یک سایت رایگان برای دانلود هر نوع کتاب به زبان انگلیسی

لینک سابق دوباره جایگزین شد.

5 پسندیده

واقعا لینک عالی بود. یه کتاب کمیاب رو باهاش پیدا کردم.

6 پسندیده

سلام
لینک سالم جایگزین شد

4 پسندیده

ممنون آقا فرزاد گرامی شما وقتی پست میذاری یه دنیا تجربه داخلشه و همه زبان آموزا میتونن به نحوی استفاده کنن. مرسی که در تالار هستید و تجربیات خوبتون رو میذارین :pray::rose:

6 پسندیده

سلام
خواهش میکنم درنا خانوم :pray: شما لطف دارید
کنجکاوی همیشه باعث بدست آوردن تجربه میشه

6 پسندیده

سلام آقا فرزاد
این سایت هنوزم قابل استفادس؟
من دیروز دو تا کتاب سرچ کردم فرمت دانلودشونو نیاورد. در حالی که قبلا میاورد.

4 پسندیده

امروز لینک سالمشو گذاشتم
دوباره استفاده کنید

10 پسندیده

سلام جناب @Farzad_Poodineh شبتون بخیروشادی :cherry_blossom::bouquet::bouquet::blossom::hibiscus::tulip::rose::tulip::rose:بسیار عالی خیلی زحمت کشیدیند تشکروسپاس فراوان :cherry_blossom::bouquet::blossom::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::tulip::rose::tulip::rose:

5 پسندیده

خواهش میکنم میترا خانوم فعال و مهربان :rose:
اگه کتابی مد نظرتونه که دوست دارید تو اپلیکیشن قرار بگیره
لینک کتاب صوتیش از سایت Audible.com رو به تاپیک درخواست کتاب بفرستید تا پس از بررسی دوستان درخواستتون انجام بشه.

6 پسندیده

سلام وقتتون بخیروشادی جناب @Farzad_Poodineh :rose::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus:لطف و محبتتون بیکران :cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus:ممنون از راهنمایی و پیشنهادتون به روی چشم حتما :cherry_blossom::bouquet::blossom::blossom::sunflower::hibiscus:سپاس و تشکر بسیار :bouquet::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::tulip::rose::rose:
چندتامعرفی کردم ۲روز پیش امافکرکنم مشکل داشتند :blush::blush::blush::wink::wink::wink::wink:انشاالله بازهم امتحان میکنم بازهم ممنون و سپاس :cherry_blossom::bouquet::blossom::blossom::hibiscus::hibiscus::tulip::rose::tulip::rose::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus:

7 پسندیده

سلام آقا فرزاد.
ایام به کام.
این لینک منبع کتابها باز مورد نیازم شد و خواستم بابت معرفیش ازتون از صمیم قلب تشکر کنم. :pray: :pray:

6 پسندیده

عجب سایتی هست… دستمریزاد استاد… مرسی:ok_hand::ok_hand::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

6 پسندیده

آقا فرزاد :dizzy::dizzy::dizzy:
من چند تا کتاب تخصصی دانشگاهی رو زدم، تونستم دانلود کنم :books:
بابا عجب سایتی :pray::pray::pray:
کفم برید :astonished:
@zeinabss :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: این تاپیک رو دریاب
:gem::gem::gem:

6 پسندیده

@mostafa.76
@richardghk
@elahehvelayati
سلام
خواهش میکنم دوستان :rose::blush:

7 پسندیده

سلام عمو فک کنم این لینک قندشکن میخواد نه ؟
چون برای من باز نیمکنه

4 پسندیده

سلام
نه عموجان
چک کردم درسته

4 پسندیده

:confused::confused::confused::confused:

3 پسندیده

با مرورگر Chrome امتحان کن

3 پسندیده

بدون فیلتر شکن و با کروم اوکی هست

4 پسندیده