چالش let's talk با موضوع « 4 ارزش که هر مرد باید داشته باشه »

چقدر عالی و مسلط .واقعا آدم لذت میبره و چقدر این موضوعات وی آی پی جالب و وسوسه کننده است برای من که زودتر شروع کنم.هر چند که پروژه قدرت تا اواخر فروردین سال آینده برای من ادامه داره ولی همین وویس های وی آی پی شما واقعا انگیزه بالایی برای ادامه راه به من میده تا حتی یک روز هم برای خوندن از دست ندم.واقعا عالی بود و حتما از توصیه های شما تو این وویس استفاده خواهم کرد .فقط یه کلمه رو متوجه نشدم" ورچوز"

2 پسندیده

سلام مرسی ثمین خانوم عزیز که همیشه به من انرژی میدید و لطف دارید.

virtue به مفهوم حسن هستش.
تو اینجا میشه 4 حسن که هر مرد باید داشته باشه یا 4 ارزش که مرد ها باید داشته باشن.

کلا به نظر من خوندن دروس وی آی پی اگه بشه تایم کافی برای قدرت گذاشت اشکالی نداره. هر چند فروردینم نزدیکه.
من روزی که قدرت رو شروع کردم اصلا نفهمیدم کی رسیدم به آخرش تازه یه دورم از اول مرور کردمش. :grin::v:

راستی زیر هر صوت متنشم قرار دادم

image

ممنونم که گوش میدین و نظر میدید :rose::rose:

3 پسندیده

تایم کافی براش چقدره؟

1 پسندیده

مثلا یک تا دو ساعت برای قدرت.

هر چند پیشنهاد من بازم تمرکز بیشتر بر قدرت و خوندن کتابه.

4 پسندیده

سلام عه من فایلتونو گوش داده بودم یادم رفت نظر بدم.:laughing:
موضوع جالبی بود. ایشالاه واقعا این ۴ ارزش تو همه مردها نهادینه بشه.
احیانا واسه خانوما چیزی نداره ای می :smirk: والا:sweat_smile:
در کل نوشتار و گفتار و صوتتتون عالی مثل همیشه
براووووو

4 پسندیده

نقل‌قول

دقیقا ولی واقعا دیگه وقت نمیشه .

وای .من اصلا دقت نکردم.کلی هم دنبالش گشتم ولی ندیدم:cold_sweat::joy::joy:

3 پسندیده

:crazy_face::crazy_face:

نمیدونم والا. معمولا درباره خانوما زیاد ندیدم صحبت کنه ای جی :grin:
بیشتر درباره مرد بودن راهنمایی میده که خانوم ها راضی باشن. همه چی غیر مستقیمه.
باید باهاش صحبت کنم بگم یکی دو مورد خانوما هم نصیحت کنه :grin:

آریگاتو اوزایماس :pray:

همه چی به موقعش میاد ثمین خانوم. تا دلتون بخواد وقت هست واسه آینده که بهتر و بهتر بشید. بهترین راه همینه که کم کم و با تمرکز رو منابع خوب کار بشه و بعد کم کم رفت سراغ چیزای دیگه که خب شما هم دارید همینکارو می کنید و صد البته موفق خواهید شد. :v::v::v:

تقصیر شما نیست. خیلی محوه :joy::joy::joy:
نمیخوام زیاد پستم شلوغ شه واسه همین کشویی میزارم که هر کی خواست متن هم استفاده کنه. :grin:

4 پسندیده

ممنونم بابت قوت قلبتون و دقیقا همین طوره که شما میگید .من یه تایم حداقل ۲ ساله رو برای پروزه زبان خودم گذاشتم با روزی ۲ ساعت تمرین.که تازه ۴ ماهش گذشته.پس کاملا اروم و امیدوار به سمت جلو پیش میرم :hibiscus:

3 پسندیده

بابت صبر و برنامه ریزیتون بهتون تبریک میگم و بهترینا رو براتون آرزومندم :rose::rose:

3 پسندیده

واقعا صبر لازمه موفقیت هست. من هم حدود یک ماه هست سرعت خوندم رو آوردم پائین در واقع فقط و فقط توی وقتهای مرده دارم گوش میکنم دیگه تمرکز زیاد ندارم ولی در عوض بجای هر هفته یه درس تبدیل کردم هر دو هفته تا جبران بشه. تا ان شالله سر وقت بعد از گذر از هدف دیگرم دوباره برگردم با تمرکز بیشتر.

6 پسندیده

کاملا کارتون صحیحه
و چیزی که تو برنامتون مهم تر همه هستش اینه که با توجه به مشغله شما آمارتون رو صفر نمی کنید.

من خودم بارساییم و عاشق مسی هستم ولی رونالدو دو تا نقل قول خیلی قشنگ گفت که هیچوقت فراموش نمیکنم.

1. فاصله هیچ و کم خیلی زیاده.

من یکی از مواردی که همیشه به دوستانم میگم اینه که حتی شده 5 دقیقه بخونید ولی نزارید صفر شه. شاید 5 دقیقه به نظر آسون بیاد و هیچ ولی باید به خاطر سپرد که شما 5 دقیقه به هدفتون نزدیک تر شدید.
چیزای آسون همونطور که انجام دادنشون آسونه آنجام ندادنشون هم آسونه. معمولا وقتی میگم 5 دقیقه بخونید همه میگن آخه 5 دقیقه ؟
چون واقعا مسخرست و به نظر ناچیز و ساده میاد. ولی با این حال خیلی ها انجامش نمیدن.

1. برای خوش شانس بودن هم باید تلاش کرد

این نقل قول رونالدو رو خیلی دوست دارم چرا که این رو حس کردم. من خیلی خوش شانسم چون وقتی برای یادگیری انگلیسی تلاش کردم شانس بهم رو کرد و الان صاحب کار شدم و دوستان زیادی پیدا کردم.

این دو تا نقل قول رو همیشه به دوستام میگم.

واقعا بهتون تبریک میگم که این عقیده رو تو ذهنتون دارید. احسنت به شما :clap::clap::clap:

8 پسندیده

چقدر عالی، خوشحال شدم از این نتیجه ای که گرفتید. خدا رو شکر، آرزوی مو فقیت بیشتر دارم براتون.

ممنون، من این عقیده رو بارها گفتم که در مورد زبان چند سال هست دارم. و تعهد کردم که به ازاء هر روز حتی ۱۰ دقیقه که به این عهد پایبند هستم جایزه بدهم که الان حدود ۹۰۰ تیله پاداش دارم که در فرصت مناسب عکس تیله ها رو میفرستم.

5 پسندیده

فوقالعادست. حتما از تیله های پاداشتون برای ما هم سر فرصت بگید تا ما هم از تجربیاتتون استفاده کنیم.
ممنونم :rose::rose::rose::rose:

4 پسندیده

چقدر خوب.واقعا بهتون تبریک میگم که همزمان ۳ تا چیز مهم و با ارزش رو بدست آوردید

2 پسندیده

ممنونم ازتون ثمین خانوم :rose::rose:

2 پسندیده

خیلیییی خیلی قشنگ صحبت میکنید عالی بودآقاکامبیز
کاش منم میتونستم حرف بزنم مثل شما:disappointed::disappointed::disappointed::disappointed:

2 پسندیده

:kissing_heart: چه معصومانه … عزیزم. هر چیز که در جستنِ آنی، آنی.

3 پسندیده

سلام نفیسه خانوم. ممنونم ازتون. :rose::rose::rose:

رسیدن به هدف مثل پیاده روی بدون کفش روی زمین های خاکی و پر از سنگ ریزست.

هر یک قدم سختی های خودش رو داره. ممکنه پاهاتون زخمی شه. ممکنه بارها و بارها بخواید که بیخیال مسیر بشید. ممکنه راهو اشتباه برید. ممکنه اونقدر درد زیاد باشه که برای رسیدن به هدف له له بزنید و همش بپرسید پس کی میرسم بهش؟
ولی شما اینجایید رو زمین خاکی در مسیر برای رسیدن به هدف.

اگه به دور دست ها نگاه کنید هدفتون مشخصاً خیلی دور خواهد بود ولی یه خبر خوش. شما اگه هر روز فقط و فقط یک گام بردارید.
یک گام به هدفتون نزدیک میشید.

من خیلی وقته رو این جاده دارم قدم میزنم و خیلی دردسر و سختی کشیدم. پس اگه فکر کردید من مادرزاد انگلیسی یاد گرفتم باید بگم اشتباه می کنید.
شما هم باید تلاش کنید و با تلاشتون به هدفتون برسید.

یادتون باشه تنها دلیلی که شما رو از موفقیت دور نگه میداره تسلیم شدنه.

تسلیم شدن = شکست

7 پسندیده

سلام، ببخشید در مورد صحبتتون تاخیر من رو ببخشید. در این مورد در تاپیک یادداشتی کوتاه در ارتباط با تعهد 100درصد توضیح میدم چون به هم مربوط میشن.

2 پسندیده

وااای آلاجون :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
من همینطور دیمی واسه خودم تیله می خرم :grin: چقــــددد از ایده ت خوشم اومد… اینجوری هر تیله به جز قشنگی، یه معنا هم توو دلش داره! :point_down:
(من n بار تسلیم نشدم!:heart_eyes:)
منم می پیوندم به این جریان
:smiley::muscle::muscle::muscle: هـــــــووووراااااا
.
عکسِ تیله هارو جایی فرستادین؟؟؟؟

2 پسندیده