توضیح بولت ژورنال (Bullet journal) سیستمی برای برنامه‌ریزی و مدیریت زمان

@mohadeseh34
عامن اول فکریدم چاپ خود دفترشن :sweat_smile::sweat_smile::joy:
زومیدم دیدم نههه عجب هنرمندیه این دخمل :heart_eyes::heart_eyes::tulip::ok_hand::ok_hand:

5 پسندیده

فدای شما دوست عزیز حتما مفید هست :rose::rose:
و همچنان منتظر مطالب تکمیلی شما هستیم

4 پسندیده

قربون شما بله حتما .
حتما سعیم بر این است به مرور زمان این تاپیک و تکمیل کنم حتی ویدیوی اموزشی بذارم یا پیج معرفی کنم
ان شا الله :rose:

6 پسندیده

میازار موری که دانه کش است :joy::joy::joy::joy::joy::joy:

4 پسندیده

مرسی عزیزم راستش منم از جایی یاد گرفتم :joy::joy::joy:خودم ازین خلاقیتا ندارم :joy:

5 پسندیده

@mohadeseh34
@a.bayani

سلام
منم دفتر خوشملم تمومید :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
یکم زیادی بچه گانه شد :joy::joy::joy:
ولی خودم خواستم چون روحیه ام عوض میشه :laughing::laughing::laughing:
کاری هم با دستخطم نداشته باشین :joy::joy::laughing:

19 پسندیده

خییییییلی خوب شد مژده جان :clap::clap::clap::clap::clap::clap:ایول دمت گرم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::clap::clap::clap::clap:

5 پسندیده

وااااااااااااااااااای سلام مژده جون
اتفاقا امروز صبح یادم بود بیام به شما دو تا بگم عکسای بولت ژورنالتونو بفرستین :joy:
بابا رنگ امیزی
بابا حوصله
بابا سلیقه
بابا استیکر
بابا اون کلید فلزیه
میخااااااااااااااااااااام :heart_eyes::tada::tada::tada::clap::clap::clap: باریک واقعا عشقم
منم واسه این هفته رو بکشم تا شب عکس میفرستم همینجا و اگه خونه ساکت باشه یه ویدیو هم میگیرم .
راستی اگه موافق باشین
یسری فیلم هم بذارم ایتجا واسه کشیدن بولت ژورنال.

9 پسندیده

دل به دل لوله کشی :joy::joy::joy::joy:
گیره میره و استیکرا و… از خانه کاشانه گرفتم :joy::joy::joy:
شبیه دفتر پرورشی شده :joy::joy::joy::joy::joy:
فدات منتظر دفتر خوشملللللت هستیم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::rose::rose::rose::rose::rose:

5 پسندیده

واااای چقد خوشگل شده
من اگه اینطوری درست کنم دلم نمیاد داخلش بنویسم دیگه
چه هنرمندانه آفرین :clap::clap::clap:

5 پسندیده

واااااااای نسیییییم عززززیززززم, تو فوق العاده ای, منم دفتر برنامه ریزی داشتم ولی همیشه یه جای کارش میلنگید,
من عاااشق دفترتم, ایشاله درست کنم دفترمو خبر میدم,
ولی یه سوال داشتم, خیلی زمان میبره درست کردنش؟ و اینکه تاثیراتش تو روند موفقیت و پیشرفتت چطور بوده عزیزم؟
بسییییار ازت ممنونم.
خدا رو شکر میکنم دوستای خوبی تو زبانشناس پیدا کردم که همه بفکر پیشرفت و انگیزشون بالاست.
تو اون کانالها عضو شدم, ولی هنوز ندیدم محتواشونو؟
نسیم تو یه دونه ای.
ممنونم یه عاااالمه

5 پسندیده

وااااااااای خدا
همینجوری عرق شرم هست داره سرازیر میشه ازم
بابا شما لطف داری بسیار :blush::blush::blush::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
ممنون و سپاسگذاره این همه توجهتونم
ایشالاه که برای شمام مفید باشه

ببین عزیزم یسری ایتم ها هست تو این دفتر که یبار درستشون میکنی واسه کل سال مثل ایتم هدفهای سالانه و…
یسری ایتم ها هست قبل شروع هرماه اضافه میکنی مثلا 29 هر ماه واسه ماه بعد مثل ایتم کتابخونی و هبیت ترکز و … که بالا توضیح دادم
یسری ایتم هام هست که هفتگی هست که روزای جمعه میتونی واسه هفته بعد رو درست کنی مثل صفحات برنامه ریزی روزانه
میزان زمان گذاری رو اینا بستگی به خودتون و ذوق و سلیقتون داره ولی نه زیاد وقت نمیبره مگر اینکه بخای مثل من و مژده و محدثه رنگی رنگیش کنی که خب مثلا من ممکنه نهایت یه ساعت پاش باشم ولی معمولا یه ربه تمومه وقتی راه بیفتی

حتما دنبال کنید محتواشونو خیلی کمک کنند است و انگیزه میده
حالا منم تا شب کلیپ از یوتیوب واسه کشیدن دفتر می فرستم
:pray::heart_eyes:

8 پسندیده

منتظرم عزیزم, خیلی هم عالی, اخه منم از رنگی رنگی کردن خوشم میاد, به ادم انگیزه بیشتر میده و ذوق کردم کلی با دفترت. :kissing_heart:
تا الان داشتم مطالب رو از کانال تلگرام میخوندم, من عاشق نقاشی کردن و لوازم تحریر هستم,
البته یه سوال نتیجه این روشو خودت تجربه کردی؟ چه سودی از درست کردن این دفتر بدست اوردی؟ ایا واقعا برای منکه مثلا تو بعضی کارها اهمال کارم بکارم میاد؟
خیلی دلم میخواد پیشرفتشو تو خودم ببینم و رشد کنم

4 پسندیده

نسیم جون امروز رفتم مواد لازم تهیه بولت ژورنال رو خرییدم.
وااای که نمیدونی چقدر خوشحالم مثل یه کودک

این یه مقداری از وسایله که خریدم البته دو تا کتاب هم خریدم برای مطالعه.
الان موندم چطور دقیق شروع کنم, هیجان زدم. :grinning_face_with_smiling_eyes::raised_hands::pray:🙆:heart::heart::gem:

10 پسندیده

چقد عالی عزیزم حتما شروع کن یه انرژی خاصی بهت میده ک حد نداره منم الان عکس دفترمو میفرستم :heart_eyes:
عکست برای من باز نمیشه نمیدونم چرا

5 پسندیده

وای خدااااااااااااااااا
ببین انرژی رو
دمت گرممممممممممممممممممممممممممممم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
چقدر قشنگن جینگولی الاتی که خریدین :clap::clap::heart_eyes:
و اما راجب دفتر
من تو مقاله به ترتیب گفتم .
ولی اگه خواستی یکم صبر کنید من دارم ویس دفترمو ضبط میکنم و همراه با عکساش میفرستم ایننجا و توش توضیح میدم .:blush:

5 پسندیده

سلام سلام :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: خب من بعد از چند روز کمرنگ بودن در تالار برگشتم :joy::joy:
اینم عکسای کامل شده ی دفترم البته بازم خیلی کامل نیس یه چند تا نقاشی شاید توش کشیدم اینم عکسای دفتر من

15 پسندیده

سلام تقدیم میشود با عشق ولی هولکی شد :heart_eyes:
@atineh1967
@mohadeseh34
@m-m96
@fdoosti
ببخشید عکسا تاره . نورم مناسب نبود. بعد عکسای باکیفیت میندازم ادیت میکنم

image

image
image
image

image
image

image

19 پسندیده

بچه ها صوت را پلی کنید بعد عکسارو نگاه کنید هم زمان توضیح دادم. صفحه مهر ماهم از اون دایره نارنجی به بعده

7 پسندیده

عکس mood نبود,
To do list چی هست عزیزم؟
من میخوام هر ماه دفترم رو درست کنم, یعنی یکهو کلی درست نمیکنم هم وقت گیره خصوصا بار اول هم اینکه شاید هر ماهی تنوعی بخوام بدم که اگر یکهو سالیانه بنویسم کمتر تنوع یا تغییر میشه ایجاد کرد.
به این نتیجه رسیدم که کلا شروع کنم و زیاد کمال طلب نباشم, درست میشه بقیش. :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 پسندیده