ارزیابی دوره «انگلیسی قدرت» (Power English)

ارزیابی دوره «انگلیسی قدرت» (Power English)
none 4.721153846153846 676

کورس خیلی خوبه فقط برای من این کورس از پکیج داستانهای واقعی جذابتره وبه نظرم سخت تر نیست

6 پسندیده

از اینکه این نرم افزار با امار گیری و مدیریت دیداری به من کمک می کنه که انگلیسی رو هر روز تمرین کنم خوسحالم

6 پسندیده

برنامه ای که آدم رو مشتاق میکنه زبان بخونه

7 پسندیده

wonderful.the best way of learning…

4 پسندیده

به نظر من هم روحیه در آموزش زبان خیلی موثر است به همین دلیل این درس با متدش خیلی تاثیرگذاره

5 پسندیده

بسیار خوب هست.من که راضی هستم

5 پسندیده

دروس عالی هستن. من خوشحالم که با این برنامه اشنا شدم.

5 پسندیده

من متن سوالات و جوابهای مینی استوری های انگلیسی قدرت رو میخونم به نظرم خیلی ساده میان. تا الان باهاش کار نکردم اما جواباش همه تکرار همون صورت سوال با یه yes یا no اضافه هستش.
از دوستان میخوام بپرسم همین جوابهای ساده دادن اینقدر موثره در زبان یاد گرفتن؟ یعنی شما به خوبی از همین سیستم ساده نتیجه گرفتین؟
بعد نکته ای که هست. انگلیسی قدرت برای من که تو آموزشگاه intermediate رو با کتابای تاپ ناچ تموم کردم خوبه؟
من داشتم فایلای new method رو نگاه می کردم اونجا هنوز کلمات و عباراتی هستن که من بلد نیستم. با توجه به اینکه دنبال شرکت تو آزمون تافلم کدوم رو بهتره وقت بذارم، قدرت یا new method?

5 پسندیده

دوست گرامی شما احتمالا درس اول اون هم اوایلش رو خونده باشین که طبیعیه اولش ساده شروع بکنه. اما کمی پیش برین پیچیدگی سوالات بیشتر هم میشه. اما اتفاقا همین سادگی بوده که تاثیرات زیادی رو تو اکثر بچه هایی که استفاده کردن داشته. مثلا میتونین تاپیک زیر رو ببینین که بچه ها تا چه حدی پیشرفت داشتن:

https://talk.zabanshenas.com/t/topic/1312/2?u=hnaseri

9 پسندیده

مرسی از جوابت و لینکی که برام گذاشتی.
از طرفی هم عالی صحبت می کنی (فایلاتو گوش دادم) بهت تبریک میگم. :slight_smile:

4 پسندیده

عالیه:+1::ok_hand:
تازه یادم افتاد امتیاز بدم😀

4 پسندیده

it is a great software to learn English language.

5 پسندیده

عالیه هم لذت بردم و هم استفاده کردم

3 پسندیده

ترجمه نداشت و حالت جواب وپرسش نداره

منظورم حالت جواب وپرسش نداره اینه حالت مشخص سوالت در زمانهای مشخص مثل اینکه خود به خود چالشهایی رو جلوری رودر رو میشتشی که حل ککردنشون باعث یادگیری اتوماتیک وار زبان میشه

2 پسندیده

اصلا از آپدیت راضی نیستم. همه سابقه کاریم در نرم افزار به هم ریخت

3 پسندیده

عالیه فوق العادست…

3 پسندیده

عالی ممنونم، بهترین برنامه ست

3 پسندیده

قیمت نسخه کامل نرم افزار با تمام امکانات خیلی زیاد است.

5 پسندیده

نرم افزار عالی است. بهترین روشی که تا حالا تجربه کردم همینه. فقط ترکیبهای لغات رو نمیشه به لایتنر وارد کرد. توی متن هم نمیشه یه ترکیب رو با هم هایلایت کرد.

8 پسندیده

خوب نیست بسته های دیگه رو ترجیه میدم

1 پسندیده