وقتی یه تاپیک رو دارم میخوام از تا پیک برگردم کلا از بحث خارج میشم و میره روی اولین صفحه تالار گفتگو

با سلام خدمت جناب ناصری و همه دوستان فعال در تالار حدود دوماه هست از نرم افزار استفاده میکنم وبسیار انگیزه میگیرم از بحث های مربوط به دروس، که ادامه بدم و انرژی ،دوستانی که در مورد سوالات ما وقت میگذارند برام قابل تحسین و دعای خیر براشون دارم ،باور کنید دیگه بیشتر وقتم رو با این نرم افزار و راهنماییهای شما میگذرونم چون مصمم شدم یادگیری زبان رو ادامه بدم
پشتیبانی این نرم افزار عالیه و باعث ادامه کار میشه
مشکل من اینه که وارد یه تاپیک میشم وقتی برگشت میزنم میره به صفحه تالار گفتگو به عناوین موضوعات اولیه و دیگه نمیتونم ادامه بحث مورد علاقه ام رو پیدا کنم، لطفا یه راه برای حل این مشکل بدید ممنون میشم

======================
این تاپیک مربوط به درس «شنل قرمزی» در اپلیکیشن زبانشناس است (دوره «داستان های بچه گانه»، فصل «بسته ی دوم»)

4 پسندیده

شما از طریق اپلیکیشن زبانشناس وارد تالار می‌شوید؟ اپلیکیشن فقط برای دنبال کردن مباحث مربوط به همون درس مناسب هست
برای دنبال کردن مباحث مختلف از مرورگر استفاده کنید

2 پسندیده

دقیقا درست فرمودین. ممنونم

2 پسندیده

بنده هم دقیقا همین مشکل رو دارم. از فایرفاکس استفاده می‌کنم ولی وقتی میخوام معنی یه واژه‌ای رو که توی تالار گفته شده از دیکشنری گوشیم دربیارم برمیگردم به این صفحه می‌پره رو صفحه اصلی تالار

2 پسندیده

سلام اقای شکارچی عزیز
یه راهکاری بشما میگم،که دیگه موضوعی رو فراموش کردین،میتونین برین و پیدا کنین،وقتی تو تاپیک که دوست دارین هستین،پایین یه قسمتی هست به شکل سه نقطه،بعد از زدن اون گزینه ی کنار پرچم میزنین، وقتی روش بزنین اون ذخیره میشه و وقتی رو عکس پروفایلتون بزنین و کنار عکس نامه-ع، سمت راست رو بزنین،میتونین تاپیک مورد نظرتون و پیدا کنین.این گزینه رو میتونین روی سه نقطه زیر هرکامنت، کاربرانی که تو تالار پیام میدن رو ببینین،اگه نیاز به راهنمایی بیشتر بود من درخدمتون هستم قربان.
با عکس:

-----------------------------------بعد این گزینه ها رو میزنین:

موفق باشین قربان :tulip: :raised_back_of_hand:

3 پسندیده

سلام. خیلی ممنونم از توضیحاتتون دوست عزیزم! راه‌گشا بود.
هرچند این باگی که عرض کردم هم باید اصلاح بشه :blush::rose::rose::rose:

3 پسندیده

خواهش :tulip: :raised_back_of_hand:
هر برنامه بلاخره مشکلاتی داره،درست میفرمایین،هیچ برنامه کامل نیست،چون بلاخره ماشین هستند و حرف ما آدم هارو متوجه نمیشن تا اینکه بهشون بگیم منظورمون چی هست :grin:.
موفق باشین قربان :tulip:

2 پسندیده