مکالمه انگلیسی:"آب هم می فهمد"

سلام صبا خانوم.چه قدر خوبه که تو این دنیا هستند کسانی که بدون این که بشناسنت جویای حالت میشن.
نمیدونم شما هم هنوز تو این تالار هستین یا نه.ولی دوست داشتم پاسختونو بدم.هر چند که خیلی دیر هست😊
حدود 1 سال و نیم پیش عضو اینجا شدم.اون روزا دلم میخواست به چیزی پناه ببرم تا آشفتگی ذهنم رو کم کنم.
البته مشکل خاصی نداشتم ولی دل و ذهنم پریشون بود.برای همین عضو اینجا شدم.
ولی اگر خدا بخواد کمک کنه تو هر مسیری که شاید به نظر ما بی ربط باشه نشونه رو قرار میده.خیلی از موضوعاتی که تو زبانشناس بود انگیزه زندگی خوب رو تو من زنده میکرد.ولی انگار قرار بود یه تحولی تو من ایجاد بشه.قرار بود تو زندگیم راهم رو پیدا کنم.یه جایی شد که دیگه نشونه ها اومد سراغم از دوست خوبمون که فکر کنم ala@ بودند که در مورد دوره شکرگزاری مطلب خونده بودن هم ممنونم ایشون هم باعث شدن تلنگری به من بخوره یادم بیاد که باید قدردان نعمت هام باشم.همین دریچه ای شد برای ارامش پیدا کردنم.دوست خوبم شرایط زندگی من خیلی فرقی نکرد ولی دیدم به زندگی عوض شد.
اما در مورد زبان راستش شاید من استعدادش رو داشتم ولی هیچ وقت دغدغه اصلیم زبان نبود.الان هم خدا رو شکر دارم تو کار خودم پیشرفت میکنم و دوره و کلاس میگذرونم.و باز خدا رو شکر میکنم تو کارم کسانی سر راهم قرار گرفتن که بودنشون نعمت بود برای من.
اینا رو نوشتم که اگر کسی خوند اول از خدا بخواد راه درست زندگی رو نشونش بده تا با عشق و علاقه تو اون مسیر گام برداره.
حالا میشه روزهایی هم باشه که ناامیدی دوباره سراغم میاد ولی خدا رو شکر نسبت به قبل خیلی بهترم.
برای همه دوستان آرزوی موفقیت میکنم.

9 پسندیده

سلام دوست عزیز، خوشحالم دوباره می بینمتون؛ اتفاقا چند بار یه شخص دیگه با عکس پروفایل شما پیام می گذاشتند خوشحال می شدم که بر گشتید. خانم صبا هم متاسفانه مدت مدیدی هست از حضورشان بی نصیب مانده ایم. امیدوارم هرجا باشند در سلامت باشند. شما و ایشون دو همراه و حامی در تاپیک ریشه ها بودید.

خدا رو شکر این جمله تون من رو یاد متنی انداخت که چند روز پیش خوندم:

‏یونگ معتقد است افرادی که در اطراف ما هستند به صورت اتفاقی در کنار ما قرار نگرفته‌اند بلکه به دلیل تشابه یا نقطه اشتراک خاصی جذب ما شده‌اند. بنابراين قبل اینکه در جستجوی تغییر در دیگران باشید باید به فکر تغییر خودتان باشید! رفتار دیگران با ما قبل اینکه به دیگران بستگی داشته باشد به نگاه خودمان به خود بستگی دارد!

همه ما برای هدف زبان کنار هم هستیم اما علاوه بر آن افرادی با نقاط مشترک در مسیر مشترک قرار می گیرند که برای خود من فعالیت در زمینه ی آموزش و پرورش بهمراه یک دوست عزیز در تالار بوده، این همراه شدنها شگفت انگیز هستند. شما خودتون مطالب مفید و لتس تاکهای عالی داشتید حتما دلیلی برای دیگران بودید که بودید و انشالله که همچنان باشید.
امیدوارم همیشه حس خوب و حال خوب داشته باشید دوست عزیزم :rose:

7 پسندیده