیگه نویسنده هم دسترسی داشت و بشه راحت پیداشون کرد.

بازم ممنونم و خداقوت🌹

4 پسندیده

سلام وقت شما هم بخیر

مرور با لایتنر: یعنی لغت رو به لایتنر اضافه میکنید که بعد ها وارد لایتنر شدید بتونید لغات رو مرور کنید و همچنین به هایلایت زرد درمیاد.

برای مرور کل لغات میتونید در صفحه اصلی برنامه، پایین صفحه روی آیکن لایتنر کلیک کنید.

برای مرور لغات مرتبط به درس: در کنار دوره ها یا درس ها روی سه نقطه «…» بزنید و لغات مربوط به درس یا دوره رو مرور کنید.

اگر اهل مرور لایتنر نیستید و نمی‌خواین لغات رو وارد لایتنر کنید: کافیه روی گزینه مرور با لایتنر چند ثانیه نگه دارید و گزینه مرور بدون لایتنر رو بزنید.

مرور بدون لایتنر هایلایت زرد/ زیر خط کلمه طوسی میشه و فقط در داخل درس ها میتونید مرور کنید‌.

گزینه جستجو در حال ارتقا هستش و حتما در آینده بهینه تر خواهد شد.

6 پسندیده

سلام
ببخشید من گزینه مرور بدون لایتنر رو نفهمیدم دقیقا چطوریه…
چندثانیه روی دکمه مرور با لایتنر فشار میدم ولی هیچی نمیاد

3 پسندیده