تالار زبانشناس

اضافه شدن یادداشت در داخل دروس

با سلام و خسته نباشید
خواهشاً امکانی را فراهم آورید که بتوان در درون محیط نرم‌افزار و خود درس بتوان یادداشت هایی را اضافه کرد و همچنین بتوان از صفحه اصلی نرم‌افزار به این یادداشت ها دسترسی داشت.
همچنین اگر امکان جستجوی آفلاین لغات در میان دوره های ثبت شده وجود داشته باشد بسیار بهتر خواهد شد.
ممنون از برنامه خوبتان

3 Likes

پیشنهادتون چیه از طریق همین بحث تالار که داخل اپ هست ولی به شکل بهتری این مورد رو قرار بدیم؟ اما اونطوری یادداشت ها عمومی میشه.

مثلا میتونه در دسته بندی نکات درسی قرار بگیره.

1 Likes

با سلام مجدد
منظور من این است که وقتی می‌خواهیم مطلب و یا توضیحی اضافی راجع به متن بگذاریم در همان کار متن اصطلاحاً کامنت گذاشته و بتوانیم خودمان بعدا به آن دسترسی پیدا کنیم.
مثلاً وقتی می‌خواهیم معنای اصطلاح به کار رفته یا معنی بخشی از درس را از زبان خودمان بنویسیم دیگر لازم نباشد که آن را در بخش “یادداشت معنای کلمه” بنویسیم. مثلا یک اصطلاح که به چند واژه مرتبط می‌شود را به جای اینکه در بخش یادداشت معنی هر یک از کلمات یادداشت کنیم، در دفترچه یادداشت زبانشناس یادداشت کنیم. به این ترتیب لیستی از اصطلاحات و نکات یادداشت شده راجع به هر یک از دروس ایجاد می‌شود که میتوان از طریق منوی اصلی به آن دسترسی داشت.

3 Likes

فکر میکنم قبلا دوستان در این مورد پیشنهاد داده بودن که کلمات مرکب بصورت یک جا قابلیت لایت شدن داشته باشند ولی نمیدونم قراره عملی بشه یا نه؟
البته اگه اصلاح بشه خیلی خوبه :sparkling_heart::sparkling_heart:

1 Likes