تالار زبانشناس

راه های رفتنی و نرفتنیِ موفقیت

راه های رفتنی و نرفتنیِ موفقیت
0

گفتگوی جدید درین قسمت :point_down:

he little things?
Thay aren’t little!

فاصلۀ صفـــر تا کم، (۰ تا ۰/۰۱) از زمین تا آسمونه!
نمی دونم این جمله مفهوم هست براتون یا نه!

دیروز این جمله رو از بین نوشته ها صید کردم و به عمقِ جونم فرو رفت! چون من از شیفتگانِ این ایده ام! و همین معجزاتِ چیزهای کوچک داره زندگیمو به سمت رستگاری نجات میده! بعدا یه دلِِ سیر درباره ش می نویسم!
چــــرا؟ چی باعثِ این همه تفاوت میشه؟

مثلا در مورد همین تمرینِ زبان، بین هیچ وقت تمرین نکردن تا روزی یه اپسیلون تمرین کردن! دنیا دنیا فاصله ست !
مثال قشنگترش واسه من رقصه!
روزی یه قرِ ریز جلوی آینه دادن، بعد چند سال منجر به این میشه که همه پیگیرن بدونن کجا کلاس رقص میری؟

20190614_193757

این استوری رو توی اینستاگرام سازیدمش ولی چون نرم افزار گیف ساز نداشتم اینجوری گذاشتم اینجا که از قِر دادن رونالدو محروم نشیم :grin: ! … اینجا اصلا میشه گیف بارگزاری کرد؟

16 Likes

دقیقا در این دو پست اقا کامبیز بهش اشاره کردند :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

3 Likes

مرررسی … همون جمله ام اگه دقت کنین مال آقا کامبیزه :smile: شطرنجیشون کردم !
عه! الان که دقت کردم اون مقاله دومی دقیــــقا منبعِ همین جمله ایه که گذاشتم! :joy: ردیابتون قویه ماشالا!

ولی این مقاله اولی رو ندیده بودم … الان میخونمشون :kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes:

2 Likes

that was perfect dear delshah thanks alot :cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

2 Likes

Thank you sweety fatemeh! :kissing_closed_eyes::rose:

2 Likes

من دو تا کتاب خوندم .یکی اثر مرکب و عادت های اتمی … خیلی جالبه میگه همین چیزای کوچیک منجر به اثر فوق العاده شده .برای مثال همین نرم افزار من روزی ۳۰ دقیقه گذاشتم ولی هر روز میخوام ۵ دقیقه به اون زمان اضافه کنم همین تغییر کوچیک در دراز مدت اثر خوبی داره .و با اینکه هیچ سخت گیری بخودم نگرفتم

4 Likes

عادت های اتمی! اسمش که جذابه!
آفرین … آهسته و پیوسته! … عاالیــه! :ok_hand:

2 Likes

عزیزم خیلی کتاب خوبیه من خیلی از این کتابها میخونم که بتونم عادت های بد رو از بین ببرم و عادتهای خوب رو جایگزین کنم .

2 Likes

جالبه.منم از این مدل کتابها خیلی استقبال میکنم و ای یه چندتایی خوندم.میشه بفرمایید اسم نویسندش و بهترین مترجمش کیه و کدوم انتشارات چاپ کرده

3 Likes

کتاب راز نویسندش راندا برن خیلی کتابه خوب و موثری هست

3 Likes

کتاب راز رونخوندم ولی مستندش رو دیدم.خیلی عالی بود

2 Likes

من خیلی کتاب اثر مرکب و این کتاب روم اثر داشت .کتاب عادتهای اتمی واقعا عالی و تاثیرگذاره .شما هم کتاب معرفی کنید که استفاده کنیمScreenshot_20190614-223516

3 Likes

راندا برن خیلی نویسنده خوبیه فک کنم نویسنده اثر مرکب هم هست

3 Likes

نه اثر دارن هاردی هست خیلی نویسنده خوبیه راندا برن

2 Likes

ممنون.چشم اطلاعات کامل کتابایی که خوندم رو میفرستم

2 Likes

میگم فاطمه خانوم شما ایندتون خیلی روشنه ها.من هم سنو شما بودم به جرئت میتونم بگم کلا تو باغ نبودم

3 Likes

مرسی لطف دارید

تقصیر از شما نیست اون زمان امکانات نبود بخاطره اونه
و گرنه اگر شما الان هم سن من بودید قطعا شما هم مثل من بودید

3 Likes

آقا ما که در عمل هرچی زور زدیم به چیزایی که می خوایم برسیم فکرکنیم و اینجوری جذبشون کنیم جواب نداد. اینا همش تئوریه به نظرم
و فاصله ی تئوری تاعملم که الا ماشالا

6 Likes

خب خداروشکر علم اونقدر پیشرفت نکرده این اتفاق بیوفته.وگرنه اصلا طاقت نداشتم برعکس حرف شما اتفاق بیوفته.اصلا از هم میپاشیدم :rofl:

2 Likes

خب خداروشکر میشه دلیلشو بپرسم چرا ؟

1 Like