چالش بزرگ زیبوک ، آبان ۹۷ (نظر خواهی برای کتاب های آبان) 📚

6/35

5 پسندیده

Alan Wake

4 پسندیده

اتمام شاهزاده کوچولو

5 پسندیده

2 پسندیده

سلام
من این چندوقته بخاطر امتحانا نتونستم شرکت کنم اینجا
ایشالا از یکشنبه :rose:

من و امتحانا یوهویی :expressionless:

6 پسندیده

من از دوشنبه امتحانام تازه شروع میشه اولیشم زبان تخصصی دارم :expressionless::sob::sunglasses:

3 پسندیده

Alan wake

5 پسندیده

سلام بچه ها, من تا اواسط تیر ماه یکم سرم شلوغ میشه, اگر دیدید کم امار میدم ببخشید, ولی سعی میکنم فعال باشم

3 پسندیده

![Screenshot_20180608-200827|281x500](upload://29WX8LqEczR5EjT9UxKJM9p5q6x.j
pg)
من کتاب آرزوهای بزرگ رودیروزتموم کردم ازکتابایی بودکه خیلی دوست داشتم.سطحشم که ساده بودالبته خوبیشم این بودکه میشدترجمه رومخفی کرد.زندگی یه خواهروبرادرکه پدومادرشون روازدست داده‌اند وبرادرکوچکترباخواهروشوهرخواهرش زندگی میکنه وماجراها
ی جالب وگاهیم دردناکی که براشون اتفاق میافته.
خب دوستان من کتابای پیشنهادی این ماهوتموم کردم.برای همگی آرزوی موفقیت وسلامتی میکنم.
نمیدونم چراعکسم لودنشده:thinking:

4 پسندیده

این کتاب چاپی هست ؟کلاچندصفحه ست؟

1 پسندیده

نه متنیه
حدود 430 صفحه ست
البته باید بازیش رو دوست داشته باشید تا از کتابشم خوشتون بیاد
چون دقیقا همون داستان بازیشه

2 پسندیده

خیلی ممنونم.ازکجابایددانلودکنم؟حالاامتحان میکنم شایدبازیشم باکمک خانواده دوست داشتم.:sweat_smile:

2 پسندیده

اینم خدمت شما
لینک بازیشه

اونقدر هم که فکر میکنید ترسناک نیست، بیشتر جالبه و هیجان انگیزه تا ترسناک

2 پسندیده

مرسی ازمعرفی کتاب وگذاشتن لینک.زنده باشیدوموفق

2 پسندیده

خواهش میکنم
همچنین :blush:

2 پسندیده

سلام به دوستان کتابخوان، به خاطر مشغله های اخیر من خیلی هماهنگ نیستم با این تاپیک ولی انرژی که از اینجا دریافت میکنم من رو ترغیب کرد که تا حد توان حضوری ولو کمرنگ داشته باشم.
من کتاب زنان کوچک رو سه سال پیش خونده بودم وقتی توی دهکده زبان دیدم که راویش همون شخص هست که قبلا شنیده بودم علاقه مند به مرور شدم.
تنها اشکال کوچکی که دیدم تا حدی ترجمه ها به خصوص در اصطلاحات قابل پذیرش برام نبود.
باز هم ممنون از شما دوستان عزیز که با حضور مستمر و معرفی کتابهای با ارزش ما را در این راه ثابت قدم میکنید.

7 پسندیده

سلام خانوم نیکنام
ممنون از حضورتون، امیدوارم فرصتی پیش بیاد که بتونیم به صورت ثابت از حضورتون در این تاپیک و همچنین تالار بهره مند بشیم، چون مطمئنم که برای همه مون مفید هست.

و خوشحالم که انرژی دوستان فعال در این تاپیک شما رو ترغیب کرد، ممنون ازین دوستان

4 پسندیده

ممنونم از لطفتون آقا فرزاد گرامی، خیلی شرمنده ام کردید. قطعا این تالار با تک تک اعضاش برای من حکم گنج ارزشمند هست که منبع تمام انرژی های مثبت هست.
شما هم به عنوان شخص کتابخوان و آگاه، الگویی هستید تا آلاء رو از همین کودکی با کتاب مانوس کنم، هر چند آلاء خودش بدون توجه من هم بزرگترین جذابیتش کتاب هست.
موفق باشید :rose:

2 پسندیده

این کتاب به دهکده اضافه شده نمیدونم چک کردیدیانه؟

دوست خوب ونازنینم فکرمیکنم اگه لابلای خوندن دنیای سوفی یک کتاب ساده تر هم بنابه ذوق وسلیقه ی خودمون بخونیم.خیلی خوب باشه.اینطوری ازخسته کنندگیش کم میکنه.آرزوهای بزرگ کتاب قشنگیه ها.البته که شماخودتون معرفیش کردید.ممنونم یادم نبودقبلابواسطه شما معرفی شده.وقتی تموم شدکامنتاروسرچ کردم دیدم.یکی دوتاقسمتشم اسکرین گرفتم باشتراک بزارم ولی یکم گوشیم بالودعکسامشکل داره این روزا.امادرکل کتاب خیلی خوبیه.چارلزدیکنزالبته نویسنده بامهارتیه .من کتاب دوریت کوچولوروهم(چاپی البته)ازش خوندم ودوست داشتم.موضوع کتاب اخیرباآرزوهای بزرگ تقریباشبیه هم هستند(منظورم اینه که دیکنزفقروسختیهای زندگی باضافه ی داشتن قلب پاک وصادق وبیریاروتوهردوکتاب به زیبایی ترسیم کرده .البته که اینهاروال زندگی تمام جوامع هستند).بااین تفاوت که شخصیت اصلی تودوریت کوچولویه دخترنوجوونه والبته خیلیم قشنگه کتابش.اگه شدعکسشومیذارم.

خیلی ممنونم دوست خوب ونازنینم واسه معرفی این کتاب.ایشالاکه روزهای آتی روبانهایت موفقیت وآرامش سپری کنید.
باآرزوی سلامتی وشادی وموفقیت همه ی دوستان

امیدوارم این معرفی برای دوستان خوبم مفیدباشه.در حال بارگذاری…

4 پسندیده

بله اتفاقا من درخواستشو دادم به عوامل دهکده زبان گفتن که فایل صوتیش پیدا نمیشه
اقا فرزاد لطف کردن فرستادن برام
منم لینکشو فرستادم براشون
چندروز بعدش اضافه شد :grinning:

6 پسندیده