مطالعه کتاب های گرامر و سایر کتاب ها به همرا نرم افزار زبان شناس

سلام دوستان
من بهمرا نرم افزار زبان شناس کتاب گرامر این یوز و سری کتاب های سلوشن که تو بعضی از آموزشگاهها تدریس میشه، رو مطالعه می کنم و هر کدام رو تقریبا تا نیمه کتاب خوندم.
به نظر شما بهتر نیست کتاب های گرامر و سایر کتاب های زبان که تو آموزشگاها تدریس میشه کاملا بزارم کنار و وقت بیشتری رو روی نرم افزار زبان شناس و دیدن فیلم های با زیر نویس انگلیسی کنم ؟ یعنی کلا بچسپم به این روشآموزش زبان.

======================
این تاپیک مربوط به درس «درس اصلی» در اپلیکیشن زبانشناس است (دوره «بسته ی انگلیسی قدرت»، فصل «تسلط بر احساسات»)

1 پسندیده

سلام,
اتفاقا بیشتر بچه ها کتاب گرامر ندارن و فقط از اپ زبانشناس و خوندن کتاب و دیدن فیلم, بصورت ناخوداگاه گرامر رو یاد میگیرن, فکر خوبی کردید,
موفق باشید

3 پسندیده

سلام و عرض ادب .
میخوام از خودم بهتون بگم :
من حتی بعد اشنایی با زبانشناس کتاب تاپ ناچ رو داشتم همزمان مطالعه میکردم و خیلی سخت بود برام که از گرامر دل بکنم . یعنی واقعا سختی کشیدم تا از گرامر دل بکنم . ولی بالاخره وقتی از این روش استفاده کردم و دیدم واقعا داره اثر میزاره یواش یواش نظرم عوض شد. حتی الان هم که دارم فیلم و سریال میبینم و پادگست گوش میدم میگم ای کاش اون گرامر ها رو بلد نبودم (البته بعدا اگه قسمت شد writing کار کنم امیدوارم مفید باشه این حرفم برا مکالمه بود بیشتر)چون طول میکشه تا روش ناخودگاه اثر کنه و اون مدت زمان برا ادم تا حدی سخت میگذره .
من پیشنهادم اینه که به تدریج از این کتاب ها فاصله بگیرید و با همین روش های فیلم و سریال و پادکست صوتی پیش برید .
یه موقعی اون اوایل داشتم کامنت هایی رو که برای ای جی (تو سایت خودش)گذاشتن رو میخوندم یکی نوشته بود که برام خیلی سخت بود از گرامر دل بکنم ولی حالا که دارم پادکست های شما -منظور ای جی - رو گوش میدم دیگه بعد چن ماه هرگز سرغ گرامر نمیرم چون درستی روش تون رو متوجه شدم .
مطلب دیگر اینکه … تو بعضی مقاله های اقا کامبیز -ببخشید الان دقیقا یادم نمیاد کدوم مقاله ش بود - یه مطالبی اشاره شده که اگه میخوندین دیگه شاید این سوال رو نمپرسیدین چون جوابش تو اونجا بود … .
ببخشید همین قدر بلدم دیگه .
والسلام .

3 پسندیده

این مقاله به شدت توصیه میشه:

3 پسندیده

مرحبا بناصرنا …
:rose::white_flag::link::rose:

1 پسندیده