بحث و گفتگو «آخرین کتاب انگلیسی که خواندید چه نام داشت؟»

خوش به حالتوناا
چقدر فعالید ماشالله
من ک تازگیا مشاوره ی کنکور یکی از موسسه ها باهام تماس گرفته و گفته به صورت رندوم انتخاب شدی تا جزو 200 نفری باشی که ساپورت میشن برای کنکور و یک ماهه دیگ ازمون میگیریم ازت و باید هر روز کار و تکلیفی ک میگیم رو انجام بدی وگرنه حذف و اینا
خیلی مهمه برام کنکور . یه جورایی تنها راهه تغییر شرایطه تو این اوضاع .
ماه رو نشونه گرفتم تا تیرم جایی بین ستاره ها بیوفته .
من هر کتابی میذارید دان میکنم و مطمئنن قرار هست بشنومش ولی زمانش رو نمیدونم .
فعلن ک زمانبندی خوابم رو تنظیم کنم و بتونم هندل کنم اینا رو و یه جورایی تایم باز کنم هم برا گیتار هم زبان و هم کتاب های دیگ .
رتبه های برتر پارسال همشون تابستونشون رو بیشتر از 10 ساعت در روز درس میخوندند و خب چون سیستم آموزشی هم تغییر کرده سال بعد یه جورایی تنها شانس حساب میشه ، اینجور ک گفتن بهمون و بعد از اون منابع عوض خواهند شد.
سر همین این روز ها دارم فک میکنم چیجوری برنامه ریزی کنم و چی بخونم و تا کی چی کارا باید انجام بدم .
واسه موفقیت هیچ شکی ندارم و مطمئنم میتونم از پسش بربیام و فقط یه چالش هستش و خب امسال 520 هزار نفر شرکت کننده کنکور تجربی بودند و چالش بزرگیه و با موفقیت رد کردنش خیلی با ارزشه برام .
پ .ن: نمیدونم اینا چ ربطی داشت فقط باید ی جایی خارج از جایی ک انتظارات زیاد هستش این ها رو میگفتم و یه عذر خواهیم برای مشارکت نکردن تو این تاپیک کتاب خوانی .

8 پسندیده

خب شما مشارکت هم نکنی عزیزی پونه خانوم
فقط قول بده خبر موفقیت کنکورتو بیاری اینجا بزاری

4 پسندیده

باورتون میشه هر روز صبح دارم تمرین میکنم ک چیجوری خبر موفقیتمو اینجا بذارم ؟؟؟
قول میدم .
قول قول قول .
مرسی از شما

9 پسندیده

از مطالب آموزشی سایت آلا هم استفاده کنید
من آدم میشناسم از دور افتاده ترین جای ایران با استفاده از مطالب آموزشی این سایت پزشکی بهشتی قبول شده

5 پسندیده
![image](upload://r8XWDzWcK47GM774Lq5VnHNTqMX.jpg)

اینم کتاب جدیدی که امشب تمومش کردم
کتابی عالی که خیلی باهاش حال کردم ( ژانر عاشقانه)

خلاصه:

It's Stephany and Max's first holiday away together and they want to get to know each other. They go to Italy and stay at Stephany's friend Carlo's flat in a Mediterranean village. But Carlo's wife is not very happy to see Stephany. The two couples find out why, and a lot of other things about each other in a hot Italian summer

اینم لینک دانلود پی دی اف و فایل های صوتی

PDF

فایل صوتی 1 - 2 - 3 - 4

پسوورد: www.irlanguage.com

سطح: Intermediate

5 پسندیده

این کتابایی که میخونی میشه احیانا طبق روشی که برای اضافه کردن درس جدید گفتم تو نرم افزار زبانشناس اضافه کرد؟

3 پسندیده

آره میشه هم متن دارن هم فایل صوتی
این کتاب جدید چهار تا فایل حدودا 30 دقیقه ایه ولی
چپتر به چپتر فایل صوتی نداده
ولی سایر کتابها معمولا هر چپتر یه فایل صوتی داره.
اونا بیشتر به درد زبانشناس میخورن
من The Tenant of Wildfell Hallرو وقت شد واسه زبانشناس آماده می کنم نظرتو بهم درباره این کتابا بگو

اینایی هم که گذاشته بودم سطح استارتر هستند واسه شروع کننده ها خوبن.

5 پسندیده

من استقبال میکنم هر کتابی آماده بشه قرار میدم.

4 پسندیده

خیلی حرکت خوبیه
اینجوری لذت کتاب خونی بیشترم میشه. تو زبانشناس مطلبی رو خوندن صد در صد از pdf reader و مرورگرا بهتره
سعی می کنم جمعه یه حرکتی بزنم.

6 پسندیده

اینجوری هر چی اینجا هم بذاریم بقیه میتونن تو اپلیکیشن هم بخونن. در کل حرکت خوبی میشه.

6 پسندیده

من تقریبا همه کتابهای سطح ساده و متوسط+استریم لاینهای دهکده زبان رو خوندم و جدیدا هم علاقه خاصی به انگلیسی از طریق اخبار زبانشناس پیدا کردم و جایگزین کتاب داستان کردمش😃

5 پسندیده

سلام
کتابی که الان دارم میخونم اسمش The fault in our stars (نسخه چاپی) که کلی جایزه گرفته و سبکش هم عاشقانه ست

فیلم خیلی زیبایی هم داره که اونم میتونید ببینید (البته بعد از اینکه کتاب تموم شد میخوام فیلمش رو ببینم)

داستانش هم از این قراره که یه دختر 16 ساله به نام Hazel که شخصیت اصلی داستانه و سرطان ریه داره، تو جلسات انگیزشی بیماران سرطانی با بیماران هم سن و سال خودش مواجه میشه و کم کم زندگیش با اعضای این گروه گره میخوره و …

درجه سختی کلماتش هم upper-intermediate هستش، اما خوندنش مشکلی برای سطح متوسط ایجاد نمیکنه و کاملا متوجه میشید جریان از چه قراره

تعداد صفحات: 320

درجه سنیش هم young-adult :slightly_smiling_face:

لینک دانلود (برای شروع دانلود روی قسمت سبز رنگ کلیک کنید)

10 پسندیده

سلام
من سطحم starter…دوست داشتم منم تو گروه شرکت کنم…اخرین کتابی که خوندم ned kelly…که یه داستان واقعی از زندگی معروفترین تبهکار استرلیاست

10 پسندیده

دمت گرم کاشکی میتونستی یه لیستی از کتابایی که خوندی و دوست داشتی بدی که دانلود کنم منم بخونم :grin:

دمت گرم توضیحاتت عالی و کامل بود لینک دانلود هم داری بشه دانلود کرد؟

آفرین به شما خانوم قربانی حتما شرکت کنید. این مشارکتا برای هممون خوبه.
من این کتابو نخوندم باید تهیه کنم منم بخونم
ممنون

8 پسندیده

چاکرم ، الان دارم تو تاپیک آهنگها یه پست میذارم
بعدش لینک دانلود هم اضافه میکنم، مرسی گفتی

3 پسندیده

من فیلمشو دیدم عااااااالیه کتابشم دارم اما خب من توان خوندنشو هنوز پیدا نکردم

3 پسندیده

یکی از هیجان انگیزترینشون the x files بود
سعی کن قبل خواب نخونیش چون خوابت نمیبره😁
سعی میکنم چند روز یه بار اونایی ک خوب بودنو اینجا بزارم

5 پسندیده

این نرم افزار خاصیه؟
اگه اره ممنون میشم اسمشو بگید

1 پسندیده

تو بازار سرچ کن دهکده زبان

3 پسندیده

سلام
ممنون ^ ^
چشم حتما استفاده میکنم .
تو این مسیر قراره زیاد ب دردم بخوره ممنون ک معرفیش کردین:))

4 پسندیده