چالش let's talk با موضوع « 4 ارزش که هر مرد باید داشته باشه »

با سلام خدمت دوستان عزیز.

امروز با شما هستم درباره 4 ارزش که باید همه مرد ها داشته باشند. 4 ارزش که زن ها باید از مرد هاشون بخوان و تشویقشون کنن که پرورش بدن.
برای دونستن بیشتر درباره این ارزش ها می تونید در تالار درس ارزش ها رو بخونید یا اینکه در اپلیکیشن زبانشناس پیداش کنید.

اینم پادکست من:

برای دیدن متن اینجا کلیک کنید
Hello everyone. This is Kambiz….

I’m back with another Podcast.

But what’s the title?

Ladies… And Gentlemen let’s know men better…

Yes… the topic is about 4 fundamental virtues that all men must have.

Ah women don’t get disappointed this topic is connected to you too. Why?

Look around, there are lots and lots and lots of men around you. Brothers, fathers, friends, husbands, sons, boyfriends… oh my goodness lots of men you can find there. Right ? You have a great responsibility to encourage men to have these virtues. Why?

It’s simple… because a man with strength, competence, courage and honor is gonna make your life wonderful.

Opps I revealed those virtues… so let’s talk

Number 1: Strength

Why men must have strength… why ?

There are several things we can talk about. The first is because a man with a strong body is gonna be super confident.

I myself felt it. Back in those days when I’ve been lifting weight I was so, so confident. But now, no… I’m not that confident. When I go in front of the mirror I feel disappointed. Because I feel weak and that weakness is affecting my confidence.

Another benefit about strength is protection. Not just physically, but we can talk about mental too.

A man with a strong mind and body can protect his family and his ideas… Just look back, to old old days… men usually had to learn how to fight.

So that’s why men must be strong.

Number two: mastery

Mastery of what ?

One of the fundamental virtues a man must have is to learn some skills to help his family. For example a man must know how to make money to help his family, to cover their expenses and buy them the stuff they need.

So that skill can be anything that is connected to the family.

Number there: courage.

Let me ask you a question women who are listening to this podcast.

Do you like a nice guy more? or a courageous one?

Let’s be honest. I know you won’t say…. a nice guy….

Usually in real life I haven’t got any chance to find a girl that likes a boy because he is nice.

No. girls usually like a man who is confident and courageous.

Why men must be courageous?

Of course to protect their family and their own life.

Usually the cowards don’t get credit in this life, specially these days.

Number 4: honor

Wow!!! I love this one.

A man with honor is respected and people love him. They are loyal to their tribe and they’ll do anything to achieve that respect.

I myself am a loyal person. I love my jobs and the people who I’m working with.

So I will do anything to prove that I’m an honorable person to achieve that respect.

These days usually boys won’t become a man.

They won’t try to master a skill, they are usually weak and passive and coward and if they have a chance they will backstab their tribe.

These fundamental virtues are the most important virtues that we men must learn.

Before any other virtues like generosity, compassion, forgiveness and so on we must learn these Why?

Because a weak person’s forgiveness isn’t a real one. They are afraid so they accept the apology.

If someone who is strong and courageous forgives someone, you know they forgave them not because of the fear but because of the their own feeling.

OK.

Wanna know more?

Go and listen to AJ’s VIP lesson in Zabanshenas application…

See you guys later… adios…

منتظر نظرات و لتس تاک های شما دوستان هستم. :rose::rose::rose:

14 پسندیده

سلام، فعلا امکان گوش دادن به فایل صوتی برام مهیا نیست لذا فقط متن رو خوندم. در اولین فرصت گوش میدم هر چند اطمینان به عالی بودن دارم. ۴ نکته کلیدی و با ارزش اشاره کردید. باشد که روزی ما هم به این موضوعات جذاب pov برسیم. هر چند بسته قدرت هم موضوعات تاثیر گذار کم ندارد که بزودی در لتس تاکم اشاره میکنم. و اگر فرصت شد در چالش وبلاگ از تجربه شخصی خودم از درس اخیرم صحبت میکنم.

2 پسندیده

ممنونم خانوم نیکنام

بله موضوعات وی آی پی بسیار خوب هستند. و صد البته قدرت هم عالیه.

بی صبرانه منتظر پست وبلاگ شما هستم :rose::rose:

2 پسندیده

به نکات جالبی اشاره شده بود که ی سریاشون این روزها نادیده گرفته شدند
ارائه مسلط و قوی ای داشتین.درود بر شما :clap::clap::clap:

3 پسندیده

چقدر عالی صحبت کردید, مسلط, واضح, باوتلفظ عالی, و مطالبتون مهم بود, و با ارزش البته. :cherry_blossom::cherry_blossom:

3 پسندیده

عالی. مثل همیشه. تسلط عالی. مرسی از ارائتون. موفق باشید. :v:

2 پسندیده

خواهش میکنم فاطمه خانوم. مرسی ازتون که انرژی میدید :grin::grin:

مرسی آتوسا خانوم. شما لطف دارید :grin::rose::rose::v::v:

ممنونم . مرسی از اینکه انرژی میدید. لطف دارید :rose::rose::rose::grin:

4 پسندیده

چقدر عالی و مسلط .واقعا آدم لذت میبره و چقدر این موضوعات وی آی پی جالب و وسوسه کننده است برای من که زودتر شروع کنم.هر چند که پروژه قدرت تا اواخر فروردین سال آینده برای من ادامه داره ولی همین وویس های وی آی پی شما واقعا انگیزه بالایی برای ادامه راه به من میده تا حتی یک روز هم برای خوندن از دست ندم.واقعا عالی بود و حتما از توصیه های شما تو این وویس استفاده خواهم کرد .فقط یه کلمه رو متوجه نشدم" ورچوز"

2 پسندیده

سلام مرسی ثمین خانوم عزیز که همیشه به من انرژی میدید و لطف دارید.

virtue به مفهوم حسن هستش.
تو اینجا میشه 4 حسن که هر مرد باید داشته باشه یا 4 ارزش که مرد ها باید داشته باشن.

کلا به نظر من خوندن دروس وی آی پی اگه بشه تایم کافی برای قدرت گذاشت اشکالی نداره. هر چند فروردینم نزدیکه.
من روزی که قدرت رو شروع کردم اصلا نفهمیدم کی رسیدم به آخرش تازه یه دورم از اول مرور کردمش. :grin::v:

راستی زیر هر صوت متنشم قرار دادم

image

ممنونم که گوش میدین و نظر میدید :rose::rose:

3 پسندیده

تایم کافی براش چقدره؟

1 پسندیده

مثلا یک تا دو ساعت برای قدرت.

هر چند پیشنهاد من بازم تمرکز بیشتر بر قدرت و خوندن کتابه.

4 پسندیده

سلام عه من فایلتونو گوش داده بودم یادم رفت نظر بدم.:laughing:
موضوع جالبی بود. ایشالاه واقعا این ۴ ارزش تو همه مردها نهادینه بشه.
احیانا واسه خانوما چیزی نداره ای می :smirk: والا:sweat_smile:
در کل نوشتار و گفتار و صوتتتون عالی مثل همیشه
براووووو

4 پسندیده

نقل‌قول

دقیقا ولی واقعا دیگه وقت نمیشه .

وای .من اصلا دقت نکردم.کلی هم دنبالش گشتم ولی ندیدم:cold_sweat::joy::joy:

3 پسندیده

:crazy_face::crazy_face:

نمیدونم والا. معمولا درباره خانوما زیاد ندیدم صحبت کنه ای جی :grin:
بیشتر درباره مرد بودن راهنمایی میده که خانوم ها راضی باشن. همه چی غیر مستقیمه.
باید باهاش صحبت کنم بگم یکی دو مورد خانوما هم نصیحت کنه :grin:

آریگاتو اوزایماس :pray:

همه چی به موقعش میاد ثمین خانوم. تا دلتون بخواد وقت هست واسه آینده که بهتر و بهتر بشید. بهترین راه همینه که کم کم و با تمرکز رو منابع خوب کار بشه و بعد کم کم رفت سراغ چیزای دیگه که خب شما هم دارید همینکارو می کنید و صد البته موفق خواهید شد. :v::v::v:

تقصیر شما نیست. خیلی محوه :joy::joy::joy:
نمیخوام زیاد پستم شلوغ شه واسه همین کشویی میزارم که هر کی خواست متن هم استفاده کنه. :grin:

4 پسندیده

ممنونم بابت قوت قلبتون و دقیقا همین طوره که شما میگید .من یه تایم حداقل ۲ ساله رو برای پروزه زبان خودم گذاشتم با روزی ۲ ساعت تمرین.که تازه ۴ ماهش گذشته.پس کاملا اروم و امیدوار به سمت جلو پیش میرم :hibiscus:

3 پسندیده

بابت صبر و برنامه ریزیتون بهتون تبریک میگم و بهترینا رو براتون آرزومندم :rose::rose:

3 پسندیده

واقعا صبر لازمه موفقیت هست. من هم حدود یک ماه هست سرعت خوندم رو آوردم پائین در واقع فقط و فقط توی وقتهای مرده دارم گوش میکنم دیگه تمرکز زیاد ندارم ولی در عوض بجای هر هفته یه درس تبدیل کردم هر دو هفته تا جبران بشه. تا ان شالله سر وقت بعد از گذر از هدف دیگرم دوباره برگردم با تمرکز بیشتر.

6 پسندیده

کاملا کارتون صحیحه
و چیزی که تو برنامتون مهم تر همه هستش اینه که با توجه به مشغله شما آمارتون رو صفر نمی کنید.

من خودم بارساییم و عاشق مسی هستم ولی رونالدو دو تا نقل قول خیلی قشنگ گفت که هیچوقت فراموش نمیکنم.

1. فاصله هیچ و کم خیلی زیاده.

من یکی از مواردی که همیشه به دوستانم میگم اینه که حتی شده 5 دقیقه بخونید ولی نزارید صفر شه. شاید 5 دقیقه به نظر آسون بیاد و هیچ ولی باید به خاطر سپرد که شما 5 دقیقه به هدفتون نزدیک تر شدید.
چیزای آسون همونطور که انجام دادنشون آسونه آنجام ندادنشون هم آسونه. معمولا وقتی میگم 5 دقیقه بخونید همه میگن آخه 5 دقیقه ؟
چون واقعا مسخرست و به نظر ناچیز و ساده میاد. ولی با این حال خیلی ها انجامش نمیدن.

1. برای خوش شانس بودن هم باید تلاش کرد

این نقل قول رونالدو رو خیلی دوست دارم چرا که این رو حس کردم. من خیلی خوش شانسم چون وقتی برای یادگیری انگلیسی تلاش کردم شانس بهم رو کرد و الان صاحب کار شدم و دوستان زیادی پیدا کردم.

این دو تا نقل قول رو همیشه به دوستام میگم.

واقعا بهتون تبریک میگم که این عقیده رو تو ذهنتون دارید. احسنت به شما :clap::clap::clap:

8 پسندیده

چقدر عالی، خوشحال شدم از این نتیجه ای که گرفتید. خدا رو شکر، آرزوی مو فقیت بیشتر دارم براتون.

ممنون، من این عقیده رو بارها گفتم که در مورد زبان چند سال هست دارم. و تعهد کردم که به ازاء هر روز حتی ۱۰ دقیقه که به این عهد پایبند هستم جایزه بدهم که الان حدود ۹۰۰ تیله پاداش دارم که در فرصت مناسب عکس تیله ها رو میفرستم.

5 پسندیده

فوقالعادست. حتما از تیله های پاداشتون برای ما هم سر فرصت بگید تا ما هم از تجربیاتتون استفاده کنیم.
ممنونم :rose::rose::rose::rose:

4 پسندیده