راه های رفتنی و نرفتنیِ موفقیت

گفتگوی جدید درین قسمت :point_down:

he little things?
Thay aren’t little!

فاصلۀ صفـــر تا کم، (۰ تا ۰/۰۱) از زمین تا آسمونه!
نمی دونم این جمله مفهوم هست براتون یا نه!

دیروز این جمله رو از بین نوشته ها صید کردم و به عمقِ جونم فرو رفت! چون من از شیفتگانِ این ایده ام! و همین معجزاتِ چیزهای کوچک داره زندگیمو به سمت رستگاری نجات میده! بعدا یه دلِِ سیر درباره ش می نویسم!
چــــرا؟ چی باعثِ این همه تفاوت میشه؟

مثلا در مورد همین تمرینِ زبان، بین هیچ وقت تمرین نکردن تا روزی یه اپسیلون تمرین کردن! دنیا دنیا فاصله ست !
مثال قشنگترش واسه من رقصه!
روزی یه قرِ ریز جلوی آینه دادن، بعد چند سال منجر به این میشه که همه پیگیرن بدونن کجا کلاس رقص میری؟

این استوری رو توی اینستاگرام سازیدمش ولی چون نرم افزار گیف ساز نداشتم اینجوری گذاشتم اینجا که از قِر دادن رونالدو محروم نشیم :grin: ! … اینجا اصلا میشه گیف بارگزاری کرد؟

21 پسندیده

دقیقا در این دو پست اقا کامبیز بهش اشاره کردند :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

3 پسندیده

مرررسی … همون جمله ام اگه دقت کنین مال آقا کامبیزه :grinning_face_with_smiling_eyes: شطرنجیشون کردم !
عه! الان که دقت کردم اون مقاله دومی دقیــــقا منبعِ همین جمله ایه که گذاشتم! :joy: ردیابتون قویه ماشالا!

ولی این مقاله اولی رو ندیده بودم … الان میخونمشون :kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes:

2 پسندیده

that was perfect dear delshah thanks alot :cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

2 پسندیده

Thank you sweety fatemeh! :kissing_closed_eyes::rose:

2 پسندیده

من دو تا کتاب خوندم .یکی اثر مرکب و عادت های اتمی … خیلی جالبه میگه همین چیزای کوچیک منجر به اثر فوق العاده شده .برای مثال همین نرم افزار من روزی ۳۰ دقیقه گذاشتم ولی هر روز میخوام ۵ دقیقه به اون زمان اضافه کنم همین تغییر کوچیک در دراز مدت اثر خوبی داره .و با اینکه هیچ سخت گیری بخودم نگرفتم

5 پسندیده

عادت های اتمی! اسمش که جذابه!
آفرین … آهسته و پیوسته! … عاالیــه! :ok_hand:

2 پسندیده

عزیزم خیلی کتاب خوبیه من خیلی از این کتابها میخونم که بتونم عادت های بد رو از بین ببرم و عادتهای خوب رو جایگزین کنم .

2 پسندیده

جالبه.منم از این مدل کتابها خیلی استقبال میکنم و ای یه چندتایی خوندم.میشه بفرمایید اسم نویسندش و بهترین مترجمش کیه و کدوم انتشارات چاپ کرده

3 پسندیده

کتاب راز نویسندش راندا برن خیلی کتابه خوب و موثری هست

3 پسندیده

کتاب راز رونخوندم ولی مستندش رو دیدم.خیلی عالی بود

2 پسندیده

من خیلی کتاب اثر مرکب و این کتاب روم اثر داشت .کتاب عادتهای اتمی واقعا عالی و تاثیرگذاره .شما هم کتاب معرفی کنید که استفاده کنیم

3 پسندیده

راندا برن خیلی نویسنده خوبیه فک کنم نویسنده اثر مرکب هم هست

3 پسندیده

نه اثر دارن هاردی هست خیلی نویسنده خوبیه راندا برن

2 پسندیده

ممنون.چشم اطلاعات کامل کتابایی که خوندم رو میفرستم

2 پسندیده

میگم فاطمه خانوم شما ایندتون خیلی روشنه ها.من هم سنو شما بودم به جرئت میتونم بگم کلا تو باغ نبودم

3 پسندیده

مرسی لطف دارید

تقصیر از شما نیست اون زمان امکانات نبود بخاطره اونه
و گرنه اگر شما الان هم سن من بودید قطعا شما هم مثل من بودید

3 پسندیده

آقا ما که در عمل هرچی زور زدیم به چیزایی که می خوایم برسیم فکرکنیم و اینجوری جذبشون کنیم جواب نداد. اینا همش تئوریه به نظرم
و فاصله ی تئوری تاعملم که الا ماشالا

6 پسندیده

خب خداروشکر علم اونقدر پیشرفت نکرده این اتفاق بیوفته.وگرنه اصلا طاقت نداشتم برعکس حرف شما اتفاق بیوفته.اصلا از هم میپاشیدم :rofl:

2 پسندیده

خب خداروشکر میشه دلیلشو بپرسم چرا ؟

2 پسندیده