Lets talkدرس 26 بسته قدرت

IMG_20180404_193551_888
سلام به دوستان عزیر بعد تقریبا 20 روز دوباره بازگویی رو شروع کردم. ممنون که گوش میدین :heart:

از اینجا می تونید اصل کتاب رو دانلود کنید.:blush:

10 پسندیده

آخی الههیییی اون گل قرمزه که
دیروز واست فرستادمشه :heart_eyes::heart_eyes:
داریش هنووو ؟!
چ شادابم هس ماشااالله عییین فرستندش :sunglasses::joy:

وویستم عاااالی بود مثل همییییشه
۱۰دیقه بداهه عااالیه واقعاااا :ok_hand::ok_hand::clap::clap:
براووو براووو :clap::clap::clap:
الانم ب افتخارت پاشیدم دارم تشویقت میکنم :heart_eyes::v:
باااریک :heart::tulip::heart::tulip::heart:
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
بای قدرت :heart_eyes::clap::clap::clap:

3 پسندیده

به به چقد خوب و عاااالی بود تلفظت خیلی عالی شده و خیلی روون صحبت میکنی اینهمه بداهه گویی واقعا عالیه و جای تبریک داره عزیزم انشاءالله روز به روز پیشرفتتو ببینیم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::tulip::heart::heart:

3 پسندیده

سلام عزیزم ای جانم همیشه نظراتی که میدی خاصن و ادم انرژی میگیره واقعا. :heart_eyes::heart_eyes:

:rose::rose::rose: فدات گل شما که دورش پر از روبانای خوشگله . لطف داری :rose::joy:

شرمنده وجودت مرسی رفیق
:heart:

استرسم بیشتر شده چون تا درس 26 اونجوری که دلم می خواست پیش نرفت . ایشالاه این 4 درسو میخام به روش دیگه ای بخونم ببینم چقدر موثره برام.

سلام محدثه جان. ممنون عزیزم که گوش دادی. لطف کردی . منم ارزوی بهترین ها رو براتون دارم و امیدوارم شاهد موفقیت همه دوستانم باشم. :heartpulse::heartpulse::heart_eyes::heart_eyes::rose::rose:

3 پسندیده

اوووف روبان داشت؟! :joy::joy:
چ خوش سلیقم پس :sunglasses:

فدات همیشه تو اوج ببینمت :heart_eyes::rose::heart:

2 پسندیده

2 پسندیده

نسیم جون خیلی خوبتر و با ارامشتر شده بود ویست, خیلی مسلط تر شدی و پیشرفت داری,
آفرین عزیزم.
برات ارزوی موفقیت بیشتر دارم. ادامه بده با قدرت…

2 پسندیده

سلام آتوسای عزیز ممنون از وقتی که گذاشتی و گوش دادی. ممنونم از اظهار لطفت. به امید موفقیت بیشتر همگیمون :heart:
@YoKambiz سلام ممنونم از نکاتی که فرمودید. خوشحالم می شنوم پیشرفت داشتم. سپاس از شما :rose:

2 پسندیده