مکالمه انگلیسی:"بهار زیباست اما با کار و تلاش زیباتر می شود"

11 پسندیده

مرسی لتس تاک خوبی بود.
بله بهار زیباست و پرانرژی :slight_smile:
بهار را باید از نوع طبیعت گردی گذروند کار هم جای خود :blush:

2 پسندیده

ممنون از نظرتون.در ضمن دوستان خوبم خوشحالم که این روزها تعداد لتس تاک ها بیشتر شده.از بقیه دوستانی که فایل صوتی نمیدن هم دعوت می کنم این کار رو انجام بدن.به نظرم میتونه به بهتر شدن اسپیکینگمون کمک کنه.حتی اگر موضوعات تکراری و عادی هم باشند.

1 پسندیده

چه خوب و روان :clap::clap::clap:
آفرین پرند جان عالی بود :ok_hand::ok_hand::ok_hand:
موفق باشی :rose:

2 پسندیده

مژده جان انشالله شما هم شروع کنید.منتظر فایل صوتی شما هم هستیم.

2 پسندیده

ببخشید من یک سوال دارم کس دیگه ای به غیر از نویسنده میتونه فایلی رو که من فرستادم ویرایش کنه؟

2 پسندیده

چشم حتما :heart_eyes:

بلی
استاد بزرگ @hnaseri :blush:

1 پسندیده

اختیار دارین. شما هم میتونین :grin: در کل افراد در لول حرفه ای میتونن.

3 پسندیده

عه؟
چ خوووب
چقد امکانات داشتم و خبر نداشتم :sweat_smile:
زین پس استفاده مونمایم :sunglasses:

1 پسندیده

3 پسندیده

سلام پرندجان. چه موضوعات قشنگی روواسه صحبت کردن انتخاب می کنید شما.معمولا به نحوی باطبیعت درارتباطن. هم صداتون دوست داشتنیه،هم موضوعات انتخابیتون ،تلاش وهمتتون هم تحسین برانگیز.امیدوارم همیشه شادوپرانگیزه وموفق باشید.:hugs::hugs::hugs::hugs:

2 پسندیده

سلام.من هم کاملا با شما موافقم.این تفکر شروع از شنبه یا شروع از سال جدید معمولا جا افتاده بین عموم.حالا خدا کنه همون رو هم شروع کنند نه که تو اردیبهشت بگن از سال بعد.:laughing: یعنی 10 ماه به تعویق بیندازن.
به نظر من اسفند تقریبا ماهیت خودش رو از دست داده چون همه منتظر بهار هستند.ولی ما تا آخرین لحظه سال باید از فرصت هامون استفاده کنیم.و خودم هم سعی می کنم این کار رو بکنم.من وقتی آخر سال میشه کارهایی که تو سال گذشته کردم رو تو ذهنم میارم و اگر هنوز فرصت داشته باشم سعی میکنم فعالیت هایی رو انجام بدم تا تو سالی که دارم به پایان میرسونمش ثبت بشه و سالی که دارم تمومش میکنم پربار تر باشه.

3 پسندیده

سلام ممنون عزیزم.خوشحالم که دوست داشتید.

2 پسندیده