راه های رفتنی و نرفتنیِ موفقیت

کار به جاهای باریک میکشید🤣

2 پسندیده

ترمه خانم پس یه جای راه رو اشتباه رفتی.یه تجدید نظر بفرما و دوباره با ایمان شروع کن.تعریف ایمان خودش یه دنیا حرفه ها

4 پسندیده

ممنون …منتظر میمونم

3 پسندیده

آخه مسئله اینجاست که اینا کافی نیست به نظرم
حالا اگر شما امتحانش کردین و نتیجه گرفتین لطفا از تجربیاتتون و راه و روشش بگین لطفا

9 پسندیده

من تو دو مورد بهش رسیدم .یکی زمانی بود که میخواستم خونه بخرم و دوم وقتی میخواستم ماشین بخرم.اینا داستانهای طولانی دارن.ولی اگر نمونه زندش زو میخواید اقا کامبیز یکی از این نمونه‌هاست.

6 پسندیده

بله من شنیدم به هرچیزی ایمان داشته همون برات اتفاق میوفته

2 پسندیده

کتابهایی که تو این زمینه هست رو بخونید.مثل تفکر کن ثروتمند شو.قدرت فکر اثر ژوزف مورفی و قانون توانگری اثر کاترین پاندر.اینا عالی هستن

3 پسندیده

راستش کتاب زیاد خوندم
ولی الان رو این مودم که اول به چیزهای ملموس تر و دم دست تر که درکشونم راحت تره ولی خب دنیایی داره برای خودش برسم بعد برم سراغ این مسائل
صدتا کتابم که بخونی وقتی به مرحله ای از زندگی نرسی که درکش کنی به نظرم فقط وقت تلف کردنه
البته اینا فقط نظره که شاید چندوقت دیگه خودمم قبولشون نداشته باشم

6 پسندیده

بسوی کامیابی آنتونی رابینز ،پدر پولدار پدر بی پول رابرت کیو ساکی،قورباغت را قورت بده رایان تریسی ،ثروتمندترین مرد بابل جورج کلاسون
این کتابهاهم در همین رابطه هستن من تعریفاشو خیلی شنیدم

4 پسندیده

من یک پیج اینستا دارم خیلی پیج خوبیه درمورد مرحله بندی کردن زندگی توصیح داده کلا کانال خیلی خوب و تاثیر گذاری هست
enerji_mosbat_bomb_1

3 پسندیده

درمورو موفقیت گفته همچی واقعا عالیه

2 پسندیده

آقا بحث به جای خیــــلی خیلی جالبی رسید!
حوصله تون میشه منم نظرمو در مورد تکنولوژی فکر و قانون جذب و راز و این داستانا بگم؟ :))

3 پسندیده

کتاب تو حوزه روانشناسی موفقیت زیاد هست ولی باید کتابهای مرجعش رو.بخونی و دنبال کنی. کتابایی که گفتی دو یا سه موردش رو خوندم.به نظر من اول از همه،همه باید کتاب اثر مرکب رو بخونن بعد تفکر.کن و ثروتمند شو.

4 پسندیده

این رو کامل قبول دارم.ولی بعضی موقع ها قاب نگاهتون رو عوض کنید.یه لنز به چشم عقلتون ببندید و زندگیتون رو عمیق تر و موشکافانه تر ببینید.اونموقع نشونهای از این حرفای من و خواستن توانستن هست رو میبینید.

4 پسندیده

البته شما و نسیم خانم @a.bayani فقط ویس رکورد کنید.بخداااااا

4 پسندیده

سلام دوستان پر انرژی
بحث کتاب و مباحث روانشناسی و انگیزشی و باور شد گفتم بیام یه مژده بدم :heart_eyes:
به زودی تو تاپیک گنجینه انگیزش راجب این مباحث دوره ای رو تدوین میکنیم که مفید باشه براتون.
@R.min آقا کلامم نصفه موند پیامتونو دیدم چشم الان با ویس ادامشو توضیح میدم بهترم هست :joy:

7 پسندیده

:pray::heart_eyes: والا من به لحاظ تنبلی ویس دادن راه دست ترمه اتفاقا :grinning_face_with_smiling_eyes: غیر ازینم نبود منظورم!
ضمنا شمام که مشالا هم اسپیکینگت خوبه هم سینگینگت … زین پس خاخشمندیم به آواز انگلیسی ویس کن صحبتاتو :joy:

5 پسندیده

بَـــــه بَـــه :grinning_face_with_smiling_eyes::ok_hand: به همه لحاظ

3 پسندیده

نسیم جان @a.bayani بنظرم صندلی داغشونم ویس رکورد کنید :muscle:عالیه :rofl:بخدااا

3 پسندیده

خیلی هم عالی منتظر هستیم جمیعا

4 پسندیده